• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

10. moderátorka Janca20

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Máš nějaký zajímavý, vyjimečný nebo něčím unikátní okamžik ze hry?
 

DeletedUser14443

Guest
No vyjímečný jsou většinou naše psaní na chatu. Ať je to sektorovým chatu nebo aliančním.:-D
 

DeletedUser

Guest
Vylíčíš nám nějakou vtipnou situaci? Rádi bychom se taky pobavili :D

A co tvůj nick? Janca20, Janca asi pochází ze tvého jména a co ta dvacítka? Je pro tebe tohle číslo něčím zvláštní?
 

DeletedUser14443

Guest
No 20 pro mě není ničím vyjímečná.:-D Musela jsem tam dát nějaký číslo.:-D No jinak vtipná situace byla a je vždy, když se tam hádáme s jistým hráčem, ale pro klid hry ho nebudu jmenovat. Pak jsou to naše škádlení i s ostatními hráči.
 

DeletedUser

Guest
Chodíš ráda na bitvy o pevnost? Umíš velet? Naštveš se hodně, když si nasadíš posilnění a nedostaneš rekrut :D ?
 

DeletedUser14443

Guest
No jsem většinou na každé bitvě.:-D Velím jen když chci a když vím, že se nebudu muset rozčilovat.:-D Prckovi by to nesvědčilo.:-D No na buffalu většinou rekrut dostanu.:-D Stávalo se, že jsem rekrut nedostala, protože jsem byla malý level, ale to už je dávno. Jinak není se proč rozčilovat.:-D Posilnění většinou(teď už) nenasazuji.:-D
 

DeletedUser

Guest
Jezdíš na westovské srazy? Pojedeš na letošní sraz v Boskovicích?
 

DeletedUser14443

Guest
Bohužel jsem ještě nikdy nebyla. Ze srazu v Boskovicích jsem se musela omluvit. Mrzí mě to, ale doktor by mě asi nepustil. Ono cestovat minimálně 3hodiny busem ve 22 tt není moc super. Tak snad dalšího srazu už se snad zůčastním i s prckem.:-D
 

DeletedUser

Guest
Tak naše posezení se blíží pomalu ke konci, chtěl bych ti za něj poděkovat a doufám, že se ti líbilo.

Je něco, co by jsi na závěr chtěla hráčům, moderátorům, nebo někomu konkrétnímu vzkázat?
 

DeletedUser14443

Guest
Jen bych chtěla dodat, na neschopence jsem z důvodu rizikového těhotenství. Aby to nebylo špatně pochopeno.:-) Tak já bych ráda poděkovala M41K za to, že to tu se mnou vydržel a snad jste se o mě dozvěděli vše, co jste chtěli vědět.:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru