• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

11. hráč Lukainos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2677

Guest
TAZATEL: PHIL21
HOST: LUKAINOS



Phil21:
Zdravím všechny čtenáře Posezení s hostem,
dnes si posedíme, v těchto provizorních podmínkách, s hráčem Lukainos. Nejdříve by asi bylo dobré aby ses nám všem představil a řekl něco o svém reálém životě :)
[16.9.2012 23: 17 :12] Lukainos:
Ahoj. Díky Philovi za přivítání. Jmenuji se Lukáš, je mi 21 a jsem student. Mé koníčky jsou převážně sport a poker. Bydlím na jižní moravě kousek od Brna :)
[16.9.2012 23: 19 :41] Phil21:
Můžeš nám říct, jaký sport je tvůj oblíbený, nebo který děláš aktivně? :) Jsi kousek od Brna, takže tě jistě postihl nový fenomén jménem Kometa? Nebo tě to úplně minulo? :)
[16.9.2012 23: 23 :04] Lukainos:
No těžko říct jaký je oblíbený, ale jelikož pískám fotbal, tak asi ten fotbal :), ale podívám se rád na všechny sporty (snad krom gymnastiky, krasobruslení apod. :D). No Kometě fandím, ale tak nějak v normálu, prostě jí to přeju, když je kousek. To více fandím Baníku ve fotbale :)
[16.9.2012 23: 27 :16] Phil21:
Můžeš nám náruživým fotbalistům a fanouškům říci, jakou soutěž pískáš a jaké máš v tomto méně oblíbeném oboru cíle? :) Asi víš, proč jsem se ptal na tu Kometu, jsi zastáncem, těch lidí, kteří se najednou vyrojili, když se Kometě začalo dařit, nebo je spíše odsuzuješ? :) Také bych se rád zeptal, jakou školu studuješ, jelikož i já jsem studentem a shodou okolností studuji v Brně :)
[16.9.2012 23: 28 :31] Lukainos:
Nyní jsem na okrese, ale byl jsem už i v kraji. No spíš jsem ji začal fandit až postoupila do Extraligy, takže spíše co se vyrojili :) Jinak studuji Mendelovu univerzitu.
[16.9.2012 23: 30 :12] Phil21:
Můžeš nám říct, jaký obor sis vybral a proč zrovna ten? :)
[16.9.2012 23: 32 :38] Lukainos:
Ekonomika a management - Management obchodní činnosti
vybral jsem si ho z důvodu, že mě baví matika a různé online manažerské hry. Prostě jsem takový typ co pracuje spíš hlavou něž rukama
[16.9.2012 23: 35 :35] Phil21:
Děkuji, teď bych se tě rád zeptal na poker :) To je také jeden z nových sportů, který postihl posledních pár let mnoho milionů lidí ze všech koutů světa, takže evidentně neminul ani tebe :) Takže rád bych se zeptal, jestli ho hraješ spíše pro zábavu, nebo v něm máš nějaké vyšší cíle a případně jakého největšího úspěchů si v této skvělé hře dosáhl? :) (někdy bysme si mohli v Brně jít zahrát, když by se v rámci studia našel čas :D )
[16.9.2012 23: 37 :34] Lukainos:
No spíše pro zábavu, ale když by se zadařilo a kvalifikoval se někde do nějakého většího turnaje, tak bych byl rád. Když bych měl třeba i štěstí stát se profíkem, tak proč ne :D:D No já jsem spíš online hráč, takže spíš bych to viděl přes ten net :)
[16.9.2012 23: 40 :15] Phil21:
Dobře no, já jsem totiž lepší v živém hraní, ale proč ne i přes internet se dá zahrát pěkná hra :) Nyní bych se tě rád zeptal, jestli jsi Westu "nevěrný" a hraješ, případně si hrál, i jiné online hry? :)
[16.9.2012 23: 41 :27] Lukainos:
Ano hraji více online her. K TW jsem se dostal vlastně přes reklamu z jiné hry. Jak jsem tu už říkal, baví mě online manažery, takže ty hlavně hraji.
[16.9.2012 23: 42 :37] Phil21:
Jedná se o nějakou hru od Inno games, nebo jsou to hry jiných nejmenovaných firem? Případně o jaký typ her se jedná (fotbal, středověké bitvy apod.)
[16.9.2012 23: 43 :29] Lukainos:
Od jiné společnosti :) A jsou to různé sportovní manažery (fotbal, hokej, basketbal) :)
[16.9.2012 23: 45 :49] Phil21:
Děkuji za odpověď. To by bylo z dotazů na tvůj osobní a jiný online život vše, takže bych se nyní zaměřil na The-west. Jak jsi se k němu dostal si již zmínil, můžeš nám říci jak dlouho ho již hraješ a co tě u něj stále drží? :)
[16.9.2012 23: 50 :18] Lukainos:
Začal jsem ji hrát v loňském roce na přelomu května a června. Zalíbila se mi , protože je typově jiná než jině strategické hry (jako je různé stavění a dobývání vesnic) a není tak stereotypní, každý den si člověk může dělat něco jiného (duely, boje, práce, úkoly, řemeslo). Nyní mě u ní asi drží kamarádi, které jsem tu získal a hlavně asi boje, protože na obou světech, které hraji (Buffalo a Colorado) jsem už skoro level 120, takže tam dělám jen řemeslo a chodím na boje :)
[16.9.2012 23: 55 :45] Phil21:
Děkuji teď si mi sebral další dva dotazy :D Můžeš nám některé ze svých přátel vyjmenovat? Nebo je radši budeš držet v tajnosti, jelikož my co tě známe víme, že těch přátel sis za své působení na westu mnoho neudělal, takže to směřuje k mému dalšímu dotazu: Proč si myslíš, že tě tolik lidí nemá na daných světech rádo?
(musím se přiznat, že jsem dříve patřil k těm, co tě nemají rádi)
[16.9.2012 23: 58 :40] Lukainos:
Přátele nechám raději v tajnosti, ale je jich více než se může zdát :D Děkuji za tvoji změnu názoru :) Jinak proč mě nemá tolik lidí rádo? Myslím, že to bude moji upřímností a prostě co si myslím to řeknu, nedělám kolem toho žádně kličky :)
[0: 00 :22] Phil21:
No trošku mě to mrzí, jelikož bych i já rád znal pár jmen lidí, kteří ti přirostli k srdci, ale nutit tě samozřejmě nebudu :) Myslíš, že upřímnost je na westu tak neoblíbená a radši by si lidi nechali mazat med kolem pusy, než aby k nim byl někdo upřímný? :)
[0: 02 :47] Lukainos:
No já je nechi jmenovat z jednoho prostého důvodu, abych na někho nezapomněl :D
No většina lidí myslím, že by raději si nechala ten med mazat kolem pusy, protože si chodí většinou na TW jako většina z nás odpočinout a nechtějí poslouchat nějaké kritiky.
[0: 05 :22] Phil21:
Samozřejmě to chápu a už tě nutit nebudu :) Teď bych se rád zeptal, jak se těšíš na úplně nový West 2.0? Odzkoušel si ho už na Betě nebo se necháš překvapit a stačí ti to, co se dozvíš na fóru nebo z doslechu? :)
[0: 08 :13] Lukainos:
Zkoušel jsem ho asi do 10 levelu hned ze začátku. A nyní jen už pročítám fórum, ale uvidíme ještě jaké změny nastanou. Myslím, že to je celkem zajímavý krok dopředu a jako každý update to má své plusy i mínusy. :)
[0: 09 :29] Phil21:
Takže se na něj spíše těšíš nebo jsi spíše pesimista jako větší část českého westnároda? :)
[0: 11 :19] Lukainos:
Spíše těším. Možná jedinná věc co mi vadí je ten systém prací, kdy si člověk nebude moc vybrat na jak dlouho to chce jako doposud, ale jak říkám necháme se překvapit jak se to ještě změní.
[0: 12 :34] Phil21:
Ještě bych se rád zeptal, jestli utrácíš nugety nebo jsi hráčem, který je zásadním odpůrcem nákupů nuget? :) Případně jaké výhody za nugety využíváš? :)
[0: 15 :17] Lukainos:
Nugety si kupuji. Utrácím je jen za charakterové prémko a občas na zkrácení cesty, když nestíhám boj. A pak jsem je použil na reskill na obou světech na zlatku a na Coloradu ještě na cestovní šál.
[0: 16 :23] Phil21:
Můžeš nám ještě říct nějakou situaci, která tě nějak zásadněji ovlivnila, případně ovlivnila tvůj styl hraní a nějakou vtipnou historku ze hry? :)
[0: 23 :13] Lukainos:
Ovlivnila mě dost 1 situace a ta trochu způsobila i můj styl hraní a chování na TW. Není to moc vtipné sice, ale dost mě to ovlivnilo. Je to hned ze začátku mého hraní, když jsem byl level +- 30 na Buffalu a jeden večer jsem se začal s jedním nejmenovaným hráčem hádat. Hádali jsem se asi od 23 hod do 4 hod do rána. Tato situace změnila celkem dost, protože nyní se z něho stal největší nepřítel na TW a prakticky jsem vždy na druhé straně než on s městem :D, takže když oni přejdou já taky :D

Jinak taková zajímavá věc a celkem vtipná je ta, že na Coloradu jsem zavinil rozpad asi 5 aliancí a 1 města :D:D

[0: 25 :57] Phil21:
Je na westu nějaká věc, kterou bys rád vrátil nebo úplně vymazal?
[0: 26 :13] Lukainos:
Ano je.
[0: 26 :58] Phil21:
A můžeš nám všem říct o co se jedná, případně se tímto způsobem nějak za tu situaci omluvit? (samozřejmě tě nenutím, jen mě to zajímá :) )
[0: 30 :22] Lukainos:
No chtěl bych, aby zase se mnou začla mluvit jedna osoba, která mě naučila spoustu věcí jako je velneí bojů, rozhození schopností. Šlo o to, že se bohužel připletla do situace, kdy jsem nebyl v dobré náladě, protože jsem se cítil být poškozený a hádal jsem se s jednou osobou v alianci, bohužel to přešlo pak na bitevní chat a ona se do toho připletla a já to pak začal brá hlava nehlava :(
Ještě bych doplnil nejdedná se o stejnou osobu s kteoru jsem se hádal od těch 23-4 hod :D
[0: 33 :51] Phil21:
Tak snad tvoji omluvu přijme a dá ti druhou šanci, dle mého názoru by si jí zasloužil každý (ale není to na mě :) ), jde jen o to jestli ji poté využiješ :) No zpět k tématu, kterým je the-west...
Můžeš nám ještě sdělit jak vznikl tvůj nick? :)

[0: 42 :06] Lukainos:
Lukainos vznikl na jedné strategické hře, která byla na stylu dobývání, kde můj klasický nick byl obsazen. Nějak mě to napadlo ani pořádně nevím jak. Chtěl jsem něco co zní královsky a nějak jsem spojil začátek jména Luka+inos (což mi přišla jako taková královská,bořská koncovka :D) a vzniklo tohle :D Od té doby to používám na každé hře, takže když uvidíte Lukainos, tak jsem to já :D

[0: 44 :32] Phil21:
Posledndí dotaz dnešního posezení ať tě tu už moc netrápím :) Je něco významného, čeho bys chtěl v této hře dosáhnout? :)
[0: 51 :03] Lukainos:
Já už všeho skoro dosáhl :D Levely 120 se blíží (na Buffu si myslím, že možná do koncne týdne budu a na Colo tam mi zbývají 4 levely). Na buffu jsem chtěl být blokař s největším HP a to jsem, ještě bych tam chtěl vyhrát útok stylem, že se dostanu na vlajku a tu sám podržím :D Jednou zklamalo prémko, když přišel zrovna kritik :) Na colo jsem chtěl být jeden z nejlepších tanků a to si myslím, že jsem. Tam bych chtěl překonat hranici 100 úhybů na boji. :)
[0: 53 :15] Phil21:
Mockrát ti děkuji za čas, který si věnoval Posezení u dýmky míru a seznámil si nás s jednou z nejvýraznějších osob na buffalu a coloradu :)

Ještě bych se rád zeptal jestli chceš něco vzkázat hráčům (klidně i konkrétnímu hráči) nebo supportérům? :)
[0: 58 :06] Lukainos:
Já bych chtěl vzkázat všem svým "příznivcům", že vše co dělám je dokonale promyšlené ;)
Jinak bych chtěl poděkovat za hlasy a možnost se tu s vámi podělit o svoje názory. Děkuji Philovi za to, že měl odvahu se mnou dělat tazatele :)
[1: 00 :11] Phil21:
Mně děkovat samozřejmě nemusíš, rád jsem se dozvěděl něco o hráči, s kterým se denně potkávám na bitvách a který mě nutí se neustále zlepšovat abych moh jednou říct, že jsem konečně lepší než on :D

Loučím se s vámi a Lukainosovi přeji hodně štěstí jak ve westovém životě, tak zejména v tom reálném.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru