• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

11. Září 2001

DeletedUser

Guest
hele, já to nepsal, jen sem to skopčil, mě by něco takového nenapadlo
 

DeletedUser

Guest
no ty tvoje mezivety typu...ted premyslejte...ted to zacina byt strasidelny....tak tys tam musel napsat sam ne?:)
 

DeletedUser

Guest
ajo tak to jo;)....tak to sem hod:D i kdyz je to celkem jedno no...cely je to proste uplnej nesmysl....taky sem slysel konspiracni teorii...ktera rika..ze letadla byly pouhe hologramy...no...co k tomu vic rict ze?:D
 

DeletedUser

Guest
Ehm....reakce lidi...

mrtě (Andrejka, 14. 5. 2011 21:32)
wow to je vostri necekala jsem ze to bude tak kruti !!!fakt hnus



hustýý (verunka, 2. 5. 2011 21:56)
tyyy joooo tak to je husty ja to davala do toho wordu a mam husi kuzi


co vic k tomu dodat:D:D...prirovnal bychto k Animal farm...k tem oveckam:D
 

DeletedUser

Guest
Snad si nemyslíte že by bolo skutočne možné uniesť 4 komerčné lietadlá v USA za bieleho dna?Mimo to je strašne vela vecí ktoré potvrdzujú že Dvojičky boli odpálené trhavinou ktorú dokonca našli vo vzorku popola...Pri pentagone sa smejem ako mohol niekto skočiť na ten malý otvor čo sposobil náraz lietadla a nikde žiadne trosky-dokonca ani prakticky nezničitelné súčiastky z toho lietadla a zabavené videá z 3 alebo 4 kamier ktoré to zachytili...
ale je to len moj názor.Nikomu ho nevnucujem a ludia čo tu ostatných urážajú mi nestoja ani za zmienku...
 

DeletedUser

Guest
Snad si nemyslíte že by bolo skutočne možné uniesť 4 komerčné lietadlá v USA za bieleho dna?Mimo to je strašne vela vecí ktoré potvrdzujú že Dvojičky boli odpálené trhavinou ktorú dokonca našli vo vzorku popola...Pri pentagone sa smejem ako mohol niekto skočiť na ten malý otvor čo sposobil náraz lietadla a nikde žiadne trosky-dokonca ani prakticky nezničitelné súčiastky z toho lietadla a zabavené videá z 3 alebo 4 kamier ktoré to zachytili...
ale je to len moj názor.Nikomu ho nevnucujem a ludia čo tu ostatných urážajú mi nestoja ani za zmienku...
http://www.youtube.com/watch?v=4GC7puj4VsI
 

DeletedUser

Guest
Jestli tomu dobře rozumím, tak se na organizaci celé akce podílelo několik stovek lidí, aby rozmístili výbušniny, sestrojili bezpilotní letadla a navedli je na cíle. Navíc, protože se jim nepovedlo postavit dost přesvědčivá letadla , tak hned po jejich pádu další lidé museli zahlazovat stopy, vydeonahrávky, trosky letadel atd. Herci zahráli pozůstalé po imaginárních cestujících a celej svět se nechal ochotně přesvědčit že ti lidé opravdu existovali.
To riziko že cokoli nevyjde a akce se prozradí, nebo že někdo z těch stovek lidí nepromluví až do smrti, nebo dokonce nenapíše knihu o tom všem...

Zato každej kdo vytvoří film nebo knihy o konspiraci, vydělá dost peněz, protože tohle lidi chtějí. A čím víc propracuje svou fikci, tím víc i vydělá.
 

DeletedUser

Guest
Snad si nemyslíte že by bolo skutočne možné uniesť 4 komerčné lietadlá v USA za bieleho dna?Mimo to je strašne vela vecí ktoré potvrdzujú že Dvojičky boli odpálené trhavinou ktorú dokonca našli vo vzorku popola...Pri pentagone sa smejem ako mohol niekto skočiť na ten malý otvor čo sposobil náraz lietadla a nikde žiadne trosky-dokonca ani prakticky nezničitelné súčiastky z toho lietadla a zabavené videá z 3 alebo 4 kamier ktoré to zachytili...
ale je to len moj názor.Nikomu ho nevnucujem a ludia čo tu ostatných urážajú mi nestoja ani za zmienku...

Taky jsem to četl, je to stejnej nesmysl, jako to, "že Američani na odvrácené straně Měsíce našli emzáky, a tak kvůly tomu záběry z "měsíce" natočily v Area 51." Podobných konspiračních nesmylů (tady už slovo"teorie" použít fakt nejde...) jsou všude hromady.

Přidám pár dalších mých "oblíbených" blábolů

[SPOIL]- Letadla do ovzduší vypouští jedy (ty bílé kondenzační stopy). Proč? Světové vlády (jak jinak) stím chtějí vyvolat "globální smívání" a tlumit tak globální oteplování, nebo tím chtějí redukovat obyvatelstvo, nebo tím vypouší jedy a tak můžou zvyšovat zisky farmaceutickým koncernům (za úplatky, pochopitelně), protože lidé jsou kvůly tomu častěji nemocní - vyberte si:)
- HAARP (poměrně drahý výzkumný program na zkoumání ionosféry na Aljašce) je pomalu technickým bohem schopným způsobovat sucha, zemětřesení, má lidstvo bránit řed Emzáky a kdo ví co všechno, prý způsobil i tsunami a zemětřesení v Japonsku. Proč? Prej se jim trochu nepovedl testovací režim tohoto "mazlíčka".[/SPOIL]

Jestli tomu dobře rozumím, tak se na organizaci celé akce podílelo několik stovek lidí, aby rozmístili výbušniny, sestrojili bezpilotní letadla a navedli je na cíle. Navíc, protože se jim nepovedlo postavit dost přesvědčivá letadla , tak hned po jejich pádu další lidé museli zahlazovat stopy, vydeonahrávky, trosky letadel atd. Herci zahráli pozůstalé po imaginárních cestujících a celej svět se nechal ochotně přesvědčit že ti lidé opravdu existovali.
To riziko že cokoli nevyjde a akce se prozradí, nebo že někdo z těch stovek lidí nepromluví až do smrti, nebo dokonce nenapíše knihu o tom všem...

Zato každej kdo vytvoří film nebo knihy o konspiraci, vydělá dost peněz, protože tohle lidi chtějí. A čím víc propracuje svou fikci, tím víc i vydělá.

Ano, přesně tak to přece je, má to svou logiku, no ne?:::))::
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pošlete mi někdo když tak nějaké ty odkazy na konspirační stránky. Já už jsem očuměl všechno co šlo vyčut z tady těch odkazů a teď už nemám co konspirovat.
 

DeletedUser

Guest
mno ty co jsem psal mm z časopisu Epocha (speciál - 88 největších konspiračních teorií) to na webu není, časák se dá přes SMS objednat za pade, určitě bude i v knihovnách.

No a co se 11.9. 2001 týče stačí podle mně wikina spolu s odkazy dole u článku, případně s interwiki odkazy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zítra zpívám v O2 aréně v Pardubicích na 10. výročí této tragédie.

Koncert je zdarma a kapacita pro 3000 návštěvníků.

Kdo chce,nechť přijde :)
 

Není to špatné počteníčko, akorát že toto jsou fakta, samozřejmě že to je odlišná věc než konspirace. Já teďka rád sleduju takové ty dobrodružné historky o tom kdo se nás snaží oblbnout a ovládnout. Je zajímavé co všechno ty lidi nevymyslí.
 

DeletedUser1318

Guest
Není to špatné počteníčko, akorát že toto jsou fakta, samozřejmě že to je odlišná věc než konspirace. Já teďka rád sleduju takové ty dobrodružné historky o tom kdo se nás snaží oblbnout a ovládnout. Je zajímavé co všechno ty lidi nevymyslí.
No teď jsou zase na tahu právě ti konspirátoři.
Spiklenci se pokusili všechny "argumenty" vyvrátit, teď je na tahu pomyslná druhá straná.
 
No, pokud chcete vidět, co s lidským intelektem provede extrémně silné kuřivo (fakt by mě zajímalo, co tam ty hoši berou), tak doporučuju se podívat na http://orgo-net.blogspot.com/ (nenávist k USA, přpadně kapitalismu je tam jednou ze záladních podmínek). Psát tam nějaké reakce do diskuze nemá smysl, protože pokud nesouhlasí s ideologií tam šířenou, tak je admin ani neschválí...
 
No, pokud chcete vidět, co s lidským intelektem provede extrémně silné kuřivo (fakt by mě zajímalo, co tam ty hoši berou), tak doporučuju se podívat na http://orgo-net.blogspot.com/ (nenávist k USA, přpadně kapitalismu je tam jednou ze záladních podmínek). Psát tam nějaké reakce do diskuze nemá smysl, protože pokud nesouhlasí s ideologií tam šířenou, tak je admin ani neschválí...

Důkladně jsem to pročetl, plus ty věci které se na to nabalovali a které z toho vypadávaly. A rozhodl jsem se že si nejspíš založím sektu. Takže do té doby než to dám dohromady, prozatím...

Buďte ozubeni
 

DeletedUser

Guest
Sice lehce OT, ale ve filmu o NWO (New World Order - tedy Nový světový řád) se zmiňuje i 11. září 2001. Netvrdím, že tomu věřím, něco ale působí velmi uvěřitelně, něco zase vypadá jako "sci-fi žvásty", no je na každém, ať si to posoudí.

[SPOIL]filmeček má dohromady skoro 50 minut a je s českými titulky
1
[YOUTUBE]TrP8ng-9puw[/YOUTUBE]

2
[YOUTUBE]y3X1TCAOGO0[/YOUTUBE]

3
[YOUTUBE]fZ41x2aX4lM[/YOUTUBE]

4
[YOUTUBE]5napup81Cgw[/YOUTUBE]

5
[YOUTUBE]2dbtnFsLXlM[/YOUTUBE][/SPOIL]
 
Nahoru