• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

12. hráč Krosna33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Vítám vás všechny u dnešní dýmky, náš dnešní host je Krosna33. S Krosnou si tykáme tak snad nebude hostovi vadit když to udělám i dnes.

Na začátek bych byl rád aby se nám host představil.
 

DeletedUser9371

Guest
Ahoj Všem. Jsem tu a hezký večer.
Klidně tykej, jsem mladý (srdcem). :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jmenuji se v reálném životě od narození Vojtěch a jsem z Prahy. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně, říkej. Nemám s tím problém a spousty hráčů mě zná osobně ze srazů "Westu".
Koníčky ? To je u mě docela široký okruh činností. Jsem bývalý vrcholový sportovec v době ČSSR. Pak jsem 13 let pískal hokej (ligu). Takže největšího koníčka mám dodnes lední hokej. Jezdím dodnes hrát s veterány ligy "srandamače".
Jinak klasiku. V podstatě všechny sporty rekreačně, kytaru u ohně s fajn partou, ryby a houby. Rád trempuji a miluji motorky. Kdykoli, kamkoli.
:)
 

DeletedUser9371

Guest
Lední hokej od čtyř let do 39 let. Z toho jsem ale pískal jako rozhodčí ledního hokeje. Tenkrát jsem byl pod ČSTV VSLH (výbor svazu ledního hokeje).
Byl jsem brankářem a dotáhl jsem to do II hokejové ligy. Za ČKD Bohemians Praha, chvilku za ČLTK, Motorlet a Slavie. Pak vojna povinně 2,5 roku a už jsem nehrál a začal jsem pískat.
:)
 
Nevím jestli si tu otázku viděl tak jí napíšu ještě jednou.

Vojto, chci se tě zeptat na tvoje srazy protože ty jsi známý tím, že jsi jich několik sá pořádal a na letošním hráčském si taky byl. Kolik si jich dělal sám?
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně chlape. Kde jsme skončili ? Odpovídal jsem někde výš na to, který sport jsem hrál. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Ano chlape, hokej. Dodnes jsem tvrdý Sparťan jako fanda. Brácha mydlil ligu ještě před dvěma roky za Spartu. :D
 
Děkuji za pomoc od moderátorů, Vojto já bych se přece jenom vrátil k těm srazům protože to je asi to, co většinu hráčů zajímá. Kdy jsi uspořádal první?

Ano chlape, hokej. Dodnes jsem tvrdý Sparťan jako fanda. Brácha mydlil ligu ještě před dvěma roky za Spartu. :D

Sparťan? Tak to máš u mě těžký mínus kamaráde :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Já ani ne, hráči se kdysi ptali a já se jen chytil organice. Mám spousty volného času jako podnikatel. A je to hlavně i o chuti. Mám takové akce rád. Ono je moc zajímavé poznat osobně hráče s kterými tady od roku 2009 trávím i pět hodin denně a více. :)

Sparťan? Tak to máš u mě těžký mínus kamaráde :D

Ale neboj, jak je to dobrý hokej, fandím i jiným. Osobně mě překvapilo v loni Brno - Kometa. :72:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Vždy se nás schází tak 20 - 30. Přibývají i noví hráči. Pár jich už taky nechodí. Je to o čase i náladě. :)

Koukám, že zmizel ten expert, co nám to tady kazil. Buď zmizel sám a dostal rozum, nebo mu někdo "típl tipec" z moderátorů, za což jim patří velké díky. :72:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Kluge ? Na Spartu na fotbal jsem chodil od asi dvou let s dědou a tátou. Jen do té doby, než pak mě a mým dětem propálili bundy a zažil jsem davovou rvačku. Takže na fotbal už nechodím. Škoda. No a co se týče Sparty a podvodů ? To je v podstatě celý náš fotbal, ale to je na jiné téma a na hodně dlouhé.
Mám rodinný barák kus od pana Chvalovského. Vím o čem mluvím. To jsou věci přátelé. Rath je břídil.
:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru