• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

12. hráč Krosna33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
No ono je to jednoduché. Udělám "reklamu - info". A pak to jde samo. Dorazí, kdo dorazí. Jsou zvaní vždy všichni a vesměs odcházím až mezi posledními. Ale jsou i vytrvalci, kteří mě překonají.
Srazy jsou právě super v tom, že se odloží sváry a spory ve hře a jde se na pivo i s nepřítelem (soupeřem) ve hře. Ale jsou hráči, kteří se od toho nedokáží odprostit, uvolnit a nedorazí. Je to škoda.
Pecka je věk hráčů co chodí na srazy. Od náctiletých až po šedesáti leté hráče i hráčky.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
Chlape, ne ! Jsem na tohle poctivý. Teď mi je zrovna blbě. Léky nejím od mala. Nastydl jsem se na motorce. Chtěl jsem si ze zvyku udělat čaj s rumem. Rum sem vyhodil do popelnice a ani jsem u toho nebrečel. Takže doma nemám nic tvrdého a víno mi moc nechutná. Piji ho jen v Maďarsku, to je o něčem jiném. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Ještě doplním, že jsem blázen na rybaření. Když mě to chytne, jedu do Maďarska, Norska ... Jen tak, třeba na 2 dny. To samé i v ČR, Jak je nálada, jsem v pět ráno na Otavě z Prahy a v deset hodin v práci. :)

Ano, teď je mám pocit sraz hráčů Colorada, ale to si organizují oni. Nevím, jestli to zveřejní. Já budu dělat sraz zase v Praze a s překvapením. Po půlce října. Dám klasicky včas vědět. Zkusím zajistit i ubytování pro mimopražské. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Taky jsem trochu rybařil ale chtil jsem tak maximálně vlka :) To ti celkem závidím, jedeš si do Madarska pohoda klídek popíjíš to víno jak si říkal :) Co hráčský sraz The-west na tom jsi pokud vím byl také.
 

DeletedUser9371

Guest
V Boskovicích, ve městečku jsem byl poprvé v životě. Ani jsem nevěděl, že takové městečko je s "kovbojským prostředím". Byl jsem překvapený. Dorazil jsem tam až navečer, měl jsem komplikace s dopravou. To jsem už popisoval na fóru a najdeš to tady : http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=25063&page=2
Ještě teď mi "tuhne krev v žilách". lol

Co by Tě konkrétně zajímalo ? Jinak Ti za chvíli popíši svůj pocit ze srazu i pár hráčů, které jsem poprvé viděl na "ostro" v reálu. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tak kdo mě překvapil jako první při osobním setkání ? Byla moderátorka Darling. Komunikuji s ní jen po telegramech a ne moc často. Čekal jsem starší "ženskou". :D
A ona to pohledná dívčina. Pouštěla nám na plátně novou verzi Westu (update) a měli jsme u toho pokec. Osobně jezdím na školení přednášet plynařům a přesně takový šikovný a chytrý lektor by se mi hodil.
No, kdybych byl tak o 30 let mladší, bohatý a měl "vlasy", tak bych jí pozval na "kafe". Fajn ženská. Osobní pocit z ní ? Fajn a přísná. Ono to asi s námi jinak nejde (někdy).
lol
-
Další moderátor, kterého jsem poznal osobně, je Bichirek. Tady jsem taky špatně odhadl jeho osobu co do věku. Fajn chlap. Jak na pokec, tak i tady jako moderátor. Starší, věk si nechám pro sebe. :D
-
Super chlap na pokec byl třeba můj soupeř (nepřítel ve hře) ze sedmičky, hráč Morgana. Ten už ale byl ve skvělé náladě, stejně tak jako Jusin.
Rád jsem třeba poznal osobně hráče Jusin, taky ze sedmičky. S ním bych nechtěl dělat duelový souboj, kdo víc vydrží. Prohrál bych na celé čáře.
lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Darling znám jen z fora ale vypadá jako příjemná a hodná holka. Musím říct že Bichirek mě taky překvapil viděl jsem ho jen na fotkách ale než jsem je viděl tipoval jsem ho na čtyřiadvacet ale to už odbíhám. Co se ti nejvíc na takovýchto srazech líbí? Já vím že se pořád ptám na srazy ale přijde mi to zajímavější než sáhodlouhé vyprávění o tom jak dlouho a kde hraješ.
 

DeletedUser9371

Guest
Jak jsem psal, Darling má u mě poklonu. Její práce si vážím a představoval jsem si jí úplně jinak.. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Stejně tak jako jsem ve hře na Coloradu, kde hraji teprve od dubna poznal hráče Canto. Čekal jsem chlapa ve věku Bichirka a ono to mladý kluk. Fajn chlap i na pokec na živo v reálu. :D

Píši to právě proto, že v tomhle jsou ty srazy super. Máš o někom svou představu ze hry, čekáš mladého kluka a on to třeba tatík od pěti dětí jako já. Stejně tak, jako si myslím ze hry, podle chování hráče, že je to "lama". A na živo ? V reálu ? Super chlap či baba. Proto jezdím na srazy a rád poznávám hráče. O to víc mě mrzí, že Ti hráči, co na Westu nejvíc křičí, hrají nefér, pomlouvají a další "rakety" ve hře, na takový sraz nedorazí. Ono je totiž lehčí kritizovat, být věčný skeptik a být schovaný pěkně za monitorem, než pěkně z "očiček do očiček", jak pravil kdysi herec Vlasta Burian ve filmu. :)

Pak dorazil třeba hráč Danes.72 ze sedmičky i s rodinou. Tam jsem se třeba u věku trefil. No a hlavně je to motorkář.
Škoda, že na sraz motorkářů ze hry dorazili jen tři hráči. Ale zkusím to znovu.
:)

Byla tam i spousta hráčů, které ze hry neznám a rád jsem je osobně poznal. Musel by si se spíš ptát na konkrétní jména. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru