• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

13. supportér P3t4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Ahoj,
jako host jsem dorazil a jestli jsem založil špatně téma, tak to někdo z "módů" přesune tam, kam to patří, díky.
:)
 

DeletedUser7836

Guest
Ahoj, aj ked o deň neskôr predsa sme sa k tomu nejako dokopali.
dakujem ti, že si to zobral namiesto pôvodného tazatela.
 

DeletedUser9371

Guest
Není zač, byla by škoda, neudělat posezení s hráčem jako jsi Ty. Škoda, že to nevyšlo původním tazatelům.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Tak zas nepreháňaj, považujem sa za priemerneho hrača ktorym aj som
 

DeletedUser9371

Guest
Hraji cca od jara - léta 2009 a Tebe znám mám pocit ze hry světa 7 ? Jestli mám ovšem dobrou paměť. Vím samozřejmě, že jsi supportér i moderátor fóra. Takže se odprostím od otázek na support, protože vím, že by jsi stejně nemohl v rámci objektivity odpovídat.
 

DeletedUser9371

Guest
Asi klasická otázka na kterou bych rád znal odpověď. Kdy jsi začal se hrou The-West a na kterém světě ? :)
 

DeletedUser7836

Guest
Na s7 som hral krátko, odtial ma nebudeš poznať. Začínal som na s4, neskôr som celkom aktívne pôsobil na s6 kde hrám aj teraz (pod iným nickom). Inak hrám len buffalo.
Čo sa týka otáziek na support nemôžem ti samozrejme poskytovať informácie o hráčoch atd, ale iné otázky ti zodpovedať môžem.
Inak moderátorom už nejaký ten mesiac niesom.
 

DeletedUser9371

Guest
Vím, pamatuji si dobu, kdy jsi byl moderátorem, proto jsem to psal. Ze světa 7 si Tvůj nick pamatuji, možná jen od hráčů, kteří tam hrají déle.
Jak si se dostal ke hře? Jen tak ? Náhodou ? Přes známé ? Přes děti jako já kdysi ?
:)
 

DeletedUser7836

Guest
K hre som sa dostal cez kamarátov. Najskôr ma to moc nebavilo. Potom som však objavil forum kde som našiel mnoho užitočných rád. Zoznámil som sa s hráčmi ktorí sú dnes už legendami westu a ktorí ma naučili ako túto hru hrať. Hra ma teda pochopitelne začala baviť a zostal som jej verný doteraz. Aj ked sa musím priznať že už to nieje to čo to bývalo a hlavne mi tu chýbajú ludia o ktorých som písal vyššie.
 

DeletedUser9371

Guest
Píšeš, že to není to co to bývalo. Máš na mysli třeba změnu ve hře, když byli založeny aliance ? Trhy ? Řemesla ? Třeba v roce 2009 to nebylo.
 

DeletedUser7836

Guest
West som začínal hrať ked nič z tohoto nebolo. Ani pevnosti.
Nehovorím, že pridanie týchto vecí bolo zlé, práve naopak. Veci ako pevnosti, remeslá, aliancie atd pomohli dosť hre a sprestrili ju. Negatívne však hodnotím zavedenie obchodovania s produktmi. Úplne to podla mňa pokazilo plnenie úloh. Kedysi trvalo splniť sériu o 20tich úlohách viac ako mesiac, teraz si kúpite to čo potrebujete na trhu a máte to za 2 dni hotové. Taktiež negatívne hodnotím nákup schopností a mnohé iné prémiové výhody ktoré boli postupom času pridané. Kedysi bolo treba nad touto hrou rozmýšlať. Teraz si človek kúpi pár schopností, zresetuje si šamana a môže všetko. Avšak je to biznis a nič iné sa nedalo čakať. Hra postupom času stráca na svojej atraktívnosti, preto sa snažia vývojari z nej ešte niečo vytrieskať. Každopádne môžeme byť vdační za west, je málo takýchto onlajnoviek. Ja sa pri ňom dosť zabavím aj teraz.
 

DeletedUser9371

Guest
S tím souhlasím. Hraji West právě proto, jaká je to hra. Se zaměřením na divoký západ a online s hráči se kterými hraji a chci hrát.
Takže, kdyby si měl možnost, vrátit se zpět, byl by si radši pro "placené" anebo "neplacené světy ? Opomeneme to, že logicky placené světy musí být, protože INNO nebude provozovat něco zadarmo pro naše krásné oči.
:)
 

DeletedUser7836

Guest
Keby si mám vybrať tak idelány svet by bol pre mňa so 4mi základnymi premiami a s maximálne 1hodinovými prácami (časové intervaly prác na SA-SC)
 

DeletedUser9371

Guest
Psal si výš (předchozí příspěvek), že si hrál či hraješ více světů. Který svět máš nejraději a proč ?
 

DeletedUser7836

Guest
Hrám s6 a buffalo. Na s6 sa venujem duelom na buffale si robím zbierky vecí a plním denné úlohy. Môžem povedať že viac menej už len klikám, nemám čas na pevnosti ani na komunikáciu s inými ludmi. Je to škoda, pretože by ma hra viac bavila ale som viac-menej samotár. Teda ti nemôžem napísať ktorý svet mám radšej, je to vyrovnané.
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně, chápu. Je to o čase a někdy i o náladě na hraní a komunikaci s hráči.
Tím jsem si vzpomněl, že jsem se Tě nezeptal na Tvůj věk, jestli Ti to není nepříjemné.
:)
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně. Takže studuješ ? Nemusíš odpovídat, jen maličko přiblížit hráčům svůj věk, nějakou formou odpovědi. :)
 

DeletedUser7836

Guest
Áno, ešte študujem. Konkrétne strojarinu.
(aj ked sám o tom niekedy pochybujem)
 

DeletedUser9371

Guest
Píšeš pěkně "po slovensky". Který kraj obýváš ? Je Tvým domovem ? Nebo i město, jestli to není tajemství. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru