• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

13. supportér P3t4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
No bývam cca 20km od hranic. Kraj Trenčiansky, obývam dedinu ktorej meno neprezradím :p
 

DeletedUser9371

Guest
Trenčín, znám dobře z vojny. Pěkný kraj.
Vrátím se tedy zpět ke hře. Jaký je Tvůj osobní názor na migraci ? Stačí jen stručně. Je toho plné fórum.
:D
 

DeletedUser7836

Guest
Som naklonený tejto myšlienke. Hráči môžu odísť z mŕtvych svetov a skúsiť šťastie tam kde to ešte nevymrelo. Je to veľmi dobrý nápad.
 

DeletedUser9371

Guest
A Tvůj názor na nové update ? Nebo už máš zkušenosti s novým updatem ? :)
 

DeletedUser7836

Guest
Ak myslíš update 2.0 tak ho mám možnosť testovať ho na bete. Zástancov starého westu zarmúti, pretože na prvý pohlad to vyzerá ako nová hra. Avšak zásadné zmeny sú len v grafike, inak sa moc toho nezmení. Nechám sa prekvapiť až príde na naše svety v plnej "zostave".
 

DeletedUser9371

Guest
To jsem myslel, zkušenost s verzí 2.0 na Betě. Takže Tě to tedy zatím nenadchlo ?
Co by si jako hráč chtěl, aby Tě to nadchlo ? Chytlo u srdce ? Jako hra ? Je tady na to spousty názorů na fóru. Rád to sleduji a některé nápady ze strany hráčů jsou opravdu pěkné i zajímavé.
:)
 

DeletedUser7836

Guest
No ak ti mám pravdu povedať mne to vyhovuje aj v súčasnom stave. Hlavná vec o ktorú sa zaujímam je moja práca na supporte, hra nasleduje až potom.
 

DeletedUser9371

Guest
Takže support je i zábava ? Ne každý hráč a hlavně hráč potrestaný si to myslí. Jste tam fajn "banda" ? Někoho znám osobně ze srazů a byl jsem mile překvapen.
Píši proto, že se zároveň zeptám, jezdíš na srazy ? S hráči ?
:)
 

DeletedUser7836

Guest
No support je môj koníček :d. Samozrejme, že 90% potrestaných hráčov si myslí že sme banda tupcov ktorí sme tu len preto, aby sme im znepríjemňovali hru. Nie každý si vie totiž priznať svoju chybu resp. pochopiť, že jeho názor nemusí byť ten najsprávnejší. Je to dosť nevdačná robota ale mám ju rád.
Myslím, že v teame sa zišla fajn partia. Viacerých ludí poznám osobne z teamoveho zrazu a sú to fakt super ludia.
Na hráčskom zraze som ešte nebol, vždy mi do toho niečo vošlo. Ale na ten další zraz by som chcel prísť, ak mi do toho zas niečo nevojde.
 

DeletedUser9371

Guest
Tím naváži a zeptám se Tě, kolik trávíš času na PC pro hru ? Support ? Když odečteš školu, případně brigády jako student a domácí povinnosti ? :)
 

DeletedUser7836

Guest
Uf tak to ti presne isto nepoviem. Čo sa týka hry naklikám si svoje veci a to je všetko. Veľa času mi zožerie support ale to je tiež pohyblivé. Niekedy nemám za deň ani jeden ticket, inokedy pri tom strávim aj 3 hodiny. Záleži od toho aké problémy nastanú. Bola doba ked neustále padali pevnosti, pri tom som strávil dosť času. Alebo ked rozdávam rudolfov. Všetko sa to musí robiť ručne hráč po hráčovi. To zaberie neskutočne vela času. Nemáme žiadnu kúzelnu kolonku kde napíšeme nicky, stlačíme enter a hotovo :d. Ale ked to mám porovnať s dobou ked som zastával aj pozície moderátora a wiki vedúceho nieje to až tak zlé. Aj ked niekedy mi to chýba.
 

DeletedUser9371

Guest
Takže je to o čase. Je mi to jasné. Mě stačilo jen hlídat reporty jako hráč ve městě v soutěži o "Rudolfa" a stejně je v tom spousty chyb. Takže klobouk dolů chlape.
Vím že jsem psal, že necháme support supportem, nechci aby si jmenoval. Můžeš uvést nějakou "perlu" z chování hráčů ? Co Tě třeba nejvíc překvapilo ? Dostalo ? Potěšilo ?
:)
 

DeletedUser7836

Guest
No niekedy sa fakt dokážem pobaviť. Raz mi napríklad hráč písal, či by som mu nemohol zmeniť farbu jeho ruže. Prípadne mi bol nahlásený bug, že hráč dostal v práci vykrádaní hrobů zranenie "slunce páli" a protestoval proti tomu, pretože prácu robil o 20:45 a vtedy už slunce nepáli. Alebo sa hráči dokážu aj sami nevedome priznať k multiúčtom. Je toho naozaj veľa.
Najviac ma vie prekvapiť ked mi niekto začne písať že sme platení z jeho nuggetov čo je absolútna blbosť, pretože žiadne peniaze za našu prácu nedotavame. Sme tu dobrovolne. Postupne som si ale zvykol, že málo komu sa zavdačíme :)
Potešiť ma vie, ked si hráč dokáže priznať chybu, prípadne ked nás niekto pochváli za našu prácu čo sa stáva fakt ojedinele.
 

DeletedUser9371

Guest
Jéééé, to s tím sluncem snad není ani možné. lol
Takže pochval není moc ? No já si osobně Vaší práce cením. Kdysi jsem za to pochválil i Klubuna. Byl to první moderátor s kterým jsem přišel do styku, když jsem nevěděl ani kam klikat. Fajn chlap.
Tím zase navážu. Byl někdy nějaký dotaz, na Tebe jako na "supa" a Ty si nevěděl odpověď ? Prostě Tě to zaskočilo ? A jaký ?
:)
 

DeletedUser7836

Guest
Klubuna poznám osobne, máš pravdu je to fajn chlap.
Samozrejme neviem všetko. Hlavne po nových updatoch sa vyskytnú otázky na ktoré musím odpoved hladať. Ide hlavne o nové úlohy ale najviac starostí mi narobia bugy. Nasťastie mám skvelých kolegov a navzájom si pomáhame.
 

DeletedUser9371

Guest
To je fajn, parta dobrých lidí je parta dobrých lidí a základ k úspěchu i v životě.
Ještě se vrátím k Tvému soukromí, sportuješ ? Jestli ano, jaký sport ? Nebo jen volně, krátce popiš své zájmy.
:)
 

DeletedUser7836

Guest
Aktívne sa športu nevenujem. Rád sa ale prejdem na bicykli alebo si zahrám bandmington. Športu sa venujem prevažne pasívne. Som veľký fanúšik dobrého futbalu a rád si ho pozriem. Svoj oblúbený klub radšej spomínať nebudem :). Rád si tiež pozrem hokej, prípadne cyklistiku. Mám aj nezvyčajný koníček. Zaujíma ma politika a dosť sa venujem tejto sfére. Ako, to písať nebudem. Tiež sa zaujímam o obdobie druhej svetovej vojny. Hlavne ale o tú politickú históriu. Rád si prečítam dobrú knihu, pozriem dobrý film a zabavím sa s kamarátmi. Netreba byť stále zavretý doma.
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkné. Koukám, že umíš být všestranný a umíš si udělat i čas sám na sebe a nejen na nás, na hráče. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Poslední otázka na Tebe, jako na supportéra. Zkus otevřeně odpovědět, kdo z nás hráčů Tě (Vás) trápí nejvíc ?
My (já), starší věkem a nebo Ti "náctiletí" hráči ?
:D
 

DeletedUser7836

Guest
No nechcem dopadnúť tak ako väčšina súčasnej mládeže. Zabednený celý deň doma pred počítačom bez akéhokoľvek prehladu o tom čo sa deje okolo mňa :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru