• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

13. supportér P3t4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
No nechcem dopadnúť tak ako väčšina súčasnej mládeže. Zabednený celý deň doma pred počítačom bez akéhokoľvek prehladu o tom čo sa deje okolo mňa :D

Pošlu Ti telefon, zavolej mým dětem a vyžeň je ven. Tohle jim stále vysvětluji. lol
 

DeletedUser9371

Guest
Poslední otázka na Tebe, jako na supportéra. Zkus otevřeně odpovědět, kdo z nás hráčů Tě (Vás) trápí nejvíc ?
My (já), starší věkem a nebo Ti "náctiletí" hráči ?
:D
Tady jsme to nějak přeskočili, jestli máš chuť a chviličku na odpověď. :)
 

DeletedUser7836

Guest
To som ani nezachytil, prepáč :)
Najviac ma trapia tí ktorí si myslia že pravdu majú len oni a nenechajú sa presvedčiť o opaku a potom hráči ktorí nemajú ani najmenšiu snahu nájsť si odpoved na svoju otázku napríklad na wiki aj napriek tomu, že im dáme na ňu odkaz.
 

DeletedUser9371

Guest
Myslel jsem, jestli by si třeba z textů od hráčů (dá se myslím odhadnout jejich věk) Tě víc trápí hráči mladší věkem a nebo Ti starší věkem. Osobně ze zkušenosti ve hře si myslím, že hráči starší věkem. Hůř snáší prohru. Ale je to jen můj pocit ze hry. :)
 

DeletedUser7836

Guest
Tak je to rozdielne.
Máš pravdu, že starší hráči neradi znášajú prehry atd ale dá sa snimi aspoň diskutovať na úrovni. To sa dá aj s mladšími. Ale ak mám byť úprimny, robia mi väčšie starosti.
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za odpověď chlape a za příjemně strávený večer. Rád Tě poznám osobně, třeba na některém ze srazů které pořádám soukromě já a nebo Vy. Třeba Boskovice a podobně.
Hezký zbytek večera.
:72:
 

DeletedUser7836

Guest
Taktiež dakujem sa príjemný pokec. Nech ťa hra baví tak ako doteraz.


Ak by mal ešte niekto nejaké dotazy tak to kludne napíšte do tejto témy, rád zodpoviem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru