• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

14. Moderátorka Nortia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12110

Guest
Ja ho vitam, opet se do hry vraci nutnost premyslet nad tim, jak postavu budovat, spoluprace pri schaneni surovin na pevnosti (Nektere prace nemuze delat dokola jen jeden clovek, byl by neustale v mdlobach), pro duelanty je to take zpestreni, at uz pozitivni - Obet je nacnuta; nebo negativni - Ja sama mam ubrano a pokud chci duelovat a mam 800HP, neni to zadna sazka na jistotu.
 

DeletedUser9371

Guest
Jaký je Tvůj názor, názor hráče třeba teď na sváteční úkol ? Ta šílená porce surovin ? Jde mi o to, jestli se to časem třeba nezmění, všeobecně i s tím, že by s třeba prodlužovaly časy jednotlivých prací. Ty minutové a spol.
 

DeletedUser12110

Guest
Samozrejme ze by se mi take libilo mit vsechno, zadarmo a vcera bylo pozde. Otazkou potom je jestli by mela ta hra smysl. Zvysene naroky na suroviny vitam, neni to zadarmo a o nicem jako co byl Merlinuv set.
Pokud se kdy budou upravovat delky praci nebo pozadavky ukolu, rozhodne se to nestihne dotknout letosniho plneni Ducha Vanoc.
 

DeletedUser9371

Guest
Děkuji moc Nortio za pokec a Tvůj čas, věnovaný nám, hráčům.
Na úvod to stačí. Úmyslně jsem se neptal na úkoly a další věci. Tímhle jsem chtěl začít a díky za odpovědi. To ostatní by bylo na dlouho a nechám prostor i pro jiné hráče. Spousty hráčů, co sleduji tady, na fóru mají logicky otázky k nově spuštěné verzi hry. Dříve byla posezení u dýmky míru častěji, takže se otázky jen hrnou a je jich ze strany hráčů pořádná kopa. A remcání hráčů tady na fóru, že se z Vaší strany nic nedělá, považuji za nesmyslné. Je to o zájmu hráčů, pokec tady v dýmce. Sleduji to denně a od srpna, ze strany hráčů zájem poklesl. Pár dýmek odpadlo, protože se nedostavili tazatelé a podobně. Víc k tomu nemám a tací hráči jsou mi volní, když si nevidí do úst a místo věčného kritizování se nezapojí, nebo zapojí a nedostaví se. To umí každý, jen kritizovat, nadávat, navážet se do druhých a podobně.
Takže doufám, že se zase posezení u dýmky rozjede a zapojí se další a zkušení hráči.

Hezký zbytek večera, den není. :D
 

DeletedUser12110

Guest
Hra podle mého má co nabídnout jak hráčům (Různé herní směry, bitvy, duely, …), tak vývojářům (V oblasti věrnosti tématu)
Na tomto se můžou hráči samozřejmě podílet, je možné podávat jak návrhy (Ty na DE nebo ENG fóra, my nemůžeme nabídnout více než prostor pro diskuzi k nim), tak feedback – U něj je důležité zvolit adekvátní formu, zejména pokud se mi něco nelíbí. Náplní práce moderátora je řídit fórum jako celek, tudíž i sbírá zpětnou vazbu, jakmile ta ale nesplňuje pravidla fóra, nezbývá nám než ji smazat, v některých případech i „ohodnotit“ kartou. Druhou cestou je konstruktivní kritika v rámci pravidel, se kterou už se o tu změnu dá usilovat, viz. včerejší miniupdate.

Pak to samozřejmě bohužel vypadá, že jsme parta flákačů, kde se jeden opírá o lopatu a druhý mu pomáhá, když diskuzi promažeme a ve hře se neodrazí přání hráčů, jimž jsme příspěvky smazali.

Tímto se také loučím, děkuji za posezení
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru