• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

14. Moderátorka Nortia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Dnes nebudu jako dříve u těchto veřejných posezeních začínat obligátně vzájemným představováním se, protože jak Tebe Nortio, tak mě hráči znají.
Mám pár otázek k nové verzi hry a určitě to bude přínosem i pro jiné hráče. Tvé odpovědi. Snad se chytnou a znova se nám tady rozjede dýmka míru, která dříve byla pravidelná. Zhruba 1 x v týdnu.

Takže Tě vítám. :)

Dnes bych pokecal jen o těch základních problémech, ne o úkolech, to by bylo na dlouho a dám šanci jinému hráči v posezení u dýmky míru. Třeba těm věčným skeptiků a kritikům, že se nic neděje a nedělá pro hráče.

Úplně první otázka, ví se konkrétní termín? Alespoň měsíc, kdy ručí uzamčené světy, a budeme muset migrovat na jiné světy?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
Ahoj,

Nemame momentalne o ruseni svetu informace, az toto nastane, hraci budou vcas informovani
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Teď se vrhnu trochu ani ne tak na kritiku, jsem docela spokojený, ale na pár chyb, které mi v nové verzi vadí.
Začnu nejhorší věcí, která mě občas i drtí. Neustálé načítání stránek. Ustavičné padání, opakované resetování stránky tlačítkem F5. To pomáhá občas. Jinak vesměs musím vyskočit ze hry a znova se přihlásit, pak to zabere. PC to není, rychlostí připojení taky a prohlížečem taky. Ty zkouším všechny, co jsou.
 

DeletedUser12110

Guest
U sebe nepozoruji zadny rozdil mezi stabilitou 1.36 a 2.0, snad jen s tim refreshem musim souhlasit, obcas mi hra nechce pripocist expy do listy, refresh ji srovna. Na zavazne chyby co se objevi nemeckou stranu prubezne upozornujeme.
 

DeletedUser9371

Guest
Další problém má ten, to nové otevírání oken. Jak kliknu, podruhé, potřetí a tak dále? Stránky zůstávají otevřené i 10 stránek najednou. V případě? Že mám otevřenou mapu a odkliknu stránky, pak spadnou všechny stránky. Znova musím otevírat tu, kterou chci. Takže stále dokola. Ve staré verzi to bylo v pohodě.
 

DeletedUser12110

Guest
Nespadnou, jenom se zavrou, prave tou moznosti zavreni vice oken :) Ja uz zavirani a otvirani beru jako samozrejmost, zvykla jsem si, ikdyz uznavam ze to misty neni uplne elegantni reseni, treba u pevnosti - Pokud jdu na bitvu, nevidim duvod proc bych mela potrebovat okno kde je vyobrazena pevnost samotna. Nova verze ted prinesla zrychlene zadani prace pres >>, ktere se zobrazi po najeti na jeji grafiku, uvidime jestli tohle zjednodusovani ovladani bude pokracovat.
 

DeletedUser9371

Guest
Další, co mě zajímá, jsou zlaté a stříbrné práce. Všichni víme, o co jde. Hledám je poctivě klikáním po mapě. Jak je to tedy se skripty? Padlo tady od Vás, že jsou zakázané. Když poctivě smažu v nastavení a rozšíření naprosto vše, nevidím ta kolečka pod minimapou. Takže kliknu a nainstaluji tady, jak je uvedeno někde tady na fóru http://tw-db.info/?strana=userscript.
V tom případě, ale vidím skript přímo v minimapě na zlaté a stříbrné práce. Nepoužívám ho a odinstalovávám ho. Radši. Psalo se tady, že to INNO hlídá. Nebo je to jinak? Bavím se teď o prohlížeči google chrome.
 

DeletedUser12110

Guest
Dle vyjadreni autoru scriptu je proti pravidlum pouzivani pouze revize 55, aktualni verze nejsou problem, zobrazi na minimape jen ty prace, ktere uz jsi nasel - Rozklikl skupinu praci.
Smazanim rozsireni z nastaveni script odinstalujes.
 

DeletedUser9371

Guest
Na Dakotě jsou zrušeny převody peněz mezi hráči. Na starých světech to ještě jede. Psalo se tu, že je to z obavy z multiúčtů.
Můžeš to osvětlit ?
 

DeletedUser12110

Guest
Blokace prevodu neni nase rozhodnuti a predpokladam, ze bude v urcite fazi hry uvolnena, nemam vsak momentalne bohuzel informace kdy se tak stane.
 

DeletedUser9371

Guest
Pak ta slíbená 100 % čeština? To je nářez, dělá to stále. Němčina, Angličtina. Není to stále, ale tvrdě často. Bude s tím něco dělat?
 

DeletedUser12110

Guest
Textove chyby jsou opravovany vzdy pri updatech, pokud nam neni nahran jen samostatny opravny balicek ktery resil napr. Ducha Vanoc. Preklady nejsou chybou na strane naseho teamu a nemame moznost zasahu, takze nam nezbyva nez tyto problemy nahlasit a pockat na opravu.
 

DeletedUser9371

Guest
Další problém je městské fórum, jako takové. Jen pár postřehů, to je kapitola sama pro sebe.
Při jakémkoli rolování myší? Trhá se to a skáče to věčně na začátek.
Dříve šlo nastavit při otevření tématu, pak vlákna, stránka mi třeba naskočila na poslední příspěvek od hráčů. Dnes to nejde a musím se prohrabávat vším anebo jít za kliknutím na poslední stránku. Prostě samé klikání.
 

DeletedUser12110

Guest
Tak klikani je problem spis praci, nez fora (Priznavam se, forum mesta temer nectu). Tam - pokud budeme vychazet z praci bez premia - sber nekterych produktu znamena klikani kazde 4 minuty, coz se nekdy da spojit napr. s hernim chatem, ale optimalni nastaveni to neni. Uvidime jestli se na tomto bude neco menit, reakce hracu pozitivni nebyla; sama bych se priklanela k nejkratsi delce jedne prace pet minut jako u remesel (Nevim o takto negativni reakci na vyrobu ve verzi 1.36, jako byla ta na prace ve 2.0), nebo klidne dvojnasobek, tzn. 10 minut nejkratsi.
Na stranu druhou tim, ze nektere casti hry jsou "klikacka" se podpori trh - Ne kazdy ma cas sbirat produkty ktere potrebuje a jiny je tak muze vyhodne prodat.
 

DeletedUser9371

Guest
Spíš mě ta klikačka jak píšeš na suroviny připadá, že to není podpora trhu, ale toho, aby hráči kupovali prémia za nuggety. Poker zrušili, údajně snad proto, že to je podporování hazardu ? Tohle snížení časů prací na minuty je to samé, podle mě. :)
 

DeletedUser12110

Guest
Udanym duvodem zkraceni praci bylo ulehceni postupu zacinajicich hracu, krom toho to samozrejme znamenalo zmenu i pro sluzebne starsi a jednou z nich jsou zmeny trhu - Nebot produktu je ted mozno nalezt za kratsi dobu vice (V porovnani s 1.36), je vsak potreba tomu ten cas obetovat a v souvislosti s tim to vyzaduje i zamysleni se nad vyvojem postavy, komunikaci s ostatnimi - Nemyslim si ze by se hra zjednodusovala, jak tu obcas zazniva.
Premium je ulehceni, ale v pripade minutovych praci nikterak vyrazne - Bud muzu zadat na 4 minuty dopredu, nebo na 9... Ctyri dvouhodinove prace jsou ale ekvivalentem verze 1.36 s premiem, takze kazdy si cestu najde, zaroven si ale myslim ze existuji upravy ktere by stavajici myslenku nenarusily a pritom hru zpohodlnily.

S pokerem podle mych informaci byly problemy se zakony nekterych zemi, kde hra bezi, proto byl odstranen.
 

DeletedUser9371

Guest
Je nějaká pomůcka, skript na barvu písma? Velikost písma a podobně? Příkazy img pro vkládání obrázků, screnů ? Jako to bylo dříve? Po staru ? Pro naše městská fóra ? V podstatě to samé jako tady na velkém fóru hry. Doteď to musím mydlit po staru, z hlavy, bb kódy a spol.
 

DeletedUser9371

Guest
Ty zkřížené pistolky, označující nový příspěvek ve vlákně (bliká) neřeším. To jsem si zvykl, chce to nalepit na monitor obličej anebo brýle. Nebo se chystá nějaká změna, že by to svítilo sytě žlutě jako dříve?
 

DeletedUser12110

Guest
Zatim nemame prehled toho co se chysta pro dalsi update, na postrehy od hracu z diskuze k tomu soucasnemu jsme upozornili, uvidime jak a ktere body budou reseny
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru