• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

15. Administrátorka Wicháhpi

DeletedUser4

Guest
Na všechny dotazy, na které se nedostalo, odpovím :)

Děkuji ti za tvůj čas a milou společnost.
 

DeletedUser4

Guest
Ahoj :
Od začátku The-westu na cz komunitu prošla samotná hra mnohými vývoji a verzemi některé hře prospěli jiné ne viz poslední velký update.
Co by jsi ty jako hráčka na hře změnila nebo naopak zachovala.
A myslíš že je inno schopno někdy v budoucnu udělat pořádnou MNORPG hru viz jejich poslední počin který vyšuměl do ztracena nebo na to prostě inno nemá?

Do vývoje hry bohužel/bohu díky nemám co mluvit.
Je důležité aby hráči psali své přání co jim ve hře chybí či přebývá. Dobré nápady jsou vždy vítány a ty nejlepší s největším ohlasem předávám dál, aby měli vývojáři z čeho čerpat a hlavně aby měli přehled, o co hráči stojí.

Bohužel jak už jsem jednou psala, kam hra bude mířit a jak se bude vyvíjet, záleží hlavně na vás, hráčích.
 

DeletedUser4

Guest
Co si myslíš o tom, že byla zrušena odměna "vlastnit" svůj svět a to poměrně krátce předtím, než abedy dosáhl této odměny? Nemyslíš si, že abedy by si za službu pro hru odměnu zasloužil?

Ze své pozice nemůžu tento krok otevřeně kritizovat. Nic méně kdybych mohla, tak to kritizuji hodně. Nevím co je vedlo k tomu, tuto odměnu zrušit, jestli to byla náhoda, že zrovna chvilku před tím než Abedy by dosáhl na tuto výhru. Osobně si myslím, že by to bylo zrušeno, i kdyby na to téměř dosáhl kdokoliv jiný. Abych pravdu řekla, "jde pouze o můj osobní názor", zavedení odměny, u které není jisté, zda je proveditelná, neměla by se zavádět..
Ale možná se pletu a důvod byl zcela jiný.

A ano, rozhodně si jí zasloužil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4

Guest
Ahoj, uvítala bych, kdyby nesplněné úkoly byly někde barevně odlišeny (např. nápověda-úkoly-danný nesplněný úkol červeně... ) - je to možné?? :bandita:

Ano, ta toto jsem upozorňovala, že odlišení úkolů ale i prací na mapě je nezřetelné. Dostala jsem příslib, že se s tím bude něco dělat.
 

DeletedUser4

Guest
Dobrá deň Pani administrátorka, prepačte, ale budem Vám vikať v rámci slušnosti :)
Chcel by som sa opýtať, či v blízkej dobe budete hľadať pomoc/posilu do the west teamu.
Prajem pekný zbytok večera , s pozdravom Olly Murs

Musím tě zarmoutit, zatím ne.
 

DeletedUser4

Guest
V obrazovce "koupě nugetů" mají argentina a další státy navíc položku "vydělej si nugety" . Proč tato položka pod platebními možnostmi s naší vlajkou chybí?

Záleží na oddělení marketingu, zda se jim podaří "sehnat" v té či oné zemi poskytovatele, těchto možností.
 

DeletedUser4

Guest
Ahoj! :klubun:

Bylo by možné zařadit do hry třetí díl lístku pro ty, co už nemají šanci získat ho? Nebo nějak upravit podmínky pro jeho získání?
A podobně i pro klíče 2 a 3?
Protože si myslím, že nejsem jediný, co propásl možnost výběru úloh tak, aby se k nim propracoval. Nebo mám prostě smůlu a nedá se s tím nic dělat?
No a bylo by možné vymyslet nějaký gentlemanský úkol na získání opasku Ala Swearengen?

Děkuji.

:kobylka:

Jak už jsem několikrát psala, takovéto zásahy nejsou v mojí moci ani pravomoci, mohu to ale poslat jako hráčský návrh na zlepšení, prosím napiš ticket na support s konkrétním návrhem, delegují mi jej.
 

DeletedUser4

Guest
Zdravím. Rád bych se vyjádřil k již zmíněné "hysterii" ohledně update 2.0, resp. dalších inovací a byl bych rád, kdyby mi paní administrátorka upřímně odpověděla, zda se mýlím a v čem.

Patřím mezi hráče, kteří začali s Westem na S1 ještě v době bez pevností a prožívají tak jeho postupný vývoj a veškeré změny k lepšímu i k horšímu od prvopočátku. Musím bohužel konstatovat, že ty k horšímu výrazně převažují.

2.0: Čert vem grafiku, na to si člověk časem zvykne, byť méně je někdy více. Ale update 2.0 přinesl řadu špatných věcí. Podle mne toto "vylepšení" mělo jediný cíl, a to útok na peněženky hráčů. Protože:

Před 2.0 jsem si snadno mohl zadat po ránu např. 6 hodin práce a odejít do práce (školy, jinam), v polední pauze se lognout a zadat další např. 4 hodiny a večer si to pohodlně doladit. Bylo na mé úvaze, jak dlouho budu dělat kterou práci. Šlo to (na S1 - S9) lehce spočítat a hrát bez nuggetů. Světy Arizona a dále, kde byly práce zkráceny na polovinu, zřejmě nepřetáhly z původních světů dostatečný počet platících hráčů, tak se nejspíš musela učinit přítrž poklidnému hraní na starých světech.
Protože pokud mám práce, které trvají minutu a půl, nebo třeba 5, 10 minut a můžu zadat bez prémia max. 4 práce, tak u toho musím sedět nonstop. Anebo si tedy zaplatit prémium automatizace, že. Já si to platil i před tím, ale nemusel jsem, teď to bez prémia nelze hrát, rozhodně ne pořádně. Anebo šidit všechno ostatní a furt čučet do Westu... Tento princip výrazně zhoršil hratelnost Westu, daleko víc, než nějaká grafika...
Další bonbónek jsou dluhopisy a denní úkoly. Samo o sobě to je prima nápad, jenže to bylo inzerováno jako odměna pro aktivní hráče. A pak jsou najednou vypisovány denní úkoly, kdy je požadován předmět s minimálním procentem šance na nález (dýmka míru, bedna s nářadím ap.). To není odměna, to je trest. Jestli chci splnit, musím to dělat donekonečna, samozřejmě potřebuju prémium automatizace a pomůže i prémium na lepší nálezy (byť bez záruky). Čili opět: má-li to být hratelné, sypte nuggety.
Škoda. Jsem dospělý hráč s celkem slušným příjmem a investovat do nuggetů nemám problém, ale princip mi vadí natolik, že vážně uvažuju o konci. Přitom dokud to bylo hratelné i bez nuggetů, rád jsem Inno podpořil. Hraju řadu webovek, některé jednoznačně zvýhodňují hráče, kteří si platí, a mezi ně se bohužel zařadil i West. Pak jsou hry, které platícím hráčů skýtají větší pohodlí, ale nezvýhodňují je přímo ve hře. Ty druhé podporuju rád, protože nemusím a baví mě. West se zvolna přibližuje opačnému pólu.
Snad jsem vystihl ty nejpalčivější problémy, které trápí nejen mě, ale i řadu spoluhráčů, bez hysterie.
Díky za vyjádření moderátorky.

Velice si vážím názoru hráčů, a těch co jsou tu déle obzvlášť.

Nebudu ti odporovat. Nebudu ti vymlouvat tvůj názor, nic takového dělat nebudu. Jsi tu dlouho natolik, aby sis udělal vlastní obrázek k tomu, jak se hra změnila.

Já ti mohu maximálně napsat, jak to vidím já. Hra se změnila v tom směru, že je potřeba více času. Souhlasím.
Že je potřeba nuggety, nesouhlasím - ale ano, je to pohodlnější.

Začnu dluhopisy. Ano, jsou v zadání práce, při kterých toho opravdu moc nenajdeš. Ale. Jsou to práce rychlé, nebojím se tvrdit, že hráč je schopen do deseti minut splnit denní úkol. Pokud si aktivní ve hře, nestojí tě to tolik práce, aby jsi získal denní bonus/odměnu/dluhopis. Doslova se "patlat" několikahodinovou prací, aby byl splněn denní úkol, ale ještě k tomu něco našel, by dlouho nikoho nebavilo, natož každý den.

Teď co si myslím o práci a délce. V prvé řadě práce je pouze jedna z mnoha možností ve hře, jak se zabavit či něco získat. Nicméně více než podstatná, to je fakt. Dle mého názoru je práce docela dobře rozložená. Když máš vyšší úroveň, děláš většinou několikahodinové úkoly, což pokryje dobu ve škole/práci/jiné. Hráči na nižší úrovni mají spíše několikaminutové práce. To je dle mého naprosto přesně to, co noví hráči chtějí. Pokud najde někdo novou hru a první co je, tak musí hodinu čekat, než je charakter s prací hotov. Takový hráč se přihlásí 3X a už nikdy.

Téma nuggety: nemám přehled, zda-li utrácíte více, nebo byste chtěli utrácet více.
Osobně si myslím, že nuggety teď přinášejí větší komfort ve hře. Nemyslím si, že by hra byla bez nugget nehratelná.

Tato hra vás má bavit. Jsou věci okolo nás, které nás stojí peníze, aby nás bavili (kino, in-line skating, jít na hokej). Pak jsou tu věci, které nás baví a nestojí ani korunu (poklábosení s kamarády, procházky přírodou, jogging).
Je jen na vás, jak a co vás baví.

Ale jak jsem psala výše, je to moje mínění a můj pohled na novinky ve hře.
 

DeletedUser4

Guest
Ahoj,
několikrát jsem se přesvědčil, že dva, tři dny před skončením zaplaceného prémia na větší příjem, mi při stejných úrovních motivace a a vložení prcovních bodů začnou řídnout nálezy při práci. Připadá mi to, jako kdyby mi někco napovídalo: "Aktivuj si bonus na další období, nebo budeš nacházet čím dál méně!" Když zaktivuji na dalších 14 dní, nálezy se zlepší. Myslíš, že je to jen subjektivní dojem, nebo je to úmyslně nastaveno ve hře? Zajímal by mě i názor ostatních hráčů, jestli tento jev pozorují také.

Nic takového mi známo není.
Možná by to opravdu nebylo na škodu, pokud s tím má ještě někdo další stejné zkušenosti, abyste mi napsali na support ...
Tohle by zajímalo i mě, děkuji za podporu.
 

DeletedUser4

Guest
Chtěl jsem se zeptat, jak to je s návrhem na novou hru u společnosti, jako je innogames. Zda stačí jen předložit návrh odpovídající osobě..nebo jak to vlastně funguje.
Díky, Krestin

Nikdy jsem to nedělala, ale určitě si udělat jistou osnovu a poslat jako návrh přímo do sídla firmy. Aby záležitost zaujala, musíš mít samozřejmě návrh velice dobře připravený a propracovaný. Pokud zaujme, myslím si že je reálná šance, aby od tebe návrh převzali.
 

DeletedUser4

Guest
Proč tedy já můžu kliknout na argentinu a velmi často je v nabídce vydělej si nugety nabídka i pro nás - české hráče? Kdysi tam byla nějaká registrace u Tmobile za pár nugetů, nedávno tam byla registrace v nějaké hře (mimochodem ne od Inna). Pár nugetů jsem si tak ušetřil.
Přijde mi to, že Inno jenom nechce aby to čeští hráči používali.

Rozhodně si nemyslím, že je to cílené proti naší komunitě. Můžu se na to ještě poptat, důvod neznám.
Pokud by firma neměla zájem, nebylo by to nikde. Rozhodně to není proto, že by neměli Čechy rádi :), tvůj dotaz mi tak připadá, omlouvám se, jestli jsem špatně posoudila. Ve firmě pracuje tolik lidiček různorodých příslušností, že si člověk připadá v budově spíše jako v Babylonu, to by nás musel opravdu nesnášet celý svět ;)
 
Nahoru