• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

18. Posezení s hráčem Williamz5

DeletedUser

Guest
Posezení u dýmky míru právě probíhá přes skype.Přibližně za hodinu sem dám přepis.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všem,dnešním hostem bude hráč William.

Czyril:Vítám hráče Williamz5,mohl bys nám úvodem napsat něco o sobě?Např.: kde bydlíš,jaké jsou tvé záliby a co studuješ...

Williamz5:Ahoj, Czyrile. Jmenuji se Vilém (proto William), jsem z Vysočiny, mám rád sport a závodně hraji fotbal.

Czyril:Tak se mi tu nabízí druhá otázka:za jaký tým hraješ a jaké další sporty provozuješ,např. teď v zimě?

Williamz5:Hraji za Žďár nad Sázavou, okresní město.. dřív jsem hrával i hokej, ale jelikož už toho bylo moc, tak jsem si musel vybrat.. Po delším váháním jsem si vybral fotbal, ale hokej mám stále rád a chodím si zahrát s přáteli na rybník nebo si někdy pronajmeme led na stadionu. V zimě se dost flákám.. někdy si jdu zaběhat

Czyril:Co si myslíš o současném westu?jaký je tvůj názor na enormní úbytek hráčů v české republice?

Williamz5:Budu asi jeden z mála hráčů, kteří z toho nebudou vynit jen Inno.. Myslím si, že je to dost i o hráčích.. Já se dokážu přizpůsobit a i když se mi některé nové věci nelíbí, tak hraji dál.. Nevím jestli bych dokázal jen tak odejít jako spousta dalších hráčů. S tímto updatem jsem celkem spokojen (resp. nic mi na něm příliš nevadí)

Czyril:Jsi vedoucím aliance ALL4ONE na světe Buffalo,mohl bys ostatním hráčům popsat současnou situaci na tomto světě?Připadně jak se vaší alianci daří stavět pevnosti a bránit je.

Williamz5:Současná situace je nebo možná byla docela dost složitá. Budu mluvit o hlavních aliancí serveru a ty menší vynechám (tak ať se na mě nezlobí). Před updatem 2.0 tu měla ALL značně navrh nad druhou velkou aliancí Stromová alej. Pokud si pamatuji dobře, bylo to kvůli odchodu Géček od Stromové aleje a ALL měla téměr všechny pevnosti, několik Stromáků skončilo. Pak byl update 2.0, který trochu vyrovnal bitvy, protože skončilo dost lidí z All, kterým se update nelíbil a hlavně se bojovalo o nevystavěné pevnosti, tudíž i když jsme měli navrh, tak jsme málokdy ubránili.
Poté se dokonce odtrhlo několik měst od ALL a založili alianci, která se nyní jmenuje Cotton Club.


Czyril:Jsi spokojen s prací moderátorů a administrátorky?

Williamz5:Abych se přiznal, tak fórum The Westu přiliš nesleduji (nemám na to moc času), proto to raději nebudu posuzovat

Czyril:Chtěl by ses někdy v budoucnu stát moderátorem?

Williamz5:Tato práce mě moc neláká, už kvůli zmíněnému nedostatku času

Czyril:Vrátíme se zpět k westu,jak hodnotíš zpětně update 2.0.Co se ti na něm líbí a nelíbí?

Williamz5:Změna pracovního systému mi nevadila, ale jelikož se navýšil počet produktů potřebných na výstavbu pevností a řemesel (a to dost razantně), tak mohli alespoň podobně změnit šanci na nález některých produktů. Momentálně jsem začal dělat řemeslo (kuchař) a je tam potřeba například spousta bifteků, přitom je na ně šance 30% za celou hodinu. Možná si mohli také pohrát víc s pracovní motivací. Nelíbí se mi, že u tzv minutovek klesá pracovní motivace o 5% stejně jako u dvouhodinovky

Czyril:Teď položím otázku z pracovních pohovorů:Čím chceš v budoucnu být,kde se vidíš za 5 let?

Williamz5:Tím jsi mě trochu zaskočil.. Abych se přiznal, tak zatím nemám představu o mé budoucnosti. Vždycky jsem si chtěl vydělávat fotbalem, ale na to už je trochu pozdě

Czyril:Tímto bych ukončil naši hodinovou debatu.Chci se tě ještě zeptat na poslední otázku.Máš nějaké nápady jak oživit svět Buffalo?Popřípadě nastiň nějaké své vize s aliancí ALL4ONE

Williamz5:Trochu se bojím, že svět Buffalo už nijak zachránit nejde a my tu budeme stále bojovat o malé pevnůstky :(
To by se muselo stát opravdu něco převratného, co by dokázalo vrátit staré hráče zpět a nalákat na něco ty nové.. Co jsem zaregistroval, tak se občas nějaký hráč vrátí, ale většina nováčků chodí na nové světy, pokud vůbec tu nějací nováčci jsou.. Pokud by se ovšem chtěl někdo přidat na svět Buffalo, tak by to bylo super a všichni by tu byli moc rádi za každou pušku do bitvy :)

Williamz5:Pokud si to vůbec někdo čte, tak jsem za to samozřejmě rád a chtěl bych poděkovat všem hráčům westu a west týmu, že je to stále baví a nezůstal jsem tu sám :D

A tobě samozřejmě za tento rozhovor.


Czyril:Děkuji hráči William ze jeho čas a očekávám vaše hodnocení a příspěvky v duskuzích,snad se vám to líbilo.Dobrou noc(těm mladším) :D
 
Nahoru