• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

2+1 zdarma - Hudson - thoriorz87,Radek Mládys,HappyMeal,MazelTlapka, KurkeMao

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 825207
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 825207

Guest
Tak ještě poprosím o kontrolu Hostinec tě potřebuje a Westernová zábava,jsou to poslední dva úkoly tak ať víme zda je tam nějaká hrubka či je to OK.
 

Deleted User - 825207

Guest
Připomínám že máme pořád zažádáno o kontrolu a pořád nic,zato se kontrolují žádosti zadané po naší!Prosím teda o naší kontrolu.HIV- psal,cituji: průběžně sleduji jednotlivá vlákna a vedu záznamy o tom, kdy žádala která skupina o kontrolu. Podle toho poté probíhají kontroly.
Z toho chápu že by správně kontroly měli probíhat na základě data kdy bylo žádáno,tak zajímá mě proč se upřednostňují jiné skupiny a některé se obchází?!Je tady snad nějaký osobní aspekt?!Pokud se pořád kontrola naší skupiny bude přehlížet nadále (čekáme víc jak 10dnů ale jiné skupiny co žádali po nás již kontrolu mají za sebou) tak poprosím o kontakt na vaše nadřízené kde podám stížnost na vaší práci a to že nás očividně přehlížíte,pokud se ho tady nedočkám zajdu s prosbou o kontakt kde můžu podat stížnost na ger/eng či beta forum.Nezlobte se na mě ale opravdu nejde ani o to že by jste na to neměli čas co pořád tvrdíte(proč se pouštíte do něčeho co nejste schopni zvládat?!) ale je zřejmé že určité skupiny upřednostňujete a to je naprosto zřejmé a nelíbí se mi to a ani členům naší skupiny!

Tak doufám že se snad konečně po cca 10 dnech dočkáme zkontrolování posledních dvou úkolu:
Hostinec tě potřebuje a Westernová zábava.
 

z3l1

Člen týmu
Tak ještě poprosím o kontrolu Hostinec tě potřebuje a Westernová zábava,jsou to poslední dva úkoly tak ať víme zda je tam nějaká hrubka či je to OK.

Toto je žádáno ve středu. To jsou max 4 dny. Jestli máš problém ano napiš ti tiket na mě a stěžuj si.
Taky mám svůj život a nemůžu tu jen sedět a všem to kontrolovat! A ostatní to mají taktéž... Zkoušky, práce atd...!
 

Deleted User - 825207

Guest
Prosím o kontrolu:

Pomoc šerifovi části 1-3
Pony-Express části 1-4
Založení farmy části 1-5
Vybavení obchodů části 1-3
Hostinec tě potřebuje části 1-2
Westernová zábava části 1-2

Prakticky vše co je nahráno od poslední kontroly která proběhla 1.6. v 21:02 od kontrolora z3l1.
Mělo by to tímto pádem být všechno tak prosím o vyjádření zda je vše v pořádku.Díky.

Následně byli zkontrolovány JEN 3 úkoly,nikoli všech 6,byli nalezeny chyby které byli opraveny,následně jsem opět žádal o kontrolu zbylých 3 úkolu na což nám byl zkontrolován JEN jeden a to Vybavení obchodů od Kirofa a pak jsme tady co jsi postnul teď v tvojí odpovědi.A teď se dostáváme ale k jádru problému že během našeho čekání byli průběžně kontrolovány ostatní skupiny jako třeba naši kolegové s Hudsonu před pár okamžiky a podívej se kdy severeno o kontrolu žádal,dále třeba před pár okamžiky kontrola skupiny Wild West Union,žádost podána v čtvrtek ráno(což je opět po nás),zkotrolováno dnes od tebe a jak dlouho máme podanou žádost my?!To nějak nesedí že by se to mělo kontrolovat dle toho kdy jaká skupina podá žádost,viď?!A TYS MĚ NEPOCHOPIL,MNĚ NEJDE O ČEKÁNÍ ALE O TO ŽE SE KONTROLUJÍ ŽÁDOSTI KDE BYLA ŽÁDOST ZADÁNA PO NAŠÍ,chápeš?Neříkám že tady musíš sedět nonstop ale je podle tebe fér vůči ostatním když někdo nečeká téměř vůbec a někdo je přeskakován a obcházen?!Je to správné podle tebe?O to mi jde..Mě nevadí čekat ale to že se určité týmy přehlíží!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

z3l1

Člen týmu
Nehraji na všech světech... tudíž nemůžu kontrolovat vše a všem.

Když máte něco špatně je dobré zažádat o kontroly znova ;)
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 825207

Guest
Takže když nehraješ na nějakém světe má tým z toho světa smůlu jo? :D
A týmy se světů kde hraješ mají kliku a jsou upřednostněni jo?...
To je vtip ne?

Nic nemá cenu se tady dohadovat,žádost o kontrolu máme podanou,jsou to poslední dva úkoly,pokud se nic nehne a pořád budeme přehlíženy napíšu ticket a zkusím to pořešit jinou cestou než větším čekáním a naším přehlížením.
 
thoriorz:
před tím, než začneš prskat po lidech, kteří se snaží dělat maximum, tak si laskavě přečti pravidla!
jedno z pravidel je:

  • Každý tým má celkem 16 možností k požádání o kontrolu. O kontrolu každé části se žádá zvlášť. Při nalezení chyby při kontrole musí tým požádat o novou kontrolu. Po vyčerpání všech žádostí o kontrolu tým končí.
takže za tu vaší hromadnou žádost o kontrolu:
Prosím o kontrolu:

Pomoc šerifovi části 1-3
Pony-Express části 1-4
Založení farmy části 1-5
Vybavení obchodů části 1-3
Hostinec tě potřebuje části 1-2
Westernová zábava části 1-2

Prakticky vše co je nahráno od poslední kontroly která proběhla 1.6. v 21:02 od kontrolora z3l1.
Mělo by to tímto pádem být všechno tak prosím o vyjádření zda je vše v pořádku.Díky.

bych vás poslal do háje, tak nedělej vlny a hraj podle pravidel!

a jestl itě to zajmá, tak na S1 už máme hotovo a od úterka jsme čekali na kontrolu jedné části. vy jste mělo zkontrolované v JEDEN den 3 části (9. června- tj. sobota)
po opravě jste žádali v neděli a v pondělí jste měli opravy zkontrolované. v úterý jsi se začal rozčilovat, proč nikdo nekontroluje další části

LASKAVĚ DODRŽUJ PRAVIDLA A NEPRUĎ TADY LIDI KTERÝ ZA TO NEMŮŽOU. PRVNĚ SI ZAMEŤ PŘED VLASTNÍM PRAHEM!!
 

Deleted User - 825207

Guest
O kontrolu každé části se žádá zvlášť.

Mně bylo řečeno že lze vše nahrát najednou a požádat o kontrolu najednou,řekl mi to HIV na chatu v hře,když jsme začínali tak jsem se ho ptal zda je možné nahrát více úkolů naráz a zažádat o hromadnou kontrolu a odpověď byla že ano lze to tak udělat.

A jak jsi sám napsal,vidíš,i vaše skupina byla přeskočena takže to není jen náš případ.

Za další,toto není diskuzní vlákno proto si piš svoje názory někam jinam.
 

Deleted User - 825207

Guest
Doplněny reporty aby počet Herní sada na poker seděl.Prosím znovu zkontrolovat Westernová zábava.Díky
 
Prvně bych připomenul, že nikde není garantována jakákoliv včasnost kontroly. Jediné datum do kterého musí být podle zadání soutěže vše zkontrolováno je 30. září 2018.

Ze začátku soutěže se nám dařilo kontrolovat jednotlivé týmy lépe, nyní to trochu skřípe, protože se potýkáme s časovým nedostatkem. Já teď nejen že nestíhám kontrolovat, ale nestačím ani vést evidenci toho, kdy jaký tým požádal o kontrolu. Ostatní tak jen vezmou vlákno které jim přijde pod ruku a to zkontrolují. To, že se na někoho pár dní nedostane není v žádném případě záměr, aby byla daná skupina šikanována.

Edai to již za mě dobře popsal a já se důrazně ohrazuji proti tomu, že bych někomu sdělil, že je možné žádat o kontroly najednou. Od začátku jsem chtěl vyžadovat, aby se o kontrolu další části dalo požádat až po zkontrolování předchozí části, avšak v tomto bodě nakonec došlo k úlevě a tedy toleranci žádostí o více kontrol najednou. Avšak v případě, že je někde nalezena chyba, musí se i teď čekat na její opravení a až poté se může pokračovat v kontrole.

A poslední poznámka na okraj - jako první tady začal postovat příspěvky které sem nepatří thoriorz87.

Doufám, že toto vysvětlení postačí k vašemu uklidnění, abych to nemusel řešit jinou cestou, jako např. uzavřením vlákna.
 

Deleted User - 825207

Guest
Nebudu dál nic psát protože by jsme se jen pohádali ale uvědom si jednu věc,INNO je společnost která chce vydělat,jako každá jiná společnost,někteří hráči hrají tzn free to play,někteří utrácí zde svoje peníze,tak či onak,zasloužíme si nějaký ten servis,každý podnik,společnost se snaží aby byl zákazník spokojen.protože spokojen zákazník=možný zisk,ty jako pracovník pracující pro INNO by ses měl snažit aby bylo jednáno s hráči férově a byli spokojení,avšak ty místo toho napíšeš výhružku zamčení tématu a nebo píšeš že nemáš čas.To dělá jenom jednu věc,nespokojený zákazník=menší zisk pro firmu a nebo horší scénář,hráč má toho dost a přestane hrát.Ano nikde není zaručen termín kontroly či jak kontroly budou probíhat ale bylo by rozumné aby byli kontrolovány dle datumu požádání,myslím že je to férové a určitě včasná kontrola=spokojení hráči=zvýšení aktivity,možná účast v příštích soutěžích a když je hráč/zákazník spokojen třeba v hře něco i utratí=zisk pro vaše nadřízené.Tímto bych to ukončil ale můžeš si být jistý že po téhle zkušenosti nikdo z naší skupiny se do žádné soutěže příště nezapojí..

A jen bych dodal že dávám palec nahoru zelímu,kontroluje to prakticky sám a obrovsky palec dolů zbytku týmu administrátorů(nebo těm co by to měli kontrolovat a neděje se tak).

A jen aby to bylo na očích:
Doplněny reporty aby počet Herní sada na poker seděl.Prosím znovu zkontrolovat Westernová zábava.Díky
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru