• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

2. zakladatel tw-db abedy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Na začátek by nás asi všechny zajímalo vaše jméno, věk a čím se živíte, popřípadě co studujete?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Zdravim ta Lee a vsetkych Westakov tiez.
Volam sa Martin, vek 33. Pred nejakym casom som si zalozil zivnost na vykonavanie instalaterskych prac a buduci tyzden dokocim kvalifikaciu na plyn. Jedna sa o kvalifikaciu v UK.
 

DeletedUser

Guest
Lee, bude lepsie ak mi budes tykat ;)

Co sa tyka zaujmov tak vela casu na moc veci nezostava. Ale urcite je to rodina, 4 rocny chalan da dost zabrat a o zene ani nehovorim :D

Kedze v poslednom case mam dost prace, tak sa snazim venovat tomu. Predsa treba rozbehnut business a zohnat zakaznikov.

Ak zvysi nejaky cas, tak hram este na Bete a tiez treba updatovat tw-db.
 
Díky, neodvážil jsem se zeptat :).
Počkej až bude v pubertě to si teprv užiješ :)
Tak a teď k tomu hlavnímu, k TW-DB, jak tě napadlo tuhle stránku založit? S kým jsi začínal?
Mě osobně vaše stránka ohromě pomáhá a jak vidím nejsem jediný.
 

DeletedUser

Guest
Ked som zacal hrat na sk1 tak som spoznal Weststats stranku. Vtedy ma napadlo len tak urobit nieco pre slovenskych hracov, kedze webstranky bolo moje hobby a nemal som toho moc na praci vo volnom case :)

Zozaciatku to bola len jednoducha stranka, osobne neovladam php ani javascript takze som sa spytal kamarat ci mi s urcitymi vecami nepomoze, tak postune pribudli nejake veci.

Stranka jednoznacne nabrala novy kurz ked som sa dostal do kontaktu s Peetem. Ovtedy Petee prerobil dost kodu, optimalizoval ho a zabezpecil. Viac menej uz len updatujem data a ak je nejaky cas tak s Peteem dame nieco nove dokopy. Len skoda, ze momentalne toho casu vela nie je, ale hadam sa polepsime :P kedze mame stale kopu dobrych napadov.
 
Čas strašně rychle letí, doufám že ti nebude vadit když ti budu dávat víc otázek najednou aby jsme to stihli?
To na tom děláte jenom vy dva nebo ještě někdo?
Jak je to dlouho co jsi stránku založil?
 

DeletedUser

Guest
Co sa tyka stranky samotnej, tak iba ja a Petee. Na kalkulatore a clothCalc priamo v hre robi ScoobyDoo z neneckeho fora. Spomeniem ale dalsich par dobrovolnikov, ktory robia preklad. Tito hraci sa staraju cisto o preklad. Stranka zacala fungovat v 2010, mesiac si nespomeniem, musel by som to vyhrabat niekde :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jak náročná je tvá práce na čas?
Mohl by jsi nám popsat co uděláš jako první když přijdeš na vaše stránky? Jak to probíhá? (já počítačům a těmle věcem moc nerozumím, mohl by jsi mi to podat nějak abych to pochopil ?)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Stranka zabere dost casu hlavne ked pribudnu nove ulohy. Najviac casu ale zabera odpovedat na emaily. By si neveril aky nechapavi niektori hraci dokazu byt a nestaci im nieco vysvetlit ani 4x.

Dalsi vec, dost hracov si mysli, ze tw-db je oficialny support pre TW a posielaju nam otazky, ktore nemaju s nami nic spolocne a mali by ich riesit cez support v hre.

Kedze je stranka skoro dokoncena a uz len sem tam sa upravi nieco pripadne updatne, tak to uz tak moc casu nezabera ako v pociatocnej faze.
 
Kde získáváte informace o těch nových úkolech, předmětech atd...?
Co plánujete do budoucna vylepšit? (na TW-DB)
Spolupracujete s INNO? A co s českým tw týmem?
 

DeletedUser

Guest
Kedze v 1.34 zmenili system inventaru, tak informacie o novych predmetoch bereme priamo z hry. Ohladom uloh, udaje mame z Beta fora a pod. Viac prezradit nemozem. :lovec:

Co sa tyka CZ teamu, tak sme s par z nich v kontakte, ale to je asi vsetko :)
 
Chápu.
Pomáhají vám nějak ti, se kterými jste v kontaktu?
Nedávno proběhla vaše soutěž s inventáři, plánujete v budoucnu udělat víc soutěží?
Kolik lidí se té vaší soutěže zůčastnilo?
 

DeletedUser

Guest
Mame tu slusnu propagaciu nasej stranky, takze v tomto je team urcite dost napomocny.

V buducnosti urcite chceme urbit este viacej sutazi, len to musime lepsie premysliet. Nesledoval som kolko sa presne zucastnilo ludi, ale verim, ze do dalsej sutaze sa zapoji este viacej.

Sutaz zapricinila nejake to spamovanie na forach a v hre, ale slubujeme, ze sa polepsime :D

PS: cca 3000 inventarov, ludi ale neviem.
 
To spamování snad až tak nevadí :).
To je slušná účast, příště to bude určitě ještě mnohem víc.
Dostáváte nějakou odměnu za svou práci? Nebo vám stačí pocit že jste někomu pomohli?
Koho považujete za největší konkurenci pro své stránky?
 

DeletedUser

Guest
Jediny zisk mame z reklamy, ktora pokryva naklady na nas server a za cas straveny s udrzbou webu a aktualizaciou.

Ohladom konkurencie,zaciatky boli tazke kedze existovalo vela inych fan stranok, ale v sucasnej dobre je to ovela lepsie. Priemerne mame asi 45-50k navstev denne. Najviac nas ale tesi, ked pocujeme, ze nasa stranka pomohla hracom. To je jediny zmysel jej vzniku
 
To jste docela skromní :).
Jak by jsi mě navnadil (jako úplného nováčka) abych používal zrovna vaše stránky?
V čem jsou lepší než ostatní?
 

DeletedUser

Guest
Zaujimava otazka. Tazko povedat, kedze kazdy den nam chodia na stranku novi a novi hraci. V sucasnosti uz mame slusnu povest a odkazy na nas web su dost rozsirene, takze nas ludia najdu ak chcu.

Ak by som mal ale teba niecim uputat tak by som asi spomenul zoznam uloh, kedze toto je najviac navstevovana sekcia na tw-db, dalej dost prepracovany system remesiel, ktory planujeme este trosku vylepsit. Samozrejme pravidelne aktualizacie, takze hraci zistia ake nove veci pribudli v hre atd..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru