• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

3 klíč

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Uz 60 hodin sem vykradal hroby a klic porad nikde =), mam +785 PB, premko vydelek + charakter (dobrodruh) na Arizone.

screen
 

DeletedUser4662

Guest
Ahoj, tak co, nepodarilo se nekomu konecne prolomit mytus a nasel při praci "vykradat hroby" vice než jeden 3.klíč ?? (krome bety) Diky
 

DeletedUser

Guest
Po zhruba 150 hodinach cisteho casu =)

oznameni

EDIT: k tomu jako bonus sem nasel 2 hodky predtim opasek Calamity Jane =)
 

DeletedUser

Guest
znovu vam to rikam potrebna cena na nalez je 4800$ bez premia a s premiem to je 7200$
berte to jako fakt...
 

DeletedUser6850

Guest
přiznávám že se mi to tu nechce vše číst, tak se rovnou zeptám....dá se najít více klíčů?? Nebo je to jeden klíč, jedna postava? Už se to někomu povedlo? Je mi jasné, že to tu už asi bylo vícekrát, ale jak jsem psal nechce se mi to vše proklikávat.....takže dík za odpověď
 

DeletedUser1318

Guest
tak právě tak stupidní odpovědi jsem se chtěl vyvarovat, proto jsem to napsal. Myslím že to byl slušný dotaz.....tak popros maminku aby Tě naučila slušně odpovídat a pokud jsi ztracený případ, zdrž se raději odpovědi, předem děkuji.

Líný, hubatý Greenhorne, dostalo se ti takové odpovědi, o jakou jsi si koledoval.
Já ti přidám ještě jednu. Kdyby tě maminka naučila samostatnosti a ty jsi sám kliknul na předchozí stránku, našel bys tam mimo jiné toto:

Dá se najíti v práci pracovat jako kupec na světě 4 ho jeden našel. A dá se najít i víckrát než jen jednou a je jedno zda máte premium nebo ne.

mohl bys dodat nejaky dukaz, ze po updatu 1.30 se da najit vicekrat nez 1 ??

Snad jde najít dvakrát i na klasických serverech.

screen nebo to neni pravda.

Příště zkus hledat sám, nás to tu většina nedělá jinak.
 

EREWAN

Člen týmu
Myslím, že 1. a 2. klíč jsou z questu velmi snadně získatelné... kdyby byly všechny 3 klíče rovnocenné, zlatý pušky by na arizoně nelítali po stovkách
 

DeletedUser

Guest
Platí to i u kupce? Mám tam odpracováno nejméně 150 hodin nad těch 4800 PB, ale stále nic :-D

Pokud nemas premium tak bys ten klic mel mit sanci najit...
[SPOIL]
beznzvuch.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11005

Guest
Ano..platí to u všech prací s vysokým štěstím podmínka 7500$ hodnota nálezu..jak víme našel se i když měl dotyčný méně
 

DeletedUser6989

Guest
Platí to i u kupce? Mám tam odpracováno nejméně 150 hodin nad těch 4800 PB, ale stále nic :-D

někdo mi psal,že už 3.klíč nelze najít u práce Pracovat jako kupec,jelikož je to jedinečný produkt,který se dá najít jen u vykrádání hrobů (a jelikož je to produkt,tak rozsah štěstí nemá vliv).U vykrádání hrobů však musíš mít určitý počet PB,jinak ho nenajdeš.
 

DeletedUser

Guest
někdo mi psal,že už 3.klíč nelze najít u práce Pracovat jako kupec,jelikož je to jedinečný produkt,který se dá najít jen u vykrádání hrobů (a jelikož je to produkt,tak rozsah štěstí nemá vliv).U vykrádání hrobů však musíš mít určitý počet PB,jinak ho nenajdeš.

asi 2 stranky pred touhle to mas i s obrazkem jak to nalezl kupec a stejne dal meles svoji pisnicku:(
http://img806.imageshack.us/i/klucik.jpg/
 

DeletedUser

Guest
No, možná to Veny myslel tak, že to bylo před měsícem a půl a ted už je to změněné tak, že u kupce už to najít nejde. I tak to budu zkoušet dál. Díky za odpovědi :-)
 

DeletedUser

Guest
našiel ho niekto už pri "Prepadávaní dostavníkov" ? Lebo ja a myslím, že aj ikaran na s1 pomaly budeme mať hranicu 4800 $ bez pu, takže by to bolo skvelé, keby to šlo
 

DeletedUser9530

Guest
někdo mi psal,že už 3.klíč nelze najít u práce Pracovat jako kupec,jelikož je to jedinečný produkt,který se dá najít jen u vykrádání hrobů (a jelikož je to produkt,tak rozsah štěstí nemá vliv).U vykrádání hrobů však musíš mít určitý počet PB,jinak ho nenajdeš.
A pokud ti to nestačí po slovensky, nebo nerozumíš, tak česky, Svět 7:
c63742b1574e33aeebb287b674785e01c861f3bb.jpg
 

DeletedUser6989

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=15964&page=60 příspěvek 592
Bylo to pár týdnů po updatu,a vím,že mi o tom kupci někdo psal ,že při nějakém miniupdatu zrušili možnost najít 3.klíč při jiné práci než vykrádání hrobů.Netušil jsem,že je to jinak,a kvůli tomu se tady nemusíte vztekat.Jinak Česky umim,Slovensky taky,Německy dobře,Anglicky líp,Španělsky málo a Rusky ještě míň.Příště stačí screen,a já poznám,že jsem se spletl i bez těch vašich poznámek.Ano budu se s vámi hádat,ale pokud přednesete pádný argument,rád uznám chybu.Nikdo neví vše,a na místě,kde se to hemží spekulacemi a každý týden je všechno jinak to platí dvojnásob.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru