• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

3D

DeletedUser

Guest
Ahojky, nevíte o nějakým 3D studiu? klidně to může být i demo... a kdyby ne tak i placený... díky - čau
 

DeletedUser

Guest
no, díky... kdyžtak si ho koupím nebo stáhnu DEMO... kdyby věděl někdo ještě o nějakém pište pište
 

DeletedUser

Guest
google sketch up pro 7 mas to freeware... a je to dost jednoduche
 

DeletedUser

Guest
Jo,no!naaten jsem zapoměl a v tom se dělají i projekty na opravdové stavby!Třeba u nás v zábřeze tím projektovali krytý bazén a je to good!
 

DeletedUser

Guest
Google sketchup, blender 3D, 3D studio max, maya, cinema 4d...
 

DeletedUser

Guest
Mám problém instalovat Google Sketchup, vždy na začátku instalaci mě to napíše:
Při přesunu došlo k chybě!

dělalo vám to taky? a jak jste to kdyžtak vyřešily? dík za rady
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si Google SketchUp na své XP stáhl a jde vše v pořádku :zásek:
 

DeletedUser

Guest
a nbeo zkus blender 3D ..je to taky freeware;)..ale dost slozitej na pochopeni
 

DeletedUser

Guest
Musím říct, že Google mě v poslední době na mém PC překvapuje - rychlý G. Chrome, Google Earth, Picasa a právě Google SketchUp...

Google SketchUp jsem pochopil za jediný den. Ale například Canvas nebo Blendera stále nechápu - už jsou mnohem složitější.
 

DeletedUser

Guest
ale taky v blendru dou delat normalni veci...sketchup je takovej..moc jednoduchej
 

DeletedUser

Guest
Musím říct, že Google mě v poslední době na mém PC překvapuje - rychlý G. Chrome, Google Earth, Picasa a právě Google SketchUp...

Google SketchUp jsem pochopil za jediný den. Ale například Canvas nebo Blendera stále nechápu - už jsou mnohem složitější.

Jandíku, z kama jsi to stahoval?
 
Nahoru