• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

3D

DeletedUser

Guest
presne tak...tam muzes delat uplne vsecko (co se 3D grafiky tyce)
 

DeletedUser

Guest
Jenze ja myslim hry, ne do her. Pokud ja vim tak 3ds nema herni engine, a pokud ano, neni tak rozsireny jako v blenderu
 

DeletedUser

Guest
ja se moc o hry nezajimam v tomhle smeru, takze nevim, co z toho je lepsi...mozna mas pravdu..ja se v tom nevyznam;)
 

DeletedUser

Guest
jo bude to normalni hra, kde se pohybujes, jsou tam i nejake scripty :)
 

DeletedUser

Guest
Tak na to jsem celkem zvědavej. Já se zajímám o trochu jinou formu editace her (jednodušší - pouze používám interní editor misí), a tohle se mi líbí. Zkoušel jsem kdysi programy jako 3Dmax nebo Oxygen a nějak jsem do toho moc nepronikl. Tohle je asi jak složité na pochopení a naučení se?
PS: až ta hra bude hotová, bude někde ke stažení nebo tak? Díky
 

DeletedUser

Guest
Hra uz nikdy hotova nebude protoze jsem s tim mel nejake problemy a ted uz na to vlastne ani nemam cas. Snad nekdy priste.. :střelec:
 

DeletedUser

Guest
, Jak to tu vidím , tak v poslední době frčí 3D programy co?.)

I když já musím říct , že mě nějak 3D Grafika moc zaujala:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lenze 3dčka sa dost tazko ucia... teda musis mat vela casu ....
 

DeletedUser

Guest
Nieje to dokonalé tak ale aspoň niečo....
gunsx.jpg
 

DeletedUser

Guest
skoda ze je to robene v jednom kuse lebo mam taky pocit ze sa to robi pocastiach a potom sa to zlozi ( ja to tak robievam)
 

DeletedUser

Guest
nektery polygony by tam vubec nemely byt..je to takovy pomackany nejaky...ale jen tak dal...
 

DeletedUser

Guest
Zaujalo mě toto:
[SPOIL] Klikněte pro zvětšení[/SPOIL]
Edit: Ano batmane, vyhledal jsem to v "nabídce" google sketch up, ale už vytvářím další výtvor/y
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hezký jenom kdyby to bylo tvoje :D je to z té nabídky na obrázky ve sketch upu...
 

DeletedUser

Guest
Také trošku modeluji. Není to kdoví co, ale snaha se prý cení. :P Toto jsem dnes spíchnul jen tak pro zábavu. Modeluji hlavně v gmax a 3dsmax. Sketchup nepoužívám, protože je to nástroj pro vykradače modelů.

Tento model je vytvořen v 3dsmax

[SPOIL]
w1.jpg
[/SPOIL]

[SPOIL]
w2.jpg

[/SPOIL]

[SPOIL]
w3.jpg

[/SPOIL]

[SPOIL]
w4.jpg
[/SPOIL]
 
Nahoru