• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

5. supportérka Chick Lady

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10235

Guest
Osobne si myslím, že je to vhodný spôsob, ako postupne uzavrieť svety, ktoré sú už vlastne "mŕtve".
Teraz sa to práve skúša na bete, tak uvidíme, čo to prinesie.
Nakoľko ja už nehrám veľa svetov a starý žiadny, tak sa ma to v podstate nebude osobne týkať.
Možno to zasiahne hlavne hráčov, čo majú postavy na každom svete a budú sa musieť rozhodnúť, ktorú postavu si nechajú. Ale môj názor je, že hrať aktívne veľa svetov sa už ani nedá, táto hra sa stáva stále viac časovo náročná.
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlasím, díky. :)
Jaký máš, když zavzpomínáš nejhezčí zážitek ze hry ? A jaký nejhorší ? Jako hráčka ? :)
 

DeletedUser10235

Guest
Tých pekných je veľa. Ale napríklad ma dostalo, keď sa mi celá aliancia na Arizone zložila na opasok do tanečnej súpravy a to bol v tej dobe hodne vzácny. Alebo veľmi dobrý pocit mám, ak sa mi podarí uhrať víťazstvo v nejakom veľmi ťažkom boji o pevnosť...
Samozrejme zažila som aj ťažké chvíle na weste, ale tie si nechám radšej pre seba.
 

DeletedUser9371

Guest
Vím že jako supportérka nemůžeš odpovědět asi konkrétně. Ale myslím si, že se třeba dát odpovědět hráč A a hráč B. Dotaz zní, stejně jako předchozí. Nejhezčí a nejhorší zážitek. Jestli to jde nějak zformulovat. :)
 

DeletedUser10235

Guest
Sapportovanie beriem viac menej ako prácu, tam nejaké zážitky nemám. Prídu tickety rôzneho druhu. Niektorí hráči sú veľmi slušní, dokážu aj poďakovať a potom sa vždy nájdu aj takí, čo nebudú nikdy spokojní. Skúšajú klamať a podvádzať a neuvedumujú si že my "všetko vidíme" :68:
Ale osobný konflikt som myslím zatiaľ pri tejto práci nikdy nemala. Vždy sa snažím pomôcť najlepšie ako viem.
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkný přístup. :72: Držím Ti palce i do další práce s námi.

Jak by si sama za sebe jako hráčka i jako supportérka hodnotila (porovnala) hru třeba v roce 2009 ? Bez aliancí, trhů, shopů .... a dnes ?
 

DeletedUser10235

Guest
Veľmi sa mi páčila hra vtedy, ale už si bez tých nových výdobytkov vlastne west ani neviem predstaviť.
Hlavne pevnosti hodne zmenili štýl hry. A najväčší prínos vidím v chatu. Tá komunikácia s hráčmi sa veľmi zjednudušila, nemusíme počas boja o pevnosť mať otvorený iný verejný chat, ako sme to robievali voľakedy.
V podstate ma pri hre v súčasnosti hodne drží práve ten chat a možnosť "pokecať" s ostatnými.

Ako sapportérka to neviem porovnať, na sapporte robím teraz približne rok a to už boli skoro všetky novinky na svete.
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlasím s Tebou. Patřím hrdě mezi zastánce staré hry a "hádek" v bitvách po externích chatech. :D
Vím že je to asi už v dnešní době bezpředmětné z důvodu chystající se "migrace". Ale zajímá mě osobně třeba síň slávy na sedmičce, na neplaceném světě. Kdysi jsem to měl jako motivaci ve hře a snažil jsem se tam "protlačit". Ale stále tam na mě koukali když jsem ji otevřel stejné "figurky" ve hře i "figurky" (hráči), co třeba už i smazali své účty ve hře. Chystá se ještě třeba její aktualizace ? :)
 

DeletedUser10235

Guest
Bohužiaľ k tomuto sa ti neviem vyjadriť.
Mrzia ma takéto dlhodobé problémy, ktoré sa neriešia, ale nie je v mojej moci niečo s tým urobiť.
 

DeletedUser9371

Guest
Chystají se všeobecně změny v Shopu ? Ptám se třeba osobně proto, že jak zmizely "bedny" z bitev, přijde mi to smutné. Za 1500 nuggetů a nebo dluhopisů kupovat nebudu. Mám na mysli, že by třeba INNO trochu zlevnilo a přidalo třeba více "tovaru", aby nezchudli. :D
 

DeletedUser10235

Guest
Myslím, že zmeny sa zatiaľ nechystajú, ale určite budú zase nejaké akcie, keď nejaký tovar na vyhradený čas zlacnie. Pre aktívnych hráčov sú ceny celkom primerané, vidím to na sebe, že stíham si občas niečo kúpiť a pritom mi konto stále rastie. Ale je pravda, že tá prémiová za 1500 je hodne drahá. No v ní by mali byť vzácne predmety a myslím si, že nechceme aby tu každý druhý po svete behal s howdahem, alebo INNO opasok, bol bežnou výbavou.
 

DeletedUser9371

Guest
Blíží se pomalu konec zajímavého pokecu. :)
Jsi fajn"baba" podle upřímných odpovědí. Takže jako správná "baba" fandíš v hokeji s námi "pány tvorstva" ? Čechům i Slovákům ? Pokud se nesejdeme ve finále proti sobě ? :D
 

DeletedUser10235

Guest
Samozrejme, i teraz po očku sledujem hokej. I odpoledne som držala palce vašim
 

DeletedUser9371

Guest
Tak to je správné :D
Co říci z mé strany závěrem na tuhle debatu ? Pevné nervy s námi hráči a díky za pokec. Hezký zbytek večera při práci supportérky, které si osobně vážím Chicky. :):)
 

DeletedUser10235

Guest
Tiež ďakujem pekne za rozhovor, všetkým hráčom prajem veľa úspechov v hre, aby si vždy našli v nej to čo hľadajú.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru