• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

585 brašen s běžnými předměty

Pawn

Člen týmu
1643474337757.png

Ahoj, neotevírej vůbec jak já, je další možnost. :-) Otevírat více věcí najednou hrou umožněno není.

Jinak myslím že v tomto případě ti někdo na saloně přímo ve hře poradí určitě více, jak někdo zde.
 
Script, ktorý bol konzultovaný spolu s vývojármi hry je zakázaný- to sú mi veci :)
Určite by teda hráči ocenili zapracovanie tejto funkcie do hry aby to nebolo proti pravidlám!
 
Naposledy upraveno:
Nebylo by od věci kdyby byla k dispozici nějaká tabulka na ty posilováky jako je třebas RYCHLOST,to člověk netuší jak se to používá,zda před jízdou či při ní.
A ty PRACOVNÍ BODY,zcela zmatečné a hledat v tom je peklo,nehledě na to kdo bude dělat 10 hodin nějakou práci kde mu to dá 100 prac bodů,to už je opravdu předpotopní.
Apropo jde to vůbec vyházet dědkovi???
 
Já osobně nemám problém s pochopením jak fungujou posilováky na rychlost nebo pracovní body, prostě je použiješ, rychlostní se čerpá při každém pohybu, PB při každé zadané práci, to mi přijde celkem triviální, nebo jsi myslel něco jiného?
Především cestování není tak zřejmé a prostě né každý to ví či má zkušenosti,ono dělat něco jako pokus - omyl je jaksi naprd.A ty PB ... koho napadne že se ryby chytaj dymanitem? Proč "posilující maska" není i na "skoncovat s bandou" atp.
Nehledě na to,že kdo bude dělat 10 hod např.Tatvit kulky v jednom kuse???
Apeluji spíš na to,že kolikrát je v cirkuse nebo v klikačkách hafo těchto posilek a jsou vcelku na nic,alespoň si to myslím,že mi nějakých +40 PB nepomůže.
A myslím to jako HIV co uvádí v Nových bonusech do řemesla...je to zastaralé,nepřehledné a víceméně nepoužitelné ;)
 
Ahoj tak já se zeptám jak třebas funguje LAPAČ SNŮ od mastičkáře??
Uvádí se 10% regenerace po 8 hod.,ale jak? Při práci mi rychleji doplňuje ene. či musím jít spát?
Mám jej zapnout případně před zadáním spaním souhlasím,že výklad některých itemů je nejasný :)
 

Pawn

Člen týmu
Veškerý bonus k regeneraci ať už jde o Lapač snů nebo třeba Santovu sadu je aktivní pouze při spánku. Ať už v hotelu,kasárnách nebo stanu.
A stejně jako u santy tak i u lapače by mělo být úplně jedno zda je aktivní před zadáním nebo až v průběhu, bonus by se měl přičíst tak jako tak. Já teda pro svůj klid většinou spánek ruším a zadávám znovu i tak pro jistotu.

Především cestování není tak zřejmé a prostě né každý to ví či má zkušenosti,ono dělat něco jako pokus - omyl je jaksi naprd.

Ohledně tohodle tak si myslím že je to poměrně jasné, jakmile je u výrobku uvedeno - aktivní zkrácení cestování, tak to víc než napovídá že to použiješ v době co už cestu aktivně zadanou máš a ono ji to o daná % zkrátí.
Jakmile to nic vedeno nemá ale pouze počet použití, tak je to prostě na přesný počet zadání cest kamkoli.

/jinak poměrně dost se zde uteklo od původního topicu. :-D
 
Nahoru