• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

6. moderátorka Darling

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10597

Guest
Chtěl bych přivítat všechny čtenáře a zvědavé očiska, již u 6. Posezení u dýmky. Dnes je naším hostem Darling a na úvod by ses nám mohla představit.
 

Deleted User - 31870

Guest
Přeji krásný večer všem příznivcům této hry :) a na úvod se omlouvám, že posezení neprobíhá klasickým způsobem - s Cygorkem jsme se domluvili, že bude lepší a rychlejší si popovídat na skypu a pro Vás pak rozhovor překopírovat (stihneme více věcí, otázek,..) :) Jmenuji se Martina, jsem studentkou a zanedlouho mi čeká absolutorium (můžete mi držet palce, děkuji :)). Moderátorkou jsem se stala již v době dinosaurů :D.
 

DeletedUser10597

Guest
"Době dinosaurů" :D mě rozesmálo, jak to probíhalo ? Vidělas někde na fóru nábor nových sil ? Nebo si se sama nabídla a podala pomocnou ruku ? A jak ses poté dostala na post hlavní moderátorky?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ačkoliv mi to moc lidí nechce věřit, do týmu se mi ze začátku vůbec nechtělo, vlastně jsem si podala přihlášku jako hec, abych novému týmu moderátorů, který nastoupil po odchodu týmu moderátorků kolem zuzupda, pomohla s úklidem fóra - neplánovala jsem se zdržovat tak dlouho, natož že bych uvažovala o nějaké funkci hlavní moderátorky. K té jsem přišla vlastně tak trochu proti své vůli, dlouho jsem vzdorovala.. :D Každopádně když už jsem se do týmu dostala, snažím se dělat svoji práci zodpovědně a vždy s ohledem na uživatele fóra (jsem zastáncem názoru, že fórum by mělo být user friendly, aby žilo).
 

DeletedUser10597

Guest
Teď dáme prostor jedné z "fanouškovských" otázek. Jak často sedíš u fóra ?(aktualizace,spravování atd..?), vím že Ti to tým co nejvíce ulehčuje, ale přeci jen musíš také něco dělat? Co herní svět ? Hraješ na nějakém, pokud ano, tak jak dlouho strávíš denně hraním? A co na to říká Tvá rodina?
 

Deleted User - 31870

Guest
Záludná otázka.. :) Když mi po vstupu do týmu "hráblo", projela jsem 3/4 fóra za 2 dny - z čehož vznikl dnešní archiv. Nějaký čas zabraly překlady fóra do češtiny (pokud najdete nějakou blbost, nekamenujte mi - vyhledávaná slova není vidět, kde budou po překladu zobrazena). Teď před zkouškami věnuji hře a fóru maximálně 1 hodinku, raději si pokecám s kamarády, abych se uvolnila.. Až bude zase více času, ráda se zapojím do kreativních záležitostí, které mne nejvíce na práci baví.. Z herních světů si ponechávám svůj srdeční - jedničku a pak mám postavu na Coloradu. Nehraju na žádné žebříčky, jen si tak klikám, když mám chuť. Moje rodina mne vždy podporovala v koníčkách, ale musím přiznat, že čas strávený u počítače se jim nelíbí.
 

DeletedUser10597

Guest
Je takřka "světovětově" známé, že máš ráda zvířátka. Máš teď nějaké ? A prozradila bys nám i jejich jména ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Světově? :D Tak daleko se o mne snad nic nerozneslo.. :) Samozřejmě, že mám doma spoustu zvířecích kamarádů, bez nich bych si nedokázala představit život. V současné době mám činčiláka Matýska, kocoura Mikeše a kočku Micinu, jezevčíka Beníka a mého vyprošence za maturitu - "ocáska" Rexíka. Ten je doslova můj ocásek, všude se mnou rád chodí (dokonce byl i na týmovým srazu a spal Wich na klínu během večera :D, na noc pak byl se mnou ve spacáku). A abych nezapomněla, pořídili jsme babi novýho anduláka Pepíka.
 

DeletedUser10597

Guest
Teď z trošku vážnějšího soudku.Jak jistě víš, česká komunita sepsala dopis pro INNO, koukal jsem, že si dala "Souhlasím s částí dopisu, ale výhrady nebudu vypisovat", vypsala bys mi teď ty výhrady? Jestli si je ještě pamatuješ ? Nebo si to necháš jen pro sebe ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak samozřejmě jsem dopis četla (i jsem komunikovala pak po soukromých zprávách s iniciátorem), ale více bych jej komentovat nechtěla. :) Každá věc má nějaké aspekty, se kterými se obecně souhlasí a aspekty, které mohou být v mnohém pro ostatní diskutabilní.
 

DeletedUser10597

Guest
Koukal jsem, že hodně lidí zajímá, jak dlouho trvá zkontrolovat fáze v projektu výstavba ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Přiznám se, že jsem jich osobně moc nekontrolovala - nechci si je k sobě vázat, dokud nebudu mít ve škole absolutně hotovo, abych mohla s klidným svědomím a rychle kontroly provést. Záleží na tom, kterou kontrolu člověk dělá - F1 jde poměrně v pohodě, nejdelší dobu trvá zkontrolovat především reporty s produkty. Délka kontroly je samozřejmě závislá i na počtu účastníků skupiny - např. F1 s 45 hráči mi trvala asi hodinku a půl i s odchody od počítače.
 

Deleted User - 31870

Guest
To je diskutabilní - když bude mít skupina 10 hráčů, je kontrola snadná poměrně všude. Při větším počtu (třeba plném) je pak nejhorší fáze F2.
 

DeletedUser10597

Guest
Jak jsi se dostala k westu a co Tě na hře nejvíce zaujalo?
 

Deleted User - 31870

Guest
K Westu jsem se dostala přes hru Divoké kmeny, kterou jsem dříve hrávala. Uviděla jsem reklamní banner na novou hru a šla ji vyzkoušet. Musím říct, že ačkoliv nám mnohé updaty přinesly ne zrovna nejlepší změny, pořád je hra originální a neztratí se ve škále her, které jsou na trhu. Hra má především spoustu herních možností pro hráče - od volby charakteru, zaměření postavy po zajímavé úkoly. Líbí se mi ta variabilita, se kterou můžeme pracovat.
 

Deleted User - 31870

Guest
Odmaturovala jsem na bývalé poštovce v Plzni a nastoupila studovat do Klatov obor Bankovnictví. Do budoucna zvažuji studium na Bankovním institutu, ale ještě nejsem stále přesvědčená (finančně náročné).
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, bydlím kousek od Plzně. Momentálně pendluju mezi Plzní a Klatovama. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru