• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

6. moderátorka Darling

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10597

Guest
A co ty a sport, popřípadě nějaký jiný koníček, než moderátorstvý ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Řekněme, že si ráda zkusím téměř vše. :) Jako malá jsem chodila na keramiku a malovat do kroužku. Malování mi zůstalo, leč není tolik času a soustředění, abych si k tomu sedla. Když mám chuť, vyšívám do kanavy, čtu si knížku, ráda zkouknu film. Miluju sport - dát si pořádně do těla (squash, aerobic, zumba, plavání). Jestli jsem na něco nezapomněla - tak jako poslední, co mi nadchlo, je lukostřelba, na kterou mi vzal Standí (kolega stenly30).
 

DeletedUser10597

Guest
V březnu Ti odešli 2 moderátoři, budeš za ně hledat náhradu, nebo se spokojíš s touto sestavou ? A obecně, jak si spokojena se současnou prací týmu ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Kolegové neměli příliš času na práci, takže po jejich odchodu nenastal žádný větší nával práce - prozatím nepotřebujeme novou posilu, uvažovali jsme předběžně o jednom člověku před létem, kdy jsou dovolené a každý bude trávit méně času u počítače. Ale nechci zatím předbíhat - vše závisí na tom, jestli budou kolegové potřebovat posilu. Se současnou sestavou jsem naprosto spokojena, jsme dobrá parta a rozumíme si, těším se, až je osobně poznám na některém ze srazů.
 

DeletedUser10597

Guest
Znáš teď někoho osobně z týmu ? Kromě stenlyho, na něhož si mi práskla, že je také z Plzně.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak samozřejmě, Wich jsem poznala osobně na hráčském srazu Divokých kmenů v Plzni a už mnohokráte jsem udělala jí a klubunovi přepadovku doma (bydlí kousek od sebe). Dále jsem poznala Marapávka na týmovém srazu, který mi div neumačkal radostí, že jsem nakonec dorazila :D (a málem ani nepustil ke slovu (chuckle)) a jako posledního znám Shaka, kterému jsem zaklapla počítač netušíc, že se mu vypne (za což mi málem zabil :D). Jinak jsem poznala převážně část týmu, která již mezi námi není..
 

DeletedUser10597

Guest
Teď jedna záludná otázka. Kdybys měla 3 přání, co by sis přála ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Těžko říct, mé přání se poměrně často mění podle situace, ve které jsem. Kdybych však měla pouze 3 přání na celý svůj život, přála bych si mnohem více času na své přátele, zdraví nejen pro sebe ale i všechny okolo a jako poslední věc prožít spokojený život.
 

DeletedUser10597

Guest
Koho byl nápad tento "pořad" a jsi ráda, že si se stala hostem ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pořad vychází z koncepce z Divokých kmenů, pouze jsme si upravili podmínky pro jeho fungování. Myslím, že je daleko přehlednější, když je pouze jediný tazatel, který vede celou konverzaci s hostem, než když se jim do toho pletou další lidi s miliony otázek, na které nestíhá host odpovídat. Samozřejmě si vážím podpory, díky které jsem se stala hostem.
 

DeletedUser10597

Guest
Koho bys nejraději viděla v dalším Posezení u dýmky ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Standího nebo Shaka. Pokud bych měla vybrat někoho mimo tým, tak hráče edai, Aradhel nebo Lady E. Ale přečtu si ráda rozhovory i s jinými hráči, než které jsem zmínila. :)
 

DeletedUser10597

Guest
Jak dlouho vlastně hraješ west a co bys vrátila ze starého west ? A zase naopak, cos přívátala "s otevřenou náručí" ?
 

Deleted User - 31870

Guest
West jsem začala hrát asi měsíc po startu světa 1, na kterém pořád udržuji spoji postavičku. Ze starýho West bych vrátila určitě avatary, podle nových člověk nepozná, o který charakter se jedná - což je škoda, neboť musí hledat informaci jinde a zdržuje se. Navíc staré avatary nejsou k dispozici na nových světěch (pokud nepočítáme greenhorna). Asi bych zrušila i poker - je sice hezké, že si hráči mohou vyzkoušet tuto hru, ovšem ne za situace, kdy ji neopravují a stůl je po chvíli nehratelný. Raději bych se obešla bez pokeru a měla opravené pevnosti, aby si hráči mohli pořádně interaktivně zahrát.
 

DeletedUser10597

Guest
Jaký styl hry preferuješ ? Duely, pevnosti, úkoly a nebo se jen tak potuluješ po mapě ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Od každého něco - využít všech aspektů hry, ale jsem spíše poklidná tulačka.. :)
 

DeletedUser10597

Guest
Jak vlatně vybíráš nové lidi do týmu ? Demokraticky hlasujete, nebo máš hlavní slovo ty a vybíráš si jen ty ? A jaké máš zkušenosti s Wicháphi ?(tímto ji chci pozdravit)
 

Deleted User - 31870

Guest
:D V žádném případě bych si nevybírala kolegy sama, jsme parta a musíme všichni nového kolegu či kolegyni přijmout, nejsem blázen, abych si rozhádala tým kvůli nějakému nováčkovi. Proto se jednou za čas ptám, zda potřebují k sobě další ruku a jestli je někdo z přihlášek zaslaných na fóru zaujal, hlasujeme demokraticky (konečné slovo mám maximálně v nerozhodných situacích, ke kterým moc nedochází). Wich nevnímám ani tak jako svoji šéfku, mám ji ráda jako kamarádku, je to strašně fajn baba.. :) A už se těším, až si zahrajeme zase proti ní a Wolfimu (technik z Inna) petanque.
 

DeletedUser10597

Guest
Máš nějakou kuriozitku z fóra(hry), která Tě opravdu rozesmála, nebo rozbrečela ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak samozřejmě se člověk při čtení některých příspěvků i zasměje, ale vyloženě z fóra žádnou extra úžasnou zprávu nemám. Spíše bych zmínila náš interní chat na skypu pro tým, kde se každý den dobře pobavíme i o věcech mimo hru. Zajímavější zprávy chodí při obhajobách mulťáků při protestech proti udělení trestu na supportu.. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru