• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

7. hráčka Lady E

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny čtenáře, kteří si udělali čas v sobotu večer, případně i jindy. Dnešním hostem bude lady E, veteránka českého The Westu. Edito, přeji Ti hezký večer, zkontroluj si klávesnici a zásoby alkoholu, jdeme na to.

Na začátek by se hodilo stručné představení Tvé civilní osoby; můžeš nám napsat něco málo o sobě? Kromě základních dat můžeš přidat i další podstatné informace, jako třeba obvod hrudníku, číslo konta, počet nemanželských dětí, oblíbenou zmrzlinu...
 

DeletedUser5855

Guest
I já přeji hezký večer, klávesnice i zásoby alkoholu zkontrolovány, vše v pořádku ;)

Tak tedy - jmenuji se Edita, je mi 32, jsem vdaná, děti manželské - kluk (8) a holka (12), miluji vanilkovou a citronovou zmrzku, číslo konta je tajné :P a kdo chce vědět míry, ať dorazí na sraz ;)
 

DeletedUser

Guest
To jsme se toho moc nedozvěděli, takže bleskový dotazník (zvol 0-2 možnosti):
1) Rock nebo dechovka?
2) Banán nebo biftek?
3) Jestřáb nebo hrdlička?
4) Chuck Norris nebo Jan Tleskač?
5) Pivo nebo víno?
6) Havel nebo Klaus?
7) Fotbal nebo gaučing?
 

DeletedUser5855

Guest
1) Rock
2) Banán
3) nevím :D
4) Chucka Norrise nemusím, ale jeho železnou košili jo :D
5) Pivo
6) do politiky se nepletu :D
7) Dobrý fotbal, gaučing :D
 

DeletedUser5855

Guest
Píši ze zahrady, máme s přáteli parádní venkovní posezení zpestřené tímto příjemným rozhovorem, počasí krásné, všechno dobré a užíváme si to :)
 

DeletedUser

Guest
Od postavy fyzické přejděme k postavě herní; položím Ti několik obligátních otázek: Co pro Tebe znamená The West? Jak dlouho hraješ a jak jsi přišla ke svému nicku? Který je tvůj oblíbený herní charakter a proč?
 

DeletedUser5855

Guest
West hraju již 3 roky.
Co se týče nicku, lady je hezké oslovení a líbilo se mi, a E znamená Edita - takže takto vznikl nick Lady E :)
Oblíbený herní postava je dobrodruh - je dobře tvárný jak na pevnost, tak na úkoly, a baví mě blokovat sektory.
The West pro mě znamená relax, tak trochu útěk od reality, a našla jsem si ve hře dost přátel, se kterými se již znám a stýkám i v reálu.
 

DeletedUser

Guest
Za jakých podmínek bys ukončila hraní The Westu? Co je pro Tebe v tomto ohledu rozhodující? Co Tě drží u hry?
 

DeletedUser5855

Guest
Hraní Westu bych ukončila z rodinných důvodů, kdyby to bylo potřeba. A drží mě u toho lidi - jak jsem říkala, našla jsem ve hře přátele, lidi, se kterými si rozumím, pořádáme srazy a moc ráda je vidím ve hře i mimo ní.
 

DeletedUser

Guest
Nejprve se tedy zeptám na ty přátele: Které hráče znáš z reálu a které bys ještě ráda poznala? Postrádáš někoho ze zmizelých hráčů? Kdo by Ti nejvíc chyběl ze současných hráčů?
 

DeletedUser5855

Guest
V reálu znám Kooth aana, Toryco, Teda Bandyho, Hadraliona a obecně všechny ty, kdo byli na srazech.
Ráda bych poznala všechny supportery a dobré velitele jako např. hráče Shakespeare, shedo, kterého znám z S6, a další.
Postrádám určitě Toryco, která skončila nedávno, ale zůstáváme v kontaktu a určitě se ještě hodněkrát uvidíme, a spoustu lidí z S6, co již nehrají.
A ze současných hráčů by mi nejvíc chyběli právě Kooth aan, Carpet Knight, Freezová, Pegii, Hadralion a vůbec to "tvrdé jádro", co jsme byli na srazu na Mácháči a v Jeseníkách.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Co se právě srazů týče, mám tu několik dotazů od Darling:
Kdo přišel s nápadem na organizování srazu na Máchově jezeře?
Organizuješ jej sama, nebo máš tlupu pomocníků?
Jaká je účast na takovém srazu?
Kolikrát jsi již sraz organizovala?
Co mohou účastníci od srazu očekávat?
Práskneš nám nějakou veselou historku z některého srazu?
 

DeletedUser5855

Guest
Mácháči předcházely dva srazy v Kilfenoře, takže prapůvodní myšlenka je mnohem starší. Byla za tím touha poznat lidi, s nimiž hraji, komunikuji a trávím čas ve hře, takže se v listopadu 2010 uspořádal první sraz v Praze, právě v Kilfenoře, kam dorazilo cca 20 lidí a bylo to velmi příjemné posezení napříč aliancemi a částečně i světy. Druhý srazík se konal tamtéž, to už nás bylo tak 30-35 a musely se srážet stoly, abychom se vůbec vešli :-)
Pak bylo jasné, že sraz tohoto typu již nám nestačí, a vznikl nápad udělat něco většího, přes rodinné vazby hráče přepadovka se domluvil kemp, rozeslalo se info a nakonec se sešlo tak 50-60 lidí, užili jsme si krásný víkend plný pokecu, hraní her, koupání a pohody.
Následovaly Jeseníky, které se začaly organizovat hned po Mácháči, jelikož ihned po srazu se začaly množit dotazy, kdy a kde se slezeme příště :-) Tak jsme se všichni potkali v horské chatě, bylo nás cca 50 a tentokrát to bylo delší - již od pátku.

Od srazu mohou účastníci očekávat pohodu, příjemnou atmosféru, srandu, příjemně strávený čas v dobré společnosti, zábavu a moc pěkný zážitek obecně.

Historku si momentálně žádnou nevybavím, ale i tak dodám zajímavost: je krásné, že hráči ty srazy berou fakt "wesťácky", a tak jsou vidět nejrůznější stetsony, kožené klobouky, sombrera, dokonce opasky a kolty. Johny the 5 již podruhé za sebou měl právě kolt a naposledy i bič :-) Na Mácháči byla také k vidění "barová tanečnice" v mé osobě. A na příštím srazu se prý máme těšit i na pravá ponča :-)
 

DeletedUser5855

Guest
A ještě dodá, uniklo mi: nejdřív jsem to organizovala sama, hráči jen poslali info do svých aliancí, ale s většími srazy pak pomáhaly Toryco a Freezová a Kooth aan a další lidi, radili, zajišťovali sraz před cestou a tak, a pomáhají i s přípravou letošního Mácháče.
 

DeletedUser

Guest
O barovou tanečnici jsem přišla? to mě mrzí:D

Máš životní krédo či oblíbený citát, který vystihuje Tvůj postoj k životu?
 

DeletedUser5855

Guest
Vypadá to, že ano, byla nějak kolem půlnoci. A letos bude opět nějaké překvapení, takže určitě doraž a uvidíš... ;-)

Mým životním krédem je optimismus a oblíbený citát: "Závistníkům se nejlépe pomstíš, budeš-li den ode dne lepší".
 

DeletedUser

Guest
Kdybych to viděla, tak si to určitě pamatuju...
.... vraťme se ke hře: Co Ti chybí ve hře a co naopak přebývá? Využíváš prémium? Která prémia bys ponechala a která naopak zrušila; případně zavedla bys jiná prémia?
 

DeletedUser5855

Guest
Tak v ideálním případě bych prémium zrušila úplně, ale jelikož dost hráčů ho využívá - i já sama - tak bych nechala prémium na kšefty, nálezy, automatizaci.
A obecně bych ze hry vyhodila vše, co se přímo netýká Divokého Západu, jak se to začalo v poslední době objevovat.
 

DeletedUser

Guest
Zatím největším zásahem do hry bylo asi zavedení pevností a bitev. Líbil se Ti více The West před jejich zavedením nebo po něm? V bitvě raději velíš nebo posloucháš (smysluplné rozkazy nejlépe)? Které hráče bys vypíchnula jako rozené a schopné velitele (některá jména už tu zazněla)?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru