• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

7. hráčka Lady E

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5855

Guest
West mi přijde lepší po zavedení bitev, zajímavější.

Ráda velím, když se sejde dobrá parta a poslouchají rozkazy, a když je dobrý velitel, tak i ráda poslouchám, takže obojí :-)

Z velitelů, krom zmíněných, bych určitě vypíchla Hadraliona, Dona Camilla, Zbojnikovce, Kooth aana.
 

DeletedUser

Guest
Plete se Ti The West do osobního života? Vstáváš v noci nebo v jiný nepatřičný čas kvůli hře? Chodíš pouze do podniků, kde je dostupné Wi-fi? Vybíráš dovolenou podle internetového připojení? Zkoušela ses už přihlásit na pracovní e-mail herním nickem a heslem?
 

DeletedUser5855

Guest
Ještě bych ráda dodala jedno jméno k té předchozí otázce: Tazzmanka - v začátcích pevností jsem zažila tak odvelené bitvy, jaké jsem pak nezažila už jinde ani později.

A k téhle otázce: určitě se mi do osobního života tak trochu plete, že třeba westuju místo abych byla s rodinou u TV, ale rozhodně si nevybírám dovolenou či podnik dle toho, zda je tam možnost se připojit :)
V noci jsem na Westu, jen když mám v práci noční směnu a je chvíle na West, nebo když jsem sama doma a mám chuť, ale jinak v žádný nepatřičný čas se na Westu nepotuluju :)

A co se úplně poslední otázky týče - tak tohle se mi zatím fakt nepovedlo ještě :D Jen, jak říkám, když je chvilka, juknu z práce na hru.
 

DeletedUser

Guest
Chvíli bych zůstala u tématu Divokého Západu – čteš westerny, máš oblíbeného spisovatele/knihu? Který z filmů se Ti jako první vybaví, když se řekne „western“? Máš oblíbenou westernovou postavu, ať už skutečnou či fiktivní (románovou/filmovou), jejíž roli by sis ráda zkusila?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5855

Guest
Westerny nečtu, tím pádem nemám ani oblíbeného spisovatele nebo knihu.

Ač nejsem úplně milovnice westernů, ihned mě napadne film Tenkrát na Západě, je to úžasný film jak hudbou, tak zpracováním.
A ještě bych ráda uvedla film Limonadový Joe, což je na český poměry skvělý film.

A postava.... asi nějakou pistolnici obecně :-)

Povídá si s Tebou hezky, ráda bych pokračovala, ale už bych asi pomalu i končila, masíčko se griluje a už to tu hezky voní pomalu... :-)
 

DeletedUser

Guest
Dobře, zakončíme to. Máš nějaký vzkaz pro hráče či pro tým? Něco na závěr, co bys chtěla dodat?
 

DeletedUser5855

Guest
Vzkaz je následující: West je určitě super hra, ale neseďte u hry a počítače obecně pořád, vyražte taky někdy mezi stromy a mezi lidi. do reálu ;-) A určitě se moc těším, až některé z vás poznám na některém z dalších srazů - a to jsme zase u toho reálu :-)

Moc děkuji za příjemný rozhovor, mrzí mě, že tu nemůžu zůstat déle, a přeji Tobě i všem, kdo četli / čtou tento rozhovor, všechno nejlepší! Mějte se krásně a ahoj ;-)
 

DeletedUser

Guest
doplnění ze skype pro ty, kterým se rozhovor zdál krátký:

pwyll: tak jsme to nakonec přežily obě... ale zdrhla jsi mi moc brzy, měla jsem připravené ještě 2-3 záludné otázky, které jsem si schovávala na konec
edulkas (lady E): jaké otázky:D
edulkas: můžeš se doptat teď:D
edulkas: jsem grilovala to se nedalo odpovídat :D
edulkas: už tak to bylo dost ošemetné :D musela jsem to ukončit :D

pwyll: Umíš házet nožem/tomahavkem/šavli?
edulkas: nožem ano po svém manželovi když mě naštve:D

pwyll: Zajímáš se o globální témata? Máš nějaký stručně formulovatelný názor třeba na globální oteplování či finanční krizi? Máš obavy z budoucnosti? Necháš se zmrazit nebo rozprášit, až přijde ten čas?
edulkas: ano o globální témata se zajímám, především co se ekologie týče. Sama přispívám alespoň tříděním odpadů, a pokud jsem s dětmi vlese a najdeme nějaké plasty akonzervy tak je sebereme...
edulkas: Finanční krize je velké téma a na asi tak minimálně hodinový rozhovor... osobně rozežranost lidstva všeobecně je jednou z příčin
edulkas: Obavy z budoucnosti, snažím se nemyslet na to co bude spíše se snažím využít každého dne který je :D
edulkas: a asi nejspíše rozprášit když už tonamě přijde
pwyll: no, spíš rozežranost bank a malá kontrola nad nimi... ta krize
edulkas: přece nebudu zatěžovat už tak finanční krizi nějakým zmrazováním:D
edulkas: ano banky jsou motivátor a lidi rozežraní, čím více nároku lidi mají tím více banky podpoují například půjčkami

pwyll: Jaká je Tvá představa Divokého Západu, jak si ho představuješ na základě dostupných informací? Nebo jinak: kdybys žila r. 1868 v Arizoně, jak by Tvůj život mohl vypadat? Která moderní vymoženost by Ti tam nejvíce chyběla?
edulkas: a co se týče té druhé části tvých otázek... abych pravdu řekla o divoký západ jsem se nikdy příliš nezajímala. Občas jsem jukla s taťkou nebo mamčou na nějaký ten postraší film, jak už jsem uvedla jeden s nejoblíběnějších klasika Tenkrát na západě.
edulkas: Kdybych si ale měla vybrat tak určitě barová tanečnice
edulkas: tanec miluji a ty jejich dobové kostýmy jsou naprosto skvělé
pwyll: tu barovou tanečnici musíš předvádět častěji:D
edulkas: Co bych taky určitě nevymazala je indiánská historie, která k západu patří
edulkas: jj mám v plánu vás překvapit namacháči pokud tedy dorazíš :D
pwyll: to je ještě za dlouho... když to vyjde, dorazím...

edulkas: musím ti říct že některé otázky mě teda fakt zaskočili
edulkas: hlavně ta druhá :D těch několikotázek po sobě :D
edulkas: hrdlička nebo ..., chuck noriss nebo... :D
pwyll: hrdlička a jestřáb jsou 2 schémata chování z etologie:)
edulkas: to jsi měla dá t jako nápovědu :D
pwyll: hrdlička je mírumilovná a vždycky ustoupí, jestřáb je dravec... zkoumá se, které chování je lepší pro přežití
edulkas: tak já bych řekla že jsem něco mezi oběma :D
pwyll: záleží na zastoupení obou typů v populaci... když jsou všichni hrdličky a jen pár jestřábů, tak jasně vyhrávající jsou jestřábi... ale když jestřábi v populaci převládnout, stanou se prohrávající, protože hrdličky jim utečou nebo je zahubí... a co budou jestřábi dělat bez hrdliček?:D
pwyll: mám tyhle tvé odpovědi píchnout na fórum?:D
edulkas: takže je potřeba aby to bylo jaksi vyvážené :D dravci mezi hrdličkami :D a hrdličky mezi dravci :D
edulkas: klidně jestli chceš
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru