• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

7 miliard

Řeknu vám jedno, nesledujte taková videa, to je akorát na oblbování. V mladém věku vám to akorát pomotá hlavu. A to je přesně to nač to je určené, výplach mozku.
 

DeletedUser

Guest
osobne si myslim ze nas je vela ... cim viac ludi tym potrebujeme viac jedla a podobne suroviny sa minaju atd... priroda by si velmi "odychla" keby nas polka zmizla...
 

DeletedUser9214

Guest
Řeknu vám jedno, nesledujte taková videa, to je akorát na oblbování. V mladém věku vám to akorát pomotá hlavu. A to je přesně to nač to je určené, výplach mozku.

To si nemyslím. Když si vezmeš, že podle údajů, kterým bych jen tak mimochodem věřil se každou sekundu narodí v ČR 2 lidé a jeden zemře. Což znamená, že každou sekundu přibude v ČR jeden člověk a teď si to spočítej ;-)
 
To si nemyslím. Když si vezmeš, že podle údajů, kterým bych jen tak mimochodem věřil se každou sekundu narodí v ČR 2 lidé a jeden zemře. Což znamená, že každou sekundu přibude v ČR jeden člověk a teď si to spočítej ;-)

Tady nejde o to že nás bude sedm miliard, nejedná se o to že by to nebyla pravda. Jde o to co s tebou ta informace začně provádět, jakou reakci to v tobě vyvolá. Ty se podíváš na video a máš dojem že by se s tím mělo něco dělat. A už to s tebou pracuje. Co si sám představíš když se dozvíš že nás bude sedm miliard?

Já když byl malý, tak jsem četl časopis abc, tam bylo jednou o tomto článek, ale bylo to podané tak, že těch sedm miliard je něco super. Když se podívám na to video, tak se mi v podvědomí vybavuje katastrofa. V tom abc byli i jiné věci, vycházelo to co dva týdny. Já si z toho zřetelně pamatuju právě toto, protože sedm miliard lidí je úžasný motiv. Ať už v pozitivním anebo negativním světle, pořád to velmi mocně působí. A právě prostřednictvím toho se ti aktéři snaží svým divákům předat něco dalšího. Dneska si to své 'zákazníky' přes iternet velice snadno najde. Tak se vám snažím říct že to je docela humbuk a aby jste na to byli opatrní.
 

DeletedUser

Guest
Řeknu vám jedno, nesledujte taková videa, to je akorát na oblbování. V mladém věku vám to akorát pomotá hlavu. A to je přesně to nač to je určené, výplach mozku.

A v cem te(nas) to oblbuje? Je to pravda, ze nas je 7 miliard. Vyplach mozku? Jaks na to prisel?

osobne si myslim ze nas je vela ... cim viac ludi tym potrebujeme viac jedla a podobne suroviny sa minaju atd... priroda by si velmi "odychla" keby nas polka zmizla...

to by si teda oddychla...a to hodne..je me ji strasne lito....lidi sou priserny zvirata...
 

DeletedUser

Guest
Jj, nejekologičtější rozhodnutí by bylo vymícení většiny lidské rasy. Jinak mě to než jako vymívání mozků přijde především zajímavé.

P.S.: Jsem-li dost blbý na to aby takovéhle video nějak zásadně ovlivnilo mé chování, můžu si rovnou pustit nějaký (akční) televizní seriál, pak si někde sehnat zbraň a zkoušet jestli toho chlápka od vedle trefim do hlavy...:kobylka:
 
no,můžu to považovat za zajímavvý info,ale co s tím mám dělat? Nepořizovat si rodinu,nebo se zasebezavraždit,odstěhovat se do Bělovežskýho pralesa,,abych napomohl rovnováze,či co?
Fakt je,že ještě nevím o tom,aby se nějakej šikovnej režiser toho chytl a natočil další ze spousty katastrofickejch filmů.Tam by to totiž nějakej koumák opět všechno spasil a bylo by po starostech.
 

DeletedUser4517

Guest
když zmizne polovina lidstva tak se tim nic nevyřeší,nebot bude ekonomický kolaps,nic nepujde moc na odbyt atd.Stejně za Populační Boom můžou rozvojové země jako Indie,,Barma a Afrika,kde základní instink přežití je mít hodně dětí a snad se některé dožijou dospělosti a unicef dopujou takové země všemožnými věcmi hlavně at přežijou všichni.Když si to tak příroda zařídi tak to tak mají nechat
 
Jo,ono všechno má nějaký pravidla a když se do nich nějakým způsobem vstoupí,má to někdy špatný důsledky.Jinak nejde než souhlasit,v našich podmínkách jsou běžný cca 2 děti,třetí je často spíš selhání(prosím,kdo se narodil jako třetí do rodiny neber to jako urážku),no a 4 +víc už je skoro rarita.Bohužel nejplodnější jsou ti nejchudší.I když.....?
 

DeletedUser9214

Guest
Tady nejde o to že nás bude sedm miliard, nejedná se o to že by to nebyla pravda. Jde o to co s tebou ta informace začně provádět, jakou reakci to v tobě vyvolá. Ty se podíváš na video a máš dojem že by se s tím mělo něco dělat. A už to s tebou pracuje. Co si sám představíš když se dozvíš že nás bude sedm miliard?

Já když byl malý, tak jsem četl časopis abc, tam bylo jednou o tomto článek, ale bylo to podané tak, že těch sedm miliard je něco super. Když se podívám na to video, tak se mi v podvědomí vybavuje katastrofa. V tom abc byli i jiné věci, vycházelo to co dva týdny. Já si z toho zřetelně pamatuju právě toto, protože sedm miliard lidí je úžasný motiv. Ať už v pozitivním anebo negativním světle, pořád to velmi mocně působí. A právě prostřednictvím toho se ti aktéři snaží svým divákům předat něco dalšího. Dneska si to své 'zákazníky' přes iternet velice snadno najde. Tak se vám snažím říct že to je docela humbuk a aby jste na to byli opatrní.

Upřímně ti povím, že to se mnou nedělá nic zvláštního. Beru to jako fakt a to že by to měla být katastrofa, to beru taky. Vím ale, že s tím jako jedinec nic neudělám takže to řešit nebudu. A o katastrofě bych mluvil tak za 100 let a to mi je upřímně úplně jedno ;-)
 

DeletedUser

Guest
Jo,ono všechno má nějaký pravidla a když se do nich nějakým způsobem vstoupí,má to někdy špatný důsledky.Jinak nejde než souhlasit,v našich podmínkách jsou běžný cca 2 děti,třetí je často spíš selhání(prosím,kdo se narodil jako třetí do rodiny neber to jako urážku),no a 4 +víc už je skoro rarita.Bohužel nejplodnější jsou ti nejchudší.I když.....?

Ta rarita jak kde, ale to je snad zbytečné dodávat. Prostě se tu vyskytují oblasti s extrémní porodností, ale máš pravdu v tom, že i tito obyvatelé žijí na úrovni lidí z rozvojových zemí... resp. žili by kdyby nebyli dotováni státem. :(
 
Nahoru