• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

720 hodin práce v úkolu? O_o

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17871
  • Vytvořeno

DeletedUser17871

Guest
zdravím,

teď co je nový úkol - tak je tam pasaz bud 5 hodin strazit vezeni nebo 720 hodin jit na pruzkum?

neni to chyba? jako mesic jít na průzkum?
 

DeletedUser9530

Guest
A četla sis, co k tomu říká NPC, nebo jenom tupě zaklikala?
Oh, ty musíš být {player_name}! Bonnie mi o tobě řekla. Ano, mohu vstoupit do pevnosti, aniž by si toho někdo všiml. Jsem velmi známý zločinec. Ale teď ti nemůžu pomoct. Jsem zaneprázdněn. Musím dostat zpátky mou mapu pokladů... Mé zlatíčko... Cože? Můžeš mi pomoci? Dobrá, ale vyjasníme si jedno: Tohle je můj poklad, nebudu ho s tebou sdílet. Moje mapa byla ukradena mým bývalým parťákem. On je teď ve vězení... Žádný způsob, jak se tam dostat. Takže budu pozorovat dveře vězení a bude mu střílet v okamžiku, když se dostane ven. Dostal měsíc. Budeš muset počkat měsíc se mnou. Budu mít oči přilepené na toto vězení. Ty hlídej prostor kolem něj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17871

Guest
Já jsem to četla, co se tam píše, ale nepřipadá Vám to trochu zcestný? :)
 

DeletedUser9530

Guest
Máš na výběr, buď to zfouknout za 5 hodin nebo měsíc čistýho času průzkumničit, tedy reálně to budou tak tři měsíce, ale zato získáš krásný titul "Znuděný kovboj", no neber to :).
 

Pawn

Člen týmu
Nevěřim, že to chyba není.. protože to neni znuděný kovboj, ale Šílený, 90 dnů v kuse klikat jen tu práci.. Doufam, že je to chybka v nahrání úkolu.. :/
 

DeletedUser

Guest
Náhodou mě to přijdé krásné. Dát možnost jednoduše to obejít, nebo za malou sběratelskou odměnu si to nechat hráče pořádně odmakat.
 
Nevěřim, že to chyba není.. protože to neni znuděný kovboj, ale Šílený, 90 dnů v kuse klikat jen tu práci.. Doufam, že je to chybka v nahrání úkolu.. :/

koukni se na některé požadavky na úspěchy, jsou tam i takové věci, proti kterým je 720h průzkumu jen slabounký čajíček ... Já bych toho snad i šel, ale to jsou skoro tři měsíce, kdy si nic nevyděláš a ani nic nenajdeš a mezitím, ti přibudou další 2-4 části toho příběhu, na které se nedostaneš
 

DeletedUser17066

Guest
Dneska jsem ten úkol dodělal, mám přes 9 stovek map.

koukni se na některé požadavky na úspěchy, jsou tam i takové věci, proti kterým je 720h průzkumu jen slabounký čajíček ... Já bych toho snad i šel, ale to jsou skoro tři měsíce, kdy si nic nevyděláš a ani nic nenajdeš a mezitím, ti přibudou další 2-4 části toho příběhu, na které se nedostaneš

Přesně podle tvých slov, akorát těch krámu jsem našel celkem dost. :)
 

DeletedUser

Guest
Nejedná se o chybu, prostě si INNO vymyslelo úkol pro nadšence. Stejně jako v jiné části je jeden z výběru toto:

Sňatek (Pravá a levá ruka ďábla)
- Pracovat : 9/999

a taky se nejedná o chybu.
 
Nejedná se o chybu, prostě si INNO vymyslelo úkol pro nadšence. Stejně jako v jiné části je jeden z výběru toto:

Sňatek (Pravá a levá ruka ďábla)
- Pracovat : 9/999

a taky se nejedná o chybu.


emh, co je extrémního na nečem, co se dá zvládout za půl dne a není v tom žádnej hloupej random?
 

DeletedUser8071

Guest
za půl dne možná ve snu a nebo se 360 UPD za lektvary a to je dost extrémní
 

DeletedUser17726

Guest
Pokud to můžou být 15-sekundovky tak pár čajů a je to :)
 
přesně nic není zadarmo a tak pár čajů je třeba, nebo stačí jen den a velká pevnost ... za mě to má jasný cíl a hodně lehké podmínky (ve velkém množství), za mě jsou daleko horší úkoly: uspání NPC (kde se modlím ať mám NPC bez uhýbání a míření a pak je ještě modlím podruhé při samotném duelu a ještě to je kolikrát málo), 6-10h nějaké nové práce, kde si při tom minimálně 2x lehnu a jsem bez en. i života ...

a krom toho tehle úkol jde obejít :-)
 
Nahoru