• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

7sup fotomont

Supe, udělej nějaké parafráze na seriálové a komiksové postavy za našeho rybníčku. Tam je dost dobrých námětů. Mě obvzláště pobavil ten forek na "Comeback".
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
je tu někde ten prďola co si přál rákosníčka?:::))::



PS:už dávno tu někdo hlásil že ta práce má blbý název v ikoně je krab ! práce je ale stále nazvaná chytat raky.
 
No tak rákosník je ve výsledku takový neutrál, zkus práci "Vyjednávat mír" s rychlými šípy a profláni tam rychlonožku (himbajs-šúviks)
 

DeletedUser

Guest
No tak rákosník je ve výsledku takový neutrál, zkus práci "Vyjednávat mír" s rychlými šípy a profláni tam rychlonožku (himbajs-šúviks)

seš nějaký náročný - nevím co myslíš tím neutrál ? až tu uploudneš použitelný obrázek toho rychlonožky tak o tom možná začnu uvažovat teda jestli přijdu na to co je ,,profláni" -přeju hodně štestí při googlování já ho nenašel:::))::
 

DeletedUser

Guest
Tak už by to chtělo zas přidat nějaký obrázek, nemyslíš? :)
 

DeletedUser

Guest

hoj-pokud bude zájem může výherce turnaje-případně i druhé a třetí místo dostat obrázek se svým jménem (7sup to samozřejmě nevyhraje:::))::)
 

DeletedUser11232

Guest
Helet, supe...moh bys něco takovýho vymyslet se záleskákem?:D
 

DeletedUser

Guest
tak myslím že se zálesákem už tu toho mám dost -kukni se na první stránku
 
Nahoru