• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

8. supportér stenly30

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Praní a žehlení mi ani moc nezajímá.. Ale ráda bych se chvilku pozastavila u vaření.. :) (teď mi nebudeš mít rád :D) - pochlub se nám, co zvládneš uvařit, jaké je tvé nejoblíbenější jídlo, co sis nejlepšího zvládnul pro sebe ukuchtit a svůj názor na školní jídelnu..

Očekávala jsem u technických věcí, jak se rozepíšeš, že jsi od mládí miloval autíčka, postupně jsi přesedlal na počítač, začínal s tou a tou hrou,..
 

DeletedUser

Guest
Vaření. K vaření se vyjadřovat nebudu. Opravdu ne. :D Školní jídelna je u nás otřesná. O proti základní škole je to zde dost nepříjemné občas.

Rozepsat jo. No jako malý jsem si hrával(snad jako každý) se vším možným na dálkové ovládání. Od aut po helikoptéry. Vrtat jsem se v počítačích začal kolem 2. stupně ZŠ. Začínalo mě to jakože víc brát a také jsem si podle toho vybral zaměření. A díky tomu jsem taky skončil zde na westovi. Spolužáci ukázali the west a já se toho chytil. Naučili mě co a jak a dnes už to budou skoro 2 roky co aktivně hraji. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Sakra, já se to asi fakt nedozvím, cože dobrého sis to ukuchtil... :) Nu nevadí, někdy to z tebe vytáhnu.. Nicméně oblíbené jídlo či pití jsi nám prozradit mohl (aby hráči věděli, čím tě na srazu uplatit :D).

Jak ses dostal k Westu, jsi nám již prozradil - ovšem stále zůstává záhadou tvoje přezdívka, zvolil sis ji sám, nebo jako mnoho jiných hráčů jsi využil přezdívku, kterou používají vůči tobě tví přátelé?
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu na sebe úplně všechno prásknou ne? :)

Oblíbené jídlo. Mám rád (možná překvapivě) všechno co vaří mamka doma :D. A úplně snad nejvíc mám rád pravé české knedlo zelo vepřo s vychlazeným plzeňským pivem :)

Přezdívka vznikla celkem snadno. Drtivá většina přátel mi říká právě Stenly. A 30 vzniklo z autobusu, kterým jezdím již 11 let do školy a ze školy. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Myslím, že po popsání stravy ve školní jídelně, to plně chápu - domácí je domácí.. I když se obvykle říká, že od babičky chutná nejlíp..

V úvodu jsi zmínil, že hraješ na světech 8, Colorado a nově na světě 5. Vím, že na světě 8 a Colorado máte dobrou partu, se kterou chodíš do bitev. Proč ale právě svět 5, který patří mezi jeden z nejmrtvějších světů?
 

DeletedUser

Guest
Na světě 5 jsme spolu s pár odvážlivci z různých světů založili město, která se zaměřuje pouze a jenom na bitvy. Jedna strana přichází o pevnosti jako na běžícím pásu. Pokud obrana nedá dohromady ani 42 obránců, někde je chyba. Prioritní světy máme samozřejmě jako doposud. Pokud bude někdo mít zájem se přidat a přidat se pomoci vyrovnat strany, nechť mi napíše. Domluvím se :).
 

Deleted User - 31870

Guest
To zní velice zajímavě - myslíš, že by bitvy o pevnosti mohly pomoci tento svět oživit? V čem vlastně shledáváš hlavní důvod, proč hráči opouštějí hru?
 

DeletedUser

Guest
Minimálně do migrace zde zkusíme ještě něco "vykouzlit". Sice většina začínáme od lvl 1, ale zkušenosti z předchozích let nás naučili rychle se dost co nejvýše a pomoci tak upadající alianci. Hlavně bych chtěl zdůraznit, že na s5 jdeme jen jako zpestření a hlavně pro zábavu :)

Opouštění hry. To je velmi zajímavé téma. Z mého pohledu za tím stojí nepovedené update, stále stejná grafika hry(doufejme změnu ve verzi 2.0) a stále stejné bitvy. Zde bych změnil pár věcí. Např. jinak uspořádané sektory nebo upravené možnosti útočníků.
 

Deleted User - 31870

Guest
Soudě podle předchozí odpovědi se těšíš na novou grafiku. V čem shledáváš její výhody, pokud nějaké má? Většina hráčů se bojí, že novou grafiku již nerozjedou na svých mobilech, ze kterých se připojovali a vidí tedy většinou negativa. Myslíš, že by mohla nová grafika přilákat nové hráče, případně staré hráče hru již opustivších?
 

DeletedUser

Guest
Myslím si, že to bude pro hru velký krok dopředu. Přeci jenom na dnešní dobu již trochu zaostává. :)

Pro hráče z mobilních telefonů. Nedokážu říci jako moc bude grafika náročná a jak moc bude zatěžovat procesory, ale INNO by zde mohlo vyvinout aplikaci právě na mobily. Myslím si, že tuto možnost by využívalo mnoho hráčů a mnoho hráčů by tato možnost mohla přitáhnou do hry.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevím, zda jsi jako mnozí z nás, hrál někdy první hru od Innogames - Divoké kmeny. Tam byla nedávno aplikace pro mobily spuštěna, bohužel nemám zprávy, jak funguje a neznám ani názory hráčů na její chod.

Čímž by se dostávám k otázce týkající se Innogames - jaký máš názor obecně na jejich hry (může je rozebrat a zhodnotit klidně jednotlivě, pokud budeš chtít). Která hra se ti zdá být nejpovedenější a kterou naopak považuješ za pouhou "klikačku"? Hraješ i nějakou jinou hru než The West?
 

DeletedUser

Guest
Tak samozřejmě, že jsem hrával DK. Dnes už moje postava snad ani neexistuje. :)

Zkoušel jsem právě od INNA spoustu jejich her. OD Grepolisu po Forge Of Empires. Ale u žádné hry jsem nevydržel jako u the west.
Momentálně čas dovolí hrát 2 aktivní světy a 3. tak nějak velmi rekreačně. Jinou online hru momentálně nehraji ani nemám v plánu hrát :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Forge of Empires je u hráčů poměrně oblíbená, co se ti na ní nelíbilo? Zdála se ti časově náročná? Slyšela jsem i názor, že pokud se chce stát hráčů v ní úspěšný, musí používat hodně prémia. Jaký máš vlastně vztah k používání prémiových účtů? V této otázce jsou obvykle dva tábory - naprostí odmítači (nesouhlasí s výhodami pro hráče kupující prémium) a skupina používající prémium (i zde by se dali hráči rozškatulkovat do několika skupin - od těch, kteří si chtějí pouze usnadnit hraní po skupinu "závisláků"). Nicméně se asi shodneme, že funkce prémia je nanahraditelná - bez ní bychom neměli hru. Používáš prémium?
 

DeletedUser

Guest
Forge of Empires je časově opravdu náročná. Někdy se k ní v klidu vrátím.

Premium. V tomhle ohledu se stavím mezi oba tábory. Díky nugetům vlastně existujeme. Prémko je v těžkých chvílích fajn. Např. při hledání 3. klíče apod. velmi ulehčí "trápení" :). Ale nejsem zastánce vrážet do prémia tisíce korun měsíčně. Otázka je zase jiná. Pokud na to člověk má peníze, které v kasičce na konci měsíce nechybí, tak proč ne. Ale z pohledu studenta je to dosti nemožné.

A jestli nugetím? Ano, ale nic se nemá přehánět :)
 

Deleted User - 31870

Guest
V čem shledáváš hlavní klady práce vývojářů Innogames oproti jiným společnostem zabývajících se tvorbou online her (např. namátkou Game Forge)? Myslíš si, že Beta servery plní své účely, nebo máš k tomuto systému updatů nějaké výhrady?
 

DeletedUser

Guest
NA tuhle otázku se mi bude asi dost těžko hledat odpověď, protože neznám moc "konkurenci". Myslím si, že INNO se snaží, ale ne všechno vyšlo podle jejich gusta.

S betou to je u mě dost zajímavé. Vždy vyzkouším novinky a udělám pár levelů. Potom mi po pár dnech zase zruší účet, protože se tam určitou dobu nelognu. :D Určitě jsem pro. Akorát bych udělal ještě jeden testovací server, na kterém by měl hráč možnost lvl 120, všech schopností a třeba i všech předmětů v inventáři.
 

Deleted User - 31870

Guest
Inventář je dosti ošemetný. Sám jistě víš, jak se někteří hráči navztekají, než dosáhnou vysněného klíče č. 3, nebo kolik řevu bylo kolem tajných úkolů, než si je hráči mezi sebou prozradili. Jak se vlastně stavíš vůči tajným úkolům? Líbí se ti jejich koncepce, či bys raději byl, kdyby byly jiné (odměna, forma,..)?
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí staré původní úkoly. Nové úlohy jsou podle mě o ničem. Odměna třeba 15 exp apod. je dosti zvláštní (Nemyslím teď úlohy ze začátku hry). Nebo úlohy, kde se neustále chodí z bodu A do B a přes C zpět do bodu A. Mám rád úlohy, kdy pro to musí hráč něco udělat. Např. nakoupit nové kusy oblečení či přehodit nějakou tu schopnost.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tedy ti vyhovují spíše poslední úkolové řady, které jsou již obtížnější - nutnost více produktů či těžší práce na náročnost PB? Nač se ve hře vlastně zaměřuješ - jako hráč chodící do bitev zřejmě nemůžeš spoustu úkolů dokončit. I když nutno dodat, že díky spuštění trhu ve hře se úkoly značně zlehčily..
 

DeletedUser

Guest
To souhlasím. Poslední dobou se snažím být "univerzál". V bitvách alespoň něco nastřílet, v duelu potrápit a snažit se mi co nejvíce PB u co nejvíce prací. Samozřejmě nejde sloučit všechno dohromady, ale tento styl hry mě moc baví :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru