• V úterý 14.1. proběhne aktualizace na verzi 2.116. Více informací najdete na herním fóru

Abeho koutek

Ou ou, testuje se nový nápoj na snížení duelové úrovně!
Snad to přijde i na ofiko svět, 10% není špatný, jen aby byl za UPD a aby šlo koupit více kusů a použít více krát po sobě..
No uvidíme. :)

Snad to přijde i na ofiko svět, 10% není špatný, jen aby byl za UPD a aby šlo koupit více kusů a použít více krát po sobě..
No konecne... Po 5 letech pozadavku se to hlo? :D

Puvodni vlakno bylo prekvapive zamceno, nerad bych, aby tam byl muj text utopen, proto ho prikladam sem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gabor nagy, Abe888, Čučko, EmperorDonaldTrump.

Hvezdny tym, no ne? @-Blood Killer- povedel: "lebo ja, úprimne doteraz nechápem, o čo vám ide :D naschvál vytvárate konflikty :D ".

• Banovani nepohodlnych, prehlizeni prestupku tech, kteri jdou s vetrem. Osobni zkusenost. Obe. Viz. @Daystalker71 , ktery dostal ban po tom, co upozornil na rozdavani americkych setu clenum tymu na nove svety "za nic", @Čučko , ktery dostal ban jen za to, ze nas informoval o nasledujicim eventu (a to nebylo nic tajnyho, informace se v te dobe jiz nachazely na forech jinych jazykovych mutaci), bezpredmetna blokace hrace @EmperorDonaldTrump , jeho nasledne odblokovani bez jedine omluvy a ignorace zadosti o nahradu VIP, ktere mu za tu dobu ubihalo.
  • S prestupky muzeme pokracovat, nekterym hracum jsou mazany profily, ve kterych nekoho znaci za lamu, ale jini si klidne muzou "cicovat" na chatu a i pres nahlaseni je jim to tolerovano.
  • Dosazovani neznamych kamaradu na pozice, ktere vyzaduji "odborne-herni" znalosti. Jo, Symphie , my vime, ze jsi se zaregistrovala na jericho jen aby jsi nam vzala argumenty. Stale nechapu, proc nejsou vypsany souteze na dana mista a proc si kazdy muze delat, co chce.
  • Hraci se snazi a posilaji navrhy, my vsak malokdy vidime jakykoliv feedback. Vse je v reseni, nic neni prioritou. Stale dokola slysime o reportech, ktere se zasilaji INNU. Vsem by nam ohledne teto veci zavrelo pusu, kdyby tyto reporty byly sdileny s hraci.
  • Na vyzvu miko jsem prosel hru a nasel chyby v textu po externi prekladatelske firme. Techto chyb jsem nahlasil asi 20. Vyresena nebyla zadna. Bez reakce.
  • Moderatorce jsem nabizel spolupraci pri naprave techto chyb - opet ignorace.
  • Nepohodlne dotazy hracu jsou ignorovany - viz. odmeny za Wasteland, na ktere jsem se tazal prinejmensim 10x. Dalsim prikladem je uzamceni vlakna "The-West memes", kde se @Čučko dotazoval na jeho "prohresky", ktere se mely tykat vulgarismu a nahoty. Dvakrat. Ani jednou nebylo odpovezeno, misto toho se resila Bohdalka a Dvorak.
  • Co se slibi, to se neplni. V prubehu souteze se slibovalo 1000UPD za nejhezci graficke prace - nic; slibovaly se reporty o stavu migrace - nic; slibovaly se souteze v bitvach o pevnost - nic; sliboval, slibovaly, slibovalo... A pak se ignoruje, ignorovalo a ignorovat bude veskere dotazy k jiz slibenemu.
  • Na foru se deji zvlastni veci, nepohodlna temata jsou uzavirana a mazana (viz. trojite "omylne" skryti meho Abeho koutku).
  • Cenzura na foru jede na plne obratky. Ale jelikoz se cenzorum nechce hodnotit, co je v souladu s rezimem a co ne, byly hraci @Čučko smazany pro jistotu vsechny memes. Pote mu miko cele vlakno zamkla a smazala z jejiho fora.
  • @gabor nagy vznesl nekolik dotazu ke stavu a deni na foru - vse bylo uzamceno, skryto, zniceno a snezeno. Pochvala cenzorum. Hraci jsou ti, kteri zivi cele INNO. Takto se k nim chovate?
  • @dydy79 vytvoril Zebricek dobrodruzstvi, planoval jsem obsadit 88. misto. Navrhl jsem hrace na pozici Nula posunout na misto nekde za 16500, avsak prisla pani vychovatelka Symphie a do vecera jsme museli klecet na hrasku - rozumej, parafrazuji, "Do vecera vlakno uzamykam, at se uklidnite". Dekujeme za lekci chovani. Dydy jako reakci na tento pocin cenzoru zebricek smazal - dobra prace. Udelal toho daleko vice, nez vy vsichni a jeste si toho nevazite.
  • Jakmile nekdo neblahoreci cleny tymu a dovoli si jim neco vytknout, je mu okamzite prispevek smazan a vyhrozovano banem.

Pripada ti to jako malo veci, o ktere nam jde?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prikladam take puvodni screeny ze hry, ktere me potesily i prekvapily..
Zobrazit přílohu uživatele 1149

Zobrazit přílohu uživatele 1150
/Vcera jsem se taky setkal s vice lidmi, kteri tvrdili, ze support odpovida na stiznosti na bany az kdyz ban uplyne. S timto mam take osobni zkusenost. Je to dostatecny dukaz toho, kdo strka hlavu do pisku?
//Vcera byl Cucko opet bezduvodne zabanovan na foru.
@Symphie prosim, slibila jsi, ze se ke zbytku vyjadris take.. Tak nevim, dame Rammsteiny, syrovou pizzu a proberem to, nebo jak? :D

Naposledy upraveno:
To chce nové hadry na duely potom. :D
Kúpiť si nuggety? Ne... :D
Toto bude vtipná hra. :D