• Nově připravovaná aktualizace 2.144 je naplánována na úterý 2. března. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Srdíčka z úkolů splněných před začátkem akce se nebudou započítávat do počtu získaných srdcí. Doporučujeme vám splnit Valentýnské úkoly po zahájení akce, která začne 17.2.2021 ve 12:00

Není chyba Abeho zpovědnice

Promiň, ale co je "začátek"? Jestli myslíš to, když za Váma přišel Luckeers, tak asi jo. Ale ten bot už je tu nejmíň rok nebo spíš dýl. Cca rok se o něm ví, když byl proslaven na Jerichu. Co přesně se teda řešilo celou tu dobu, od začátku?

Jezdci utnuli na Klondiku činnost, protože jsem s nimi vyjednával o ukončení té jejich činnosti. Nelíbila se jim moje kritika na Abeho a mně se zase nelíbil ten jejich spam. Tak jsem si s jedním z nich normálně pokecal a vyjednali jsme dohodu. Já jsem měl přestat na fóru s tím dodáváním důkazů na Abeho a oni řekli, že smažou ten web a nechají toho spamu. A pak přestal spam a byl klídek. Ale jakmile najednou Abe dostal permu za toho bota a já jsem napsal to poděkování administrátorům a moderátorům, tak potom se ten spam znovu z ničeho nic rozjel :) Takže asi tak nějak, doufám že to pro vysvětlení stačí.
Jak učiněný a neskonalý hrdina přemohl drtivou převahu čtyř jezdců spravedlnosti :).

Promiň, ale co je "začátek"? Jestli myslíš to, když za Váma přišel Luckeers, tak asi jo. Ale ten bot už je tu nejmíň rok nebo spíš dýl. Cca rok se o něm ví, když byl proslaven na Jerichu. Co přesně se teda řešilo celou tu dobu, od začátku?

Jak učiněný a neskonalý hrdina přemohl drtivou převahu čtyř jezdců spravedlnosti :).
Ani bych to tak neřekl :) Prostě to byla dohoda, která byla výhodná pro obě strany. Kluci od nás z města mohou mou verzi potvrdit :)

DeletedUser11928

Guest
CZ supp řešil od začátku tento problém. Hned prvně se alw muselo napsat do Německa na centrálu. Poté docházelo ke kontrolám na CZ svetech.
A dopadlo to tak jak dopadlo tady bych jako nečinnost CZ supportu a především administratorky fakt neviděl. Myslím ze s tím měla hodně práce.
z3l1
No. Nic to nemění na tom, že jste si s tím dali hodně práce, ale nic dokázáno nemáte. Jen si myslíte a inno dalo svolení má základě domněnek. Žádné systematické (dokonce ani funkční) odhalování tohoto neexistuje.

P.S. Začátek tohoto jednoho scriptu se datuje do roku 2017.

Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11928

Guest
A jeste, bo se to zase par dni utrepalo a neda me to.

S vlnou banu bylo zabanovano vice hracu, nez je zabanovano nyni - tim chci rict, ze BAN za nepovolene programy dostal borec, kterymu ho hned vzapeti BAN zrusili. Stacilo mu napsat ticket, ze nic nepouzil a uz se o tom bavili. :D :D :D

Tak mi ukazte ten vas bezchybny system pro odhalovani scriptu. :D :D :D

A..... na svem testovacim uctu na zahranicnim svete me to ted bezi jiz par dni v kuse. System se asi teprve zapina.. ;-)