• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Akademické tituly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Měl bych návrh, nebo spíš otázku, zda si může hráč před jméno doplnit ve hře akademický titul, pokud si účet zakládal v době, kdy ho ještě neměl ?

V praxi - kdokoli (například Abe88) by se rozhodl, že půjde studovat vysokou školu, vybral by si tříletý obor "Genderová studia" a úspěšně ho zakončil bakalářskou zkouškou a bakalářskou prací. Jelikož si účet zakládal před šestnácti lety, kdy titul neměl, tak samozřejmě titul nemá ani ve hře. Měl by ovšem možnost požádat administrátorku o změnu jména na Bc. Abe88 a po předložení potřebných podkladů by mu bylo vyhověno.
 

DeletedUser18985

Guest
Trump by měl mít to samé abe ale co by měla mikosansobi nějaké navrhy
 
že tě to baví, takovýhle zbytečný otázky.
on snad má akademický titul? pokud ano, ve skutečnosti se také jmenuje abe888? má to tak v OP?

ve hře prostě nejde měnit jméno, tedy nick, a moc dobře to víš. doporučil bych zamknout.
 
že tě to baví, takovýhle zbytečný otázky.
on snad má akademický titul? pokud ano, ve skutečnosti se také jmenuje abe888? má to tak v OP?

ve hře prostě nejde měnit jméno, tedy nick, a moc dobře to víš. doporučil bych zamknout.

Napsal jsem slušný návrh, tak nerozumím tomu, co je na něm špatně. Abeho jsem použil pouze jako příklad, ale to jistě víš, jelikož číst umíš.

Pokud s návrhem nesouhlasíš, tak prosím, právo na to máš.
 

DeletedUser15301

Guest
tak to navrhni, aby to bylo jako tituly ve hre (nebo jak se tomu nadava), nick zustane, jenom si nastavis neco pred jmeno... ale pochybuju, ze to budou chtit delat
 

Symphie

Člen týmu
Respektujte vyjádření, že nelze dodatečně tituly udělit. Uzavírám.

Poslední dobou se zde objevují nápady, které, nezlobte se na mě, ale hráčům nepřinesou žádnou výhodu. Jaké výhody hráčům dá akademický titul, nebo lajkování vlastních příspěvků?
Prosím Vás, vytvářejte smysluplné nápady, které hráčům něco přinesou. By mě zajímalo, která hra má něco takového.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru