• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Akce Oktoberfest 2015?

A co vlastně v tom duelu bude hrát roli? Zase to bude nějaké to obligátní; pro zkvalitnění služeb, jsme některé sady a herní mechanismy upravili, aby více odpovídali potřebám vás hráčů a tím pádem jste si mohli užít více zábavy ze hry?
 

DeletedUser9350

Guest
Co by na obětech to otestují a pak dají s velkou slávou i sem...

For the public beta only, the following changes occurred:
Altered the duelling formula again. Resistance and charisma will be less powerful now.
 

DeletedUser16057

Guest
No, dle "oznámení" na SK fóru by tahle akce měla začít 22.9.2015 :)
Při čtení mi to dalo jednu otázku, i když ne jen mě. :)

Však posuďte sami: https://forum.the-west.sk/showthread.php?p=327639#post327639

Přitom, co jsem četl z Německého fóra, tak UPD jako platidlo být nemělo. Jen ty preclíky/nuggety. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No a nějaké oficiálnější oznámení na našem Westu by nebylo? Alespoň ohledně termínu spuštění?
 

DeletedUser18336

Guest
Pročetl jsem debatu na foru bety a všichni se tam bavili jen o tom, že se za UPD podplácet nebude dát...
Takže pochybuju o správnosti informací od slováků :)
 
Nahoru