• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Akce Oktoberfest 2015?

No jestli to je zas klasická tombola, tak se se vyplatí spustit prémka na automatizaci a energii a za UPD kupovat mátu, s tím, že +- to samé člověku, pak z té tomboly napadá zpět .. tj. UPD budou hodit :-)
 

DeletedUser

Guest
Preclíky a nugety? No, je to lepší než nic :D

A talíře doufám budou. Akorát, znamená to, že se nebude zkracovat a uplácet za UPD ?
 

DeletedUser16057

Guest
Pokud se tam od vedle bude chtít pracovat i o víkendu, tak možná tak.. jinak hádám, že možná tak v pondělí
 

DeletedUser11313

Guest
INNO nezklamalo:

New sets and their stats(On 09/18/15 at 3:51 PM)
we are aware, that the stats of the new items/sets are not fully optimised right now. We are working hard to get those stats into better balance. So please do not file any bug reports about unbalanced items here, in a ticket or via the ingame bug report option, but we have still an open ear for any constructive feedback regarding the balancing of the sets.

Přeložím - zase nedodělek !
Hlavně že pracují tvrdě ;-)
 

DeletedUser10723

Guest
Nové sady a jejich statistiky (On 09/18/15 v 3:51 PM)
Jsme si vědomi, že ne, že statistiky nových položek / sady nejsou plně právě teď Optimální. My se snažíme dostat se do lepší rovnováhu Those statistiky. Takže prosím, nepodáte žádné zprávy o chybách o nevyvážených položek tady, v lístku nebo prostřednictvím volby zprávy ingame chyb, ale máme otevřené ucho pro tiché jakékoliv konstruktivní zpětnou vazbu, pokud jde o vyrovnávání sad.
přeloženo
 

Pawn

Člen týmu
Google translator býval lepší ne? :DD

Jináč.. nevím sety i přijdou úplně na nic, díval jsem se na PBE, a jedinej použitelnej mi přijde ten pro odporáka, ten nevypadá špatně. :-) jinak... nic novýho. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Já už se těším na další díl pohádky v Innotv, alespoň tam je to všechno barbínovsky růžovoučké, když ve skutečnosti to stojí za rozšlápnutý kalumet.
 

DeletedUser10723

Guest
nějaký odkaz na ty sady do přidávají atd. viděl jsem je na betě klasicky jedna za perníky tři jako pri dnu nezávislosti :)
 

DeletedUser9350

Guest
Google translator býval lepší ne? :DD

Jináč.. nevím sety i přijdou úplně na nic, díval jsem se na PBE, a jedinej použitelnej mi přijde ten pro odporáka, ten nevypadá špatně. :-) jinak... nic novýho. :)

Bude nepoužitelnej i ten, chtějí snižovat vliv odporu :D
 

DeletedUser10723

Guest
hodila by se nějaká hodná duše odkaz na ty nový sady co budou při oktoberfestu ? :)
 
Nahoru