• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Akce Oktoberfest 2015?

DeletedUser

Guest
Ahoj, je už nějaká informace, jestli a jak bude probíhat akce Oktoberfest v letošním roce?
 
Bohužel probíhat bude, v INNOTV o tom byla zmíňka. Myslím že to bude jako minulé roky...papací tombola.
 

DeletedUser

Guest
Já se taky těším, připomíná mi to polykání švestkových knedlíků na Trnkobraní ve Vizovicích :D A na Floridě tato akce ještě nebyla.
Jenom mě zajímá, jak to bude s tou Ludvíkovou sadou, co je tuším neprodejná, jestli nebude nějaká náhrada pro ty co ji už mají komplet.
 
Já očekávám, že uplácají nějakou zbrusu novou sadu, která bude tu Ludvíkovu velmi připomínat. Při akcích vždy opakují sady s podobným charakterem, což platí i pro sety z tomboly, kde pravděpodobně nalezneme kvalitní bitevní a duelantský set doplněný ne nějak zázračným pracovním setem.
 
No ale na rovinu si řekněme, že tomboly oprášili aktivitu a herní ruch. Dříve jsme chtěli nějaké oblečení, co odpovídá postavám na vyšších úrovních, tak je tu máme. A teď je akrát problém v tom, že někdo je sežene a není rád že je seženou i druzí. Ti zase nejsou rádi že někdo má všechno a oni se nedostanou ani k jedné sadě. Spokojení není ani ten střed co sem tam něco posbírá, prodá a zkompletuje. Jedině snad já jsem spokojený:klubun:
 

DeletedUser1318

Guest
No, ale ne tím, že by hrálo více lidí, ale tím, že více lidi hraje na více účtech :-)
... jestli to nebylo myšleno ironicky, mně osobně ty nové hlouposti v tombolách žádný nový impuls k hraní nedodaly.
Celé to působí dojmem, že je třeba dosáhnout toho, že bude vlk nasycen, ale koza zůstane netknutá. Do oznámení o updatu bude možné napsat i něco jiného, než pouhá oprava chyb. Takhle se opětovný zájem o hru nevytváří ...
 

DeletedUser

Guest
Aktivní hráč už tomboly ignorovat nemůže, itemy získané ve hře z prací a obchodů už ztratily význam jako vybavení, jsou jenom jinou formou dolarů, nebo uložení hotovosti jinak než do banky.
 

DeletedUser1318

Guest
Aktivní hráč už tomboly ignorovat nemůže, itemy získané ve hře z prací a obchodů už ztratily význam jako vybavení, jsou jenom jinou formou dolarů, nebo uložení hotovosti jinak než do banky.
To ale záleží na tom, jakým stylem a s jakým cílem west hraješ. Mohu být aktivní hráč a mohu ignorovat co budu chtít.
Hrát west, abych mohl točit kolem štěstí?
Dřív ta hra byla taky o tom, že bylo potřeba trošku přemýšlet, plánovat a taktizovat. Teď už spíš umět koupit nugetky a zapojit se do hazardu.
Co bude dál, až odejdou "hráči" a zbydou jen "gambleři"?:D
 
Já jsem našolíchal minule zlatokopovu sadu a jsem s ní spokojený. Otevřelo mi to nové práce, taky ta výherní "vojákova" sada je dobrá. Myslím že kdyby to bylo ze startu, lidi se z toho potentovali blahem...
 

DeletedUser1318

Guest
Já jsem našolíchal minule zlatokopovu sadu a jsem s ní spokojený. Otevřelo mi to nové práce, taky ta výherní "vojákova" sada je dobrá. Myslím že kdyby to bylo ze startu, lidi se z toho potentovali blahem...
...já ti to přeju, jenže já nemám nepřístupné práce, nepotřebuju už lepší výbavu, uvítal bych nějakou méně okoukanou zábavu...
 

DeletedUser

Guest
tat - jasné, já jsem nemyslel udělat z tombol cíl hry, jen je brát jako součást taktiky, přece jenom hrát bez tombolového setu a s ním je rozdíl.
Když si chceš ve hře jenom pokecat s přáteli a pomaličku levelovat postavu, k tomu tombolu doopravdy nepotřebuješ. Když chceš postupovat v žebříčku, být platný v bitvách na pevnosti, nebo být třeba úspěšný duelant či stavitel, tak už musíš s výhodami nových sad počítat.
 

DeletedUser1318

Guest
tat - jasné, já jsem nemyslel udělat z tombol cíl hry, jen je brát jako součást taktiky, přece jenom hrát bez tombolového setu a s ním je rozdíl.
Když si chceš ve hře jenom pokecat s přáteli a pomaličku levelovat postavu, k tomu tombolu doopravdy nepotřebuješ. Když chceš postupovat v žebříčku, být platný v bitvách na pevnosti, nebo být třeba úspěšný duelant či stavitel, tak už musíš s výhodami nových sad počítat.
Já spíš hledám motivaci, proč to z pozice 33. v žebříčku nezabalit.
Pro mne je malování nových a nových sad pouhým přešlapováním na místě.
Já netvrdím, že jsou vyloženě špatné, špatné je to, že už se prakticky nic jiného neděje.
A pokud ano, jako třeba aktuálně řemesla, je to reakce se zpožděním několika let.
 

DeletedUser

Guest
Tak reálný Oktoberfest začíná v sobotu 19.září. 2015 (v Bavorsku). Na Westu zatím žádná oficiální informace nezazněla.

"Když pivo, tak tuplák. Když pečené kuře, tak rovnou celá půlka. Na Oktoberfestu se rozhodně nešetří, takže si připravte žaludky a začněte pořádně trénovat. Tahle slavnost je totiž jen pro pořádné chlapy. Ale ani dámy nezůstanou zkrátka - jen jim nesmí chybět odvaha a chuť se bavit. Mezi místní speciality patří bavorské klobásky, speciální pivní preclíky, pečené vepřové koleno či grilovaná ryba "Steckerlfisch". "
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru