• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Akce - skupina | 4 -> 9

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12469
  • Vytvořeno

DeletedUser12469

Guest
Indiáni se stěhují za potravou - akce pro skupinu
 

DeletedUser12469

Guest
Účastníci: Spyk, Killdenk, Doc. Holliday, Depardie, Elsanta, Keyser, Vochechule, Narcissus, Loopimo, Johny Fontane
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12469

Guest
Účastníci: Spyk, Killdenk, Doc. Holliday, Depardie, Elsanta, Keyser, Vochechule, Narcissus, Loopimo, Johny Fontane

Spyk
pár vět vám nenapíši, vypomohu si reálnými záznamy hráčů kteří svět 4 dělali světem 4
Jmenuji se spyk a jsem Stoun.

Příběh znovu ožívá!
...příběh peněz, dřiny a odříkání...
Příběh plný bezcharakterních duelantů, udatných vojáků, pracovitých dobrodruhů a nezlomných řemeslníků.
Všední starosti všedního dne
....Aby nebyly pochybnosti o tom, co je nejlepsi na stavbu, nejlepsi vybaveni je:…
....Ahoj, mám takovou otázečku.Jestli tomu dobře rozumím, suroviny se počítají dohromady za město a mi s naším druhým Boned Stonem musíme vytvořit alianci nebo spojenectví.Jaký je v tom z hlediska taktického rozdíl? Vochechule už dala stop prodeji surovin. Syslit, syslit. Také syslím, syslím a mám pocit že nic nemám. Kontrolní otázka pro Trig Slawa (potřebuji nějakou zkratku pro tvé jméno)kolik máš již hoblíků?
…..S přicházejícím jarem se z divočiny do měst stahují drsní dobrodruzi kteří přežili krutou zimu...
Vítám mezi Stouny pistolníka jehož jméno značí že je rychlý jako bouře!!
….dosahla jsem 99 urovne a to beru jako cil teto hry, aleposn co me se tyce. Nebejt tohohle mesta, tak jsem prestala hrat nekdy na 70 urovni. Takze jsem rada, ze jsem vas potkala, ale uz je cas skoncit a zkusit neco jineho
….o víkendu tady nejspíš nebudu nasral mě bratr a já mu vysvetlil můj názor silou xD takze matinka výstup a fofik zase vyhrozuje ze me napraska skrz hulení matce sorry ale vikend asi ne

Pistolnické šarvátky
………tak na mne byl 2x z Yorktownu Amater 4. Je prohlášen za škodnou a jak mi jistě dáte za pravdu,škodnou je třeba likvidovat.Dala jsem již avízo do mateřského města
……….tak tady je malý účet za napadení stavitelů : Hlavní město se toho ujalo s vervou sobě rovnou a 6 možná 7 hráčů v Yorktownu si pěkně ustlalo na 48 hodin včetně amatéra a parzi
…………chvála jim.Když se zkrátka sejde dobrý mančaft je tato hra opravdovým povyražením. Mluvila jsem s Vochechulí,která každému postiženému napsala důvody proč tak pospávají.Zítra mi pošle nové drby tak je sem hned napíšu.
….ten ma**d mě dostal ... musí mít luxusní uhýbání páč sem se ho abi netrefil...

Hledání a nacházení
…..to je právě ono. Mě se úkol Vražda nezobrazuje…..
…..místo v produktu musí zůstat volné.Pak mýtit……
…..já místo v produktu volné neměla, ale musela jsem mýtit 6 hodin, než jsem ten hadr našla…

A pak přišli pevnosti
... koukám že Vochechule vše střeží orlím zrakem a Robull stopařka to jistí ) Jste báječní bando ) tady posílá volání o pomoc jeden z našich spojenců tak oprašte zbraně udatní bojovníci a zítra v hojném počtu do Unčovické pevnosti cesta tam trvá cca kolem jedné a půl hodiny tak nezapmeňte včas vyrazit. tady máte pozvánku…..
……Diky za pomoc, podekuj Vasim za nas na foru, ze si sice omlouvame za to ze se tahli takovou dalku pro malo XP, ale ze cil byl splnen a navic bez Vasi podpory by to bylo daleko tezsi. Navic jste se drzteli planu a zmateni soupere, coz se ceni dvojnasob, diky
... to byl mazec co...:-)), ještě teď se mi klepou ruce od toho tlučení do klávesnice a brní hlava od bušení s ní o zeď, při přečtení některých hlášek na chatu ....:-))
... doufám že máte stejně skvělou náladu jako já...:-))
zdraví vás Boned Stoun-Forever

....Já to sledovala jenom z kopce za lesem...nestačila jsem se přihlásit o TŘI !!vteřiny...:-))
Ale bylo to OBROVSKÝ..:-))
Nejvíc jsem se začala klepat, když "Vojtano" zavelel oběma křídlům pochod na sever a mezi kumpaniemi se začal šířit údiv, panika a nepochopení...!!
Byly už lační po krvi, všichni až do teď znali jen "Zbojníkovcův" HRRRRR-útok a najednou přišla nová válečná strategie, kterou nedokázali zprvu vůbec pochopit...(nedivím se až tak moc, přiznám se že i já bych možná zaváhala..:-))
O to víc je třeba ocenit discipínu s jakou jste to dotáhli!!!
A "Vojtana" že udržel nervy na uzdě, důsledně dodržel svůj prvotní plán a záměr a dovedl armádu k zdrcujícímu vítězství!!
Howgh!
….vždyť jsem to včera dávala na fórum "bitvy o pevnost". To máš z toho jak opravuješ motorku, sis čichnul výparů, ne? )….
...jsem z toho totalne mimo... nevim ze branime a JK7 by pry prisel ale má premium a chce ho využít za pár dni mu konci tak snim mame pocitat... me z tech spojencu a nepratel zacina pomalu……

Fórum města
…..Boned Stone…..
...město starší než tento svět...
[report=241511162428adce9f]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=24283075eb1ea11bdb]Modlitba dokončena[/report]


Killdenk
Začal jsem hrát v roce 2009. Musím říct, že mě West chytl hned od začátku. Společně se známými z reálného světa jsme společně založili město BERSERKTOWN. Postupem času se nám podařilo dostat se až na třetí místo v žebříčku měst. Pořádali jsme společné duelantské nájezdy na cizí města. Byla to doba neustálých duelů. Potom přišly pevnosti. Paráda. Kolikrát jsem vstával uprostřed noci abych bránil online naší pevnost. Přesunem na sv.9 jsem získal novou chuť do hry. Trochu mi kazí dojem ze hry možnost koupit si výhody za nugety, ale to je každého věc. Nyní se budu snažit sehnat dobré oblečení na duely a dokončit další úkolové řady.
Killdenk
[report=24151107fe6ddb426d]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=24282767a3bc4e898c]Modlitba dokončena[/report]


Doc. Holliday
"Dovolte, abych se Vám představil."
Muž s bledou tváří smekl klobouk a lehce se uklonil.
"John Henry „Doc“ Holliday." Tato slova zazněla z jeho úzký sevřených rtů. Pak přešel na bar k Henrymu, objednal si láhev a sklenku. Když naplnil a vyprázdnil dva poháry, otočil se zpět k Vám.
"Tedy, prý chcete slyšet můj životní příběh..." Opět naplnil sklenku "...abych pravdu řekl, není na něm nic zajímavého a to se tu potloukám již pěknou řádku let. Snažím se vydělat na živobytí..." Muž silně zachrchlal a obránil do sebe dalšího panáka "...jak jen to jde. Bohužel jsem musel ze své rodné země odejít a obávám se, že se tam již nikdy nevrátím a sem na západ..." Další sklenka "...Sem na západ – doufal jsem, že zdejší sušší a teplejší podnebí zpomalí postup mé choroby. Ale dost řečí pojdme si dát alespoň malou partičku karet. Pánové..."

[report=24151113bed87fc034]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=24282147ca154c1ace]Modlitba dokončena[/report]

Depardie
Co bych tak napsal,nejdřív snad abych se představil.Moje postava má nick Depardie.Jak asi všichni pochopili podle
stejnojmenného francouzkého herce.Na světě 4 jsem začal pout duelanta někdy před 5lety.Dlouho jsem se potuloval po tomto
světě a snažil se plnit všechny ůkoly co bylo třeba.Po nějaké době jsem se usídlil v malebném městě Boned Stone a pomohl
k vypracování mezi ta nejlepší města na světe 4.Díky charakteru duelanta došlo i na ochranu členu města proti soupeřovým
krvelačným nájezdníkům a lupičům.Žilo se nám tady velmi dobře a byli jsem jedná velká rodina.
Svět4 jsem nechtěl opouštět, byla to moje velká srdeční záležitost. Jenže když se bude rušit, nic jiného mi nezbylo.
Myslím si, že začátek hry byl lepší, dalšími a dalšími updaty svět chřadnul.

Jak jsem již napsal svět 4 byla moje srdeční záležitost i když jsem hrál na dalších 3 světech.
Vždy jsem největší čas trávil na s4.
Sešla se tady skvělá parta a jsem i po zrušení světa hrdý že jsem patřil mezi STOUNY a členy naši aliace Tomahawk.
Mnoho skvělých hráču na tomto světě skončilo,jelikož je po dosažení max. úrovně nic dalšího nečekalo.
Pak ovšem INNO přišlo postupně s novými inovacemi hry at to byly další lvl.,řemesla a snad jeden s nejlepších nápadů
bitvy o pevnost.
Nejprve zabrání,sběr surovin na budování a hlavně pak lité boje o jednotlivé pevnosti.
Tady musím nezapomemout na snad nejlepšího velitele v bojích o pevnost co byl na s4-Principal Builder.
Pod jeho velením a se všemi udatnými aliančními bojovníky se Tomahawku podaříli mnohé legendární bitvy.
Né všechny vždy končili našim vítezstvím,ale z každé porážky jsme si vzali ponaučení do dalších bojů.
STOUNI jak se říkalo členům města Boned Stone vlastili legendární a snad jedinou pevnost na s4,
která na tomto světe nikdy nepadla.
Tato legendární pevnost nesla název TEAM SPIRIT.
A že těch pokusů supeřů bylo nepočítaně nemusím ani psát.
Po zavedení migrace se s4 hodně změnila.
Moho hráču se rozuteklo po jiných světech,ale dovolím si napstat
že trdé jádro tam zůstalo až do ůplného konce než se s4 uzavřel uplně.
Rozhodl jsem se tedy migrovat sem na s9 kde chceme opět pozvednout prapor a hrdě se připomenout migrujicím Widličkám.!!
Pozor!!! STOUNI a TOMAHAWK žije dál!!!

[report=241510943ba8a1d41b]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=2428286848e007f28b]Modlitba dokončena[/report]


Elsanta
Ahoj, jmenuji se Elsanta a hrála jsem na s4. O hře jsem se dozvěděla od svého kamaráda, který hrál již déle. Zkusila jsem to a docela mě to chytlo. Co mně vadí, jsou neustálé změny ve hře. Zvykneš si na něco a po čase se to změní. Teď opět nastala změna a zruší mi s4. Ráda jsem chodila do bitev o pevnost, plnila různé úkoly. Teď jsem na novém světě a doufám, že to tady bude pro mě přínosné.
Doufám , že na novém světě budeme alespoň stejně dobří, jako na tom starém. Vydobít si v bitvách nějaké pevnosti, dostavět je a udržet je pokud možno v nedobytném stavu.
S pozdravem Elsanta
[report=24128926d16c53e57b]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=2428155954c1c5b5b7]Modlitba dokončena[/report]


Keyser
Ahoj, ve Westu si nechám říkat Keyser a o hře jsem se dozvěděl od kamarádů. Zpočátku mi to připadalo jako velká hloupost, ale později jsem hře propadl a stal se aktivním hráčem. Měli jsme město Berserktown, které patřilo do top 10 a v duelech jsme vždy patřili mezi špičku. Rádi jsme chodili i do bitev, to byl dle mého největší přínos pro hru. Jiné inovace někdy beru s těžkým srdcem. Po přechodu na s9 pro mne hra získává nový rozměr, jsou zde duelová esa, kterým se zpočátku asi budu jen velmi těžko rovnat.
Přicházím na svět devět s partou starých známých ze světa 4. Doufejme, že mé město dostane šanci se v duelech časem vyšvihnout mezi špičku. Porovnáme své duelové schopnosti s hráči světa 9, což je výzva. Také bitvám o pevnosti by mohla naše nová aliance dát šťávu.
S pozdravem Keyser
[report=2415111180ce1a1c21]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=24281536d8d4244d7e]Modlitba dokončena[/report]


Vochechule
Na The West jsem dorazila někdy koncem ledna léta Páně 2009. Moc ráda vzpomínám na začátky. Stavba našeho města Boned stone, úkoly a postupné dobývání pevností. Utvořila se skvělá parta lidí, která držela pospolu. Nic nebylo pro nikoho problém, mohli jsme se spolehnout jeden na druhého. Nyní většina z nás přešla na sv. 9. Já se zatím rozkoukávám jak to tu chodí. Chci si dodělat pár úkolů a hlavně bitvit. Jo, to je to co mě baví nejvíc. Když se k tomu přidá vtipná diskuze na chatu, je to fajn relax. 13.1.2013 jsem dala poslední sbohem sv. 4 a tím i našemu městu Boned stone. Navždy ale zůstanu Vochechulí z rodu Stounů .

[report=24282749b089fd93fb]Modlitba dokončena[/report]
[report=241511016b4a41b8d7]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

Narcissus
Zrození mé postavy na Westu začalo 26. 2. 2009. S několika kamarádama jsme na světě 4 založili město a pomalu se začli rozvíjet. Netrvalo dlouho a přidali jsme se do aliance, jejíž název si už nepamatuji. Bohužel začlo naše město postupně vymírat, až jsme tam zůstali jen dva. V té době už jsem byl zhruba na 70 lvl a orientoval jsem se na duely. Jednou jsem zdueloval člena jednoho z nejsilnějších tehdejších měst a tak mě vyrazili zklidnit . Překvapení pro ně bylo když u mě narazili a do mdlob mě dostal až třetí člověk. Hlavní člen města mě tehdy kontaktoval, že by uvítali dobrého duelanta v jejich městě. Původně jsem myslel, že už v tu dobu budu končit, ale nakonec jsem se rozmyslel a přešel k nim. Uvedl jsem se v dobrém světle a za dobrý přínos městu i rozvoj a komunikaci v alianci, jsem se vyšvihl na "radního". Město jsme nakonec dotáhli na 1. místo. Následovala "sprcha" od updatu a úbytek, dokonce i hlávních členů města!! Takže následovala "buřinka" zakladatele a město jsme udrželi v TOP 3. Poslední update zapříčinil konečnou pro další lidi a nakonec i pro nás na světě 4 a jelikož spousta členů z aliance na světě 4 přesla na svět 9, tak i mé kroky následovaly sem...

Report o migraci jsem nejspíš smazal, jelikož ho nemůžu najít, tak jsem si dal teda do úspěchů to ocenění "Cesta na západ".
[report=24282276e9fc4e8f61]Modlitba dokončena[/report]


Loopimo
Jsem dobrodruh za světa 4. Plnění úkolů a hlavně sbírání surovin, to je můj úděl.Ten charakter mám úmyslně aby přespávání v hotelech cizích měst nevyprazdňovalo můj věčně splasklý měšec a v neposlední řadě, jako dobrodruh jsem schopnější najít kdejaké harampádí.
Do hry ta postavička vpadla víceméně náhodou za vydatného přemlouvání sourozenců.
Přebývala ve městě Piknik u cesty a někdy také ve městě Pohoda. To byla města aliance Tomahawk takže pod jejich praporem svedla povinně několik bojů o pevnosti. Párkrát se taky dostala do křížku s jinými pistolníky, což skončilo tak říkajíc fifty-fifty. Tři vítězství, tři prohry, tak alespoň praví kniha úspěchů. Když přišel čas hledat si povolání, stal se z Loopimo sedlářský učedník. Ale ani tady to nevypadá na nějaké převratné úspěchy.
Snad to bude tím,že je Loopimo od přírody lenoch.
Kdyby to nebylo nevyhnutelný, určitě by se nezvednul k odchodu byť by mu nebe padalo na hlavu.
Ale protože prý na Světě 9 "lítají do huby pečení holuby"..přesune se tam taktéž.
Uvidíme co se bude dít dál.

[report=241896282cbe0c6efa]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=24282402a7acfa4f33]Modlitba dokončena[/report]

Johny Fontane
Brej den, jsem Johny Fontane, pocházím ze světa 4. Tam jsme s Pauliem Gattem, Pietrem Bhoularhouzem a Frojou v rámci kolonizace Divokého Západu založili postupně města Bezdíkov, Westíkov a Zdíkov. Osobně jsem se našim městským duelantům příliš nemotal do řemesla, a nabádal je, ať se mi na oplátku zas nemotají do stavění.
Postupně se k nám přidávali různí trapeři, zlatokopové, odpadličtí vojáci, westmeni, greenhorni, i staré gembuzíny a naše skupina rostla. No někteří časem zas zmizeli v pampě , odešli meditovat do pouště či se po nich z jiného důvodu slehla zem. Tehdá byl Západ hodně neklidný, a časem jsme se začali cítit v divočině jaksi sami, tak jsme pro větší pocit bezpečí našich srubů zakotvili nejprve ve spolku San-San, později v alianci Tomahawk. V této alianci jsme zažili spoustu dobrodružství, hlavně u pevnostních bitev, z nichž některé díky brilantnímu vedení generálů a značně kolísavé disciplíně vojsk obou stran byly opravdu velmi zvratové. Mé město nicméně časem pomalu vymíralo, říkal jsem si, že možná budu nakonec ten poslední ve svém městě. Jó, ve 120 letech sedět na verandě, houpajíce se v houpacím křesle, se zlatou puškou na klíně, zabalený v houni z bizona, žvýkaje bezzubými dásněmi tabák z rozdroleného viržinka, popíjet černý kafe s pískem. Tak jsem si to představoval. A pak náhle přišla doba, kdy bylo nutné odejít, sbalit si na cestu to nejdůležitější a vyrazit za novými dobrodružstvími na nový svět. Samozřejmě spolu s bandou barových povalečů, veteránů saloonových rvaček, duelů, při kterých mrazí za krkem a velkolepých bitev o pevnosti. Bohužel mi cestou zchroml kůň, tak jsem se třičtvrtě cesty musel trmácet pěšky.
Johny Fontane
[report=24170712eba5acf663]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
[report=2428176546198e2296]Modlitba dokončena[/report]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12469

Guest
Hotovo, prosím zkontrolovat.
- opravena chyba v nicku - Doc. Holliday
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
kontrola:

Spyk - splněno
Killdenk - splněno
Doc. Holliday - splněno
Depardie - splněno
Elsanta - splněno
Keyser - splněno
Vochechule - splněno
Narcissus - splněno
Loopimo - splněno
Johny Fontane - splněno
 
Nahoru