• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ako chcelo mať LynXa v moci zlé prasiatko Johny osada

DeletedUser132

Guest
Bol Hallowen.Všetci od rána sa tešili na nočné rozprávky.A bola tá chvíla nobody68 urobil oheň a kopix poukladal stoličky.Všetci si posadali naliali vody a počúvali LynXa:Raz som bol v blízkej budúcnosti.
Vráťme sa k príbehu.Budúcnosť bola dotknutá minulosť neobjavená.LynX býval v meste FiFíkoVo.Zil na jedinom statku z prasiatkom Johnym,mamičkov Nurri a oteckom dydym79.Každodenne mali veľa povinností.
Aby vyžili dydy79 mal firmu na výrobu pliesnovej marmeládi.V jednej noci neboli doma ani ocko tiež mamka náš LynX bol sám.
Ked spal všimol si že ho niečo prenasleduje.Vstal,zobral si pyžamo a pozrel sa kto to je.No nikto.Smahom ruky siahol po baterke,plášti.Zo strachom na očiach sa vybral na policajnú stanicu tam tak isto nikoho.
Na zástavke bez ľudi ako štastie v neštastí zastal autobus.LynX vošiel dnu a tam vidí otca dydyho79.
,,Pomôž mi neviem sa z tohto bludiska dostať veľmi sa bojím."chraplavým hlasom povedal LynX.Jeho otec vstal a pošepkal mu vec ktorú sa potom dozvieme.Mesto Fifíkovo ležalo na hraniciach s Bratislavov.Zobral si auto naštartoval plyn a uháňal ako výchor.
O hodinu bol v Bratislave.Hľadal herečku v TV Markíza menom Marta Sládečková.Našiel ju po piatich hodinách znenazdajky začali.,,Pomožete mi?Určite poznáte mojho otca dydy79.Na konzervatoriu ste boli najlepší kamaráti."šepkal LynX.
,,Ano pomôžem ti!"povedala ladne Marta.Ich to niečo vyrušilo.,,Bežmee!!!"zavreštal a rozbehli sa.Prenásledovalo ich to až.......,,Dnešní Hallowen nekončí zajtra stále pokračujeme!"povedal LynX a zavrel oči.,,Co sa im stalo?"pýtali sa všetci.No pýtali sa márne náš LynX už zaspal veľmi tuho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tomuto příběhu se nic nemůže vytknout
Super!

:linteo: Alah LynX :linteo:
 

DeletedUser

Guest
Už si zistila prečo som proti tebe ;). Ale táto bola pekná rozprávočka :). Pokračuj!

Takže ja som vepř?
 

DeletedUser

Guest
Jako cim dal lepsi... a opravdu tomuhle neni co vytknout.
 

DeletedUser2910

Guest
Páči sa mi to.Je to tajuplné.Rýchlo píš ďalej,neviem sa dočkať.
 

DeletedUser132

Guest
Ako chcelo mať LynXa v moci zlé prasiatko Johny osada-pokračovanie

Bolo ráno,bol večer.Ako včera tak i dnes sedeli pri ohníku a čakali na dorozprávanie rozprávky naším milým LynXom.Len jedno chýbalo pitie bez ktorého by nevydržali.
No začala rozprávka:Prenásledovalo ich to až k slepej uličke.Z neznámeho prenásledovateľa sa vyklulo prasiatko Johny.
Vyzeralo úplne ináč.Svalnaté nohy,dlhý krk a pušky namiesto rúk tak vyzeralo jeho ohavné telíčko.LynX s Martou sa išli skryť do mäsokombinátu.
Johny sa vyľakal a utiekol.,,Co urobíme?"pýtala sa už unavená Marta.
,,Ved dnes je Hallowen človek si môže priať neskutočné!"z užasom povedal LynX.No neskoro z okna vyskočil Johny a zabil LynXa.
Marta plakala,plakala.Niečo sa v nej blislo priložila ruky na LynXa a zo zabitého bol živí ako nikdy predtím.Bojoval z Johnym až sa ocitli na sekačke mäsa.
,,Pozor!"kričala Marta.Neštastnou náhodou šlapol LynX Johnymu na chvost a bolo po probléme.Zoskočil zo stroja a čakali.
Z milého prasiatka Johnyho zostaly len bratislavské párky.
,,Toto bola trocha smutné no pekné dobrodružstvo.Veľmi rada som ťa poznala.Chod domov a pozdravuj otca. "povedala už v širokom okolí Marta Sládečková.,,Dakujem vám!"pomyslel si LynX a už len v dialke kýval na rozlúčku.Pobral sa domov.Unavený,vysmädnutí porozprával svojim rodičom tento príbeh a možno ho rozpráva dodnes.,,Kto dal tu silu Marte?"spýtal sa nobody68.,,To už zostane tajomstvom."hrdo ho potlapkal po pleci LynX.,,Už spime lebo Vianoce sú tím najväčším prekvapeným!"toto už nevedno kto povedal na vždy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bratislavské párky? Grrr. Taký záver som ozaj nečakal že spadnem do stroja a urobí to zomňa párky... No čo už :)
Bolo to super :)!
 
Nahoru