• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Aktuality

DeletedUser16557

Guest
11037568_657274984399883_1166460777112862322_n.jpg
 

DeletedUser7239

Guest
Bando, uprchlíci na dveřmi, Řeci furt mlží a dlží a nikdo ani nepípne...

No je to těžké pípnout. Když lidé řvou a nosí makety šibenic za vlastizradu tak ještě schytají kritiku za rasismus, náckovství a šíření nenávisti. :( A muslimové, kde přijdou tam šíří teror a podle EU to je v pořádku. :O No tak ať si je nakvartýrují do svých honosných sídel z daní našich občanů, kapříků a tunelů a tam ať se o ně postarají, když jsou tak chytří. :P A že je Řecko v krizi ? A kdo není ? USA je prý taky v krizi a celou tu mašínérii s uprchlíky údajně vyvolala. Ale já si myslím, že muslimové sami od sebe chtějí ovládnout svět. Troufli si i na výhružky Obamovi. AČR je připravena naši zem bránit. Tak by měl každý těm muslimům ukázat kdo je doma ve své vlasti. Jenže multi-kulti skončí pro nás špatně. Oni se množí jako králíci přestože se neustále učí zabíjet.
0a9138cc3996bdb61f0a5c3fe23e_r16:9_w630_h354_g713a957c1fdc11e59f530025900fea04.jpg

A před nedávnem IS vyhlásil válku Hamásu. Kdyby raději všichni zasedli k The Westu byl by svět daleko bezpečnější. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
V některé ze sekcí se někdo ptal na Krosnu. Vojta je v pořádku, včera jsem s ním mluvila, všechny moc pozdravuje a za týden tu bude jako na koni :) díky za pozornost
 

DeletedUser7239

Guest
V některé ze sekcí se někdo ptal na Krosnu. Vojta je v pořádku, včera jsem s ním mluvila, všechny moc pozdravuje a za týden tu bude jako na koni :) díky za pozornost

Ten, kdo se ptal na Krosnu33 jsem byl já. A uběhl měsíc a ještě se tu neukázal. Taky se odsud vytratil Entrick. :klubun:
 

DeletedUser9350

Guest
Co by. Asi se jim nelíbí poslední články z Blízkého východu, tak by rádi cenzuru...
 
Nahoru