• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktuality

DeletedUser13017

Guest
Samozřejmě. A určitě spadnou i nějaké drobky a ve finále dorazí na účet tak polovička...
 

Tady to máte, mí spolukovbojové v sedle. Dnes se tomu říká výchovné. zkrátka když chcete aby vaše dítě hrálo, tak musíte platit. Není to ale za výuku, nýbrž příspěvek trenérovi. Trenér má vliv, a u nás je vždy něco za něco. Není to levná záležitost, jestli je někde nějaké rozevírání nůžek, tak je to právě tato věc. Jde na tom vidět krásně jedna věc, kdo se dostane k lizu, ten bere, tak je to u nás v republice...

Ps: Pamatuji si, jak od nás chtěl soused pro synka odkoupit hokejovou výstroj. Myslel si že za 250 korun mu prodáme přilbu a chrániče na trup, paže a nohy. To bylo před lety, řekl že to je strop (cena). Tak jsem ho odmítl a poslal ho do obchodu, ať se podívá jak bývá strop vysoký...
 

DeletedUser7239

Guest
Ps: Pamatuji si, jak od nás chtěl soused pro synka odkoupit hokejovou výstroj. Myslel si že za 250 korun mu prodáme přilbu a chrániče na trup, paže a nohy. To bylo před lety, řekl že to je strop (cena). Tak jsem ho odmítl a poslal ho do obchodu, ať se podívá jak bývá strop vysoký...

Strop může být flexibilní. Záleží na obchodníkovi. Samozřejmě, že v normálním obchodě to vyjde vždycky dráž než v sekáči. Ale na druhou stranu by to měla být záruka novosti a kvality. :) A potom tu jsou ještě ty "sponzorské dary" - zadarmo a pro dobrou věc. lol
 

DeletedUser9371

Guest
Tak tohle opravdu zabolí u srdíčka. :( :(

Dnes zemřel herec, který ztvárnil druhý idol mého dětství (Vinetou) herec "Baron Pierre Brice", vlastním jménem Pierre Louis Baron de Bris. Tím prvním idolem byl pro mne spisovatel Jaroslav Foglar. Ale to je jiná parketa, tam nejsou zaječí pacičky, grilovací kleště a další "lamoviny". Svět běží dál, ale co mne opravdu mrzí ? Že autorům této hry nestojí za námahu, sem do hry dát info. Karel May, Němec, tvůrce Vinetoua a tedy potažmo vzor vzniku hry o divokém západě The - West, i když dnes, po sedmi letech denního hraní jde hra jiným směrem. Směrem ke komerci za každou cenu. Mamon, zisk, přeplácat vše sety či tombolami (Poker vadil, to je hazard), mlýnky na želvy, raketami, pivními slavnostmi ...

Přátelé, autoři hry ! Tohle opravdu stojí za zmínku.
:(:(

Takže mu můžeme věnovat vzpomínku na srazu hráčů : http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29735

220px-Pierre_brice.jpg
[youtube]GfGfwmRtspM[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Gringo by všechno bezprecedentně vyvracel. Pro něj je Růžička ikona a tam se prostě nic potentovat nedá. No ale vážně, tohle je bordel a praktika která se děje běžně a to všude. Blbost lidí je toto omlouvat a zavírat před tím oči.
 
Sport jako každý jiný, vážně mě dostalo „Důvěra v čistotu hokeje tím vzala hodně za své," lol Podplácení je snad ve všech sportech mimo famfrpál :)
 
No ale to je pravda. Za současného stavu (bordelu v republice), byl hokej jedním z mála "segmentů" ve který měli lidi důvěru.
 
Tak v podstatě až do teď se neprovalil žádný velký skandál, ale asi jenom naivní "věřili" že se to neděje...Podle mě to byla jenom otázka času. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Je i hlasování na internetu. Růžičkovi nikdo nevěří. V každém případě vzal a to neokecá. S nároďákem sekl. :(
 
V sobotu jsem byl na jakoby přednášce se Zárubou(bylo to super) a ptali se ho i na tohle...mj říkal že je dobře, že po tom "pokračování" je dobře že to zabalil :cry:

...a že se skoro určitě k tomu nebrátí Lojzik :hoj::yah:
 
Teď aby se bál každý. Ve funkcích, kde o něco jde, je třeba si krýt záda. Nikdo není čistý a pokud ano tím hůř pro něj. Střed nikdy neví kdo na ně skočí anebo vyhrabe. A ty největší ***** jsou jak na kolotoči. Takže se do toho nikdo moc nepohrne, bude na něj vidět a prachy za to nejsou...
 

DeletedUser13017

Guest
„Kdo z vás je bez hříchu, první hoď na ni kamenem!“
Žvejku jsem nikdy neměl rád.
Tak nějak mi něco podobného k němu vždycky pasovalo.
Ale dobrá - ať se brání.
Presumpce neviny stále platí.
S tím, co se provalilo to nebude mít lehké, ale pravda by se měla ukázat.

ALE

Jen se bojím, že si vybere nejpovolanějšího z nejpovolanějších.
Nějakej dravej pták to byl myslím.
Orel?
Poštolka?
Jestřáb?
Houno, už vím - SOKOL to bol...
Tak tím by se myslím i neoficiálně přiznal.
Před literou zákona čistý jako slovo bóží, ALE... :-)
 

DeletedUser7239

Guest
http://www.sport.cz/hokej/ostatni/c...dat-statisice-i-od-dalsich-rodicu.html#hp-sez

tak co říkají na toto zastánci Růžičky? Gringo, pořád si myslíš že to není podplácení?

Ano, já to vím. Na tom videu jasně pan V. Růžička tvrdí, že takhle to u něj nechodí, aby bral peníze za to, že kluka protlačí do základní sestavy i když není dobrý. :) Je jasné, že by měl být hokej něčím sponzorován a pokud nebude tak skončí. :( Ty "výchovné" a "sponzorské dary" se přece jako úplatek brát nedají. Spíše je chyba v našem národu, že kydají hnůj na našeho nejlepšího trenéra (chyba je taky v tom, že Růžička si nevyžádal okamžitě smlouvu o sponzorském daru). Stydím se za to, že si ti, co hanějí Růžičku pokrytecky říkají hokejový národ. Je mi z toho smutno.:cry: Na jednu stranu chápu i ty rodiče, kteří si myslí, že když do toho vrazí peníze, že z jejích potomků bude další Jágr. Takhle to ale opravdu nefunguje. :P Za peníze se opravdu talent nedá koupit. Na druhou stranu se snadno dá pošpinit pověst dobrého člověka, ale dá se vůbec změnit ten charakter podvodníků (Palaščáka a Jehličky), kteří zasadili krutou ránu našemu národnímu sportu ? :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
mě se na tom jako rodičovi nelíbí, že pokud bude chtít můj kluk hrát hokej, tak nemám na to abych dával třeba 100k každý rok aby si vůbec mohl zahrát. chápu že "sponzorské dary" jsou asi potřeba, ale beru sport především jako radost z pohybu. a to se tady jaksi vytrácí - nezaplatíš, tvůj kluk nehraje a hotovo. navíc když si to spojím s dalšími zprávami typu že polovina rodin s dětmi nemá vybudované ani rezervy, takže když se jim rozbije třeba pračka, tak nemají ani těch 5k, tak kde potom mají vzít několik tisíc měsíčně aby potomkovi umožnil dělat sport?
já tu nechci hanit Růžičku jako trenéra, mě se obecně nelíbí tento přístup ke sportu.
 
Gringo, ty to vidíš velice špatnou optikou. Růžička může tvrdit co chce, takhle to normálně chodí. Hokej může, ale i nemusí být (kromě dotací) sponzorován, ale ty dary se musí evidovat a je třeba aby je dostával klub, potažmo inkasoval pokladník. Růžička je ani nemá co dostávat, jestli na ty peníze potřebuje potvrzení, ať si je klidně vyžádá. Jenže on to neudělal a věděl proč, šlo mu to do kapsy, sám je ani nikde nevykazoval.

Chyba není v národu a lidech, ten správně poukazuje na nepravost. Hokejovým národem se klidně můžeme nazývat a věř tomu že Růžička tomu nepomáhá, naopak to vede do kopru. Věc je v tom, že hráči ať se talentem nebo ne si bez "výchovného daru" nezahrají. to je to oč tu běží, že ti chudí co by mohli hrát si nezahrají. Nebude další Jágr kdo si za to zaplatí, ale nestane se jím ten kdo ty peníze nedá.
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo, ty to vidíš velice špatnou optikou. Růžička může tvrdit co chce, takhle to normálně chodí.

Uvidíme, co vyšetří policie. Já tu od toho nejsem, abych rozhodoval o vině či nevině. Každopádně podle trestního zákona je vinen poskytovatel úplatku stejně jako ten, který ho přijímá. Takže i pod jinou optikou to nevypadá pro pana Palaščáka dobře. :P
 
Nejde o vyšetřování, to už je jiná věc. Třeba aby ty sám jsi vstřebal co se děje. Samozřejmě ať jde bručet ten Palaščák, nemá se co ohánět penězi. Hlavní věc je ta, aby i my kteří neuplácíme, jsme měli dveře otevřené. Za komančů jsi čekal, psal se pořadník, musel si shánět po známosti a dnes je to to samé. Né že někdo bude sedět na prameni a dělat si z toho další vlastní živnost.
 
Nahoru