• V úterý 14.1. proběhne aktualizace na verzi 2.116. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2020

Opraveno? Možná z části u tebe :D já, ač ho mám podle baru mít uznán, tak stále uznán není, ale to je ta méně podstatná část. Všimli jste si, že je tam celkem zásadní chyba v překladu, kterou však lze najít pouze zkontrolováním předchozího úspěchu. :D Otvírat předměty s dočasným bonusovým efektem je celkem velký rozdíl od čistě použitelných předmětů.

Screenshot_1.jpg

Opraveno? Možná z části u tebe :D já, ač ho mám podle baru mít uznán, tak stále uznán není, ale to je ta méně podstatná část. Všimli jste si, že je tam celkem zásadní chyba v překladu, kterou však lze najít pouze zkontrolováním předchozího úspěchu. :D Otvírat předměty s dočasným bonusovým efektem je celkem velký rozdíl od čistě použitelných předmětů.

Někdo má protekci a někdo si musí počkat, ale neboj, na každého přijde.

Symphie

Člen týmu
@Mshoci Tady je diskuze co se týče aktualizace, příště prosím použij jiné vlákno. Ale nicméně ti odpovím, vyhledat to nikde někde, maximálně se zeptat daného hráče třeba :)

@Mshoci Tady je diskuze co se týče aktualizace, příště prosím použij jiné vlákno. Ale nicméně ti odpovím, vyhledat to nikde někde, maximálně se zeptat daného hráče třeba :)
Vlákno nevlákno, však spam tu je všude ohledně všeho a od toho jsou moderátoři, aby to přesunuli a vytvořili nové vlákno v takových případech…

Každopádně, ani samotný hráč zpravidla neví za co dostal ban. Až po odblokování dohledá ve zprávě, že porušil nějaké pravidlo, ale ani pořádně neví jaké… A často ani neví jak (pokud nadává jak dlaždič od rána do večera, na všech chatech… tak asi bude tušit, že to je za ty nadávky, ale konkrétně stejně neví). I ostatních porušení je to obdobné, je to formulováno jen obecně.

Pokud někdo chce vědět důvod banu/udělení bodů jiného hráče, tak:
– musíš počkat, až ten daný hráč bude odbanován (nebo ho kontaktovat mimo TW)
– musíš se poté trestaného hráče zeptat
– trestaný hráč musí podat požadavek přes ticket systém na support
– trestaný hráč musí ticket převyprávět v kódovaném jazyce tobě (protože nejde zveřejňovat komunikaci se supportem, tedy tady mě udivuje nabádání symphie k tomu, aby komunikace byla zveřejněná… tedy nabádání k porušení pravidel hry)

Toť postup, jak se lze dopátrat informaci ohledně toho, za co BYL (nikoliv JE) hráč potrestán. Pokud má ale někdo delší ban či permanentní… Je možné, že se načekáš na rozluštění této šifry…

PS: Ano, vznášel jsem již návrhy na to, aby tento systém byl vylepšen a minimálně trestaný hráč byl rovnou vyrozuměn o konkrétním prohřešku, zda-li tento návrh byl podstoupen vyšším autoritám, nevím.

maximálně se zeptat daného hráče třeba :)
(protože nejde zveřejňovat komunikaci se supportem, tedy tady mě udivuje nabádání symphie k tomu, aby komunikace byla zveřejněná… tedy nabádání k porušení pravidel hry)
Zeptat se daného hráče a ten ti jistě nebude citovat či přeposílat komunikaci se supportem, hráč ti řekne "ááále, měl jsem ban za nadávky.." nebo "ale prosím tě, urazil jsem v návalu vzteku lojzíka a ten to nahlásil a já dostal ban", takže nevidím zde od Symphie nějaké nabádání k zveřejňování komunikace s podporou a když se na to zeptáš nějakého hráče a ten ti odpoví vlastními slovy za co ban dostal (jak jsem nadhodil výše) tak to není citace či zveřejnění komunikace s podporou..Něco jiné kdyby ti zkopíroval a poslal ticket či udělal obrázek ticketu ale když ti to řekne vlastními slovy tak to žádné porušení pravidel není ty vole. :)
Zeptat se hráče můžeš a on ti může odpovědět, jediné co nesmí tak je ukazovat ti foto ticketu nebo copy-paste a poslat ti přesný text ticketu apod. ale říct ti to jen tak po svém tak to trestné není..

EDIT:
Vlákno nevlákno, však spam tu je všude ohledně všeho a od toho jsou moderátoři, aby to přesunuli a vytvořili nové vlákno v takových případech…
Jo zde ti dám za pravdu, teda nevím jak zde ale hraji jednu online hru Albion Online a oni samozřejmě taky mají forum, a pokud hráč píše dotaz, nebo cokoli tam na forum a napíše to do nesprávné sekce tak je to tamním moderátorem přesouváno do správné sekce..Ale víš jak, jiný kraj, jiný mrav..

Naposledy upraveno:
Zase update na dvě věci.... Proč už konečně někdo nepochopí to, že lidi chtěji kupovat celé truhly a to kupovat po částech? Na co mám vyklikávat celý set, když bych ho mohl koupit na jeden klik a bez problémů. Co kdyby už někdo zapojil mozek a povolil prodej VŠECH truhel z tombol od počátku!!!