• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2020

Mne stále udivuje, že the west evidentně má slušný designerský "team"/člověka co já vím kdo jim to tam vytváří, alespoň většina sad vypadá vcelku graficky pěkně-dle mého názoru, a pak vidíte ty věci na avatar, díky kterým vypadáte leda tak jak z mentálova s čepicí na očích pomálu. (převážně u mužských avatarů) Což je škoda, když už se stím tvoří, zakázali nám možnost výběru starých avatarů, tak ať alespoň dávají věci co na tu postavu sedí..

Jinak obě sady jsou fajn. Já jakožto někdo s kuchařem, nevyužiji ani jednu ale někdo kdo není westová Jůlie Child, věřím že určitě ano. :)

Mne stále udivuje, že the west evidentně má slušný designerský "team"/člověka co já vím kdo jim to tam vytváří, alespoň většina sad vypadá vcelku graficky pěkně-dle mého názoru, a pak vidíte ty věci na avatar, díky kterým vypadáte leda tak jak z mentálova s čepicí na očích pomálu. (převážně u mužských avatarů) Což je škoda, když už se stím tvoří, zakázali nám možnost výběru starých avatarů, tak ať alespoň dávají věci co na tu postavu sedí..
Jj, když se na některé ty avatarové paskvily podíváš tak nevíš zda se máš smát či brečet..Na jednu stranu je to vtipné (což ale asi účel být nemá), na druhou je to ostuda innogames (ví o tom, nedokážou to opravit, přidávají další a další)..

Jinak obě sady jsou fajn. Já jakožto někdo s kuchařem, nevyužiji ani jednu ale někdo kdo není westová Jůlie Child, věřím že určitě ano. :)
Musím vypíchnout,že ten baret je první a jediný co jsem použil...jinak shity ;)