• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj, jakmile dostaneš větvičku úkolovka končí. (teda pro tenhle patch, nevím jestli budou chtít v budouctnu něco přidávat)
 
Mě už to úplně od úkolů odradilo, protože nemám čas řešit tyhlety věci. Jednou je to potřeba ukončit do určitýho času, podruhý ne, potřetí zas jo, pak jen první z řady a navíc bugů jak, s prominutím, nasráno. Jen to člověka otráví a znechutí mu hru ještě víc. Vyloženě už hraju fakt jen ze setrvačnosti.
 
Mě už to úplně od úkolů odradilo, protože nemám čas řešit tyhlety věci. Jednou je to potřeba ukončit do určitýho času, podruhý ne, potřetí zas jo, pak jen první z řady a navíc bugů jak, s prominutím, nasráno. Jen to člověka otráví a znechutí mu hru ještě víc. Vyloženě už hraju fakt jen ze setrvačnosti.

Různorodost úkolů by mi nevadila, naopak ji vítám. Pokud je ale úkol časově ohraničen, mělo by to být jednoznačně uvedeno, a to u každého dílčího úkolu zvlášť, protože jak správně píše Orlí dráp, někdy je časově omezená jen část řady. Samozřejmost je vychytání bugů, aby člověk jasně věděl, jestli už je u konce , nebo to nepochopil, nebo je to bug. Ten poslední hybrid se sklizní, kdy část lidí to dělala poprvé, pro část to udělali opakované, a na několika místech se to buglo, to byl vyloženě trapas.

A krátké úkolové "řady", jako je tako, by mohli sázet častěji, protože v době mimo tomboly už fakt není co dělat.
 
Myslím, že vylepšit Psancovu sadu v plánu bohužel nemají. Vylepšují jenom sady co mají dané pevné staty.
 

raketak95

Člen týmu
Hele, to možná jo - ale pod:
Speciální úkoly
Představujeme Vám novou skupinu úkolů, která obsahuje speciální úkoly pro hráče s vysokou úrovní.
si představuji propracovanou, promyšlenou úkolovou řadu (nebo dokonce víc řad) s odpovídajícími odměnami, které nejsou hráči na 150 k ničemu. Ne 1 random úkol, byť ta větev jako odměna uplně useless není.
 
možná Vám přijdu až moc otravný, ale chtěl jsem připomenout mnou nahlášenou chybu zobrazování množství na trhu (https://forum.the-west.cz/index.php?threads/trh-zobrazení-množství.31758/). přece jen blíží se (5.10.) roční výročí od nahlášení a posun žádný.... jestli by nebylo lepší vrhnout v německu síly tímto směrem, než otevírat další světy, které nové lidi nepřilákají. naopak je odrazují takové prkotiny, které umí průměrný ajťák zvládnout za chvilku.

Děkuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru