• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mikosansobi

Člen týmu
Děkuji za odkaz. Trh (celý) byl na pořadovníku již před rokem. Bohužel některé implementace mají vyšší prioritu a některé jsou zařazeny do "složky" - skvělý nápad, zjistíme, zda se to dá implementovat, ale momentálně pracujeme na tomto projektu.
Určitě se připomenu v nejbližším reportu.
 

z3l1

Člen týmu
No napíšu to asi Česky :D

Chyba byla nahlášena a byla v pořadníku bohužel některé jiné chyby byly horší/závažnější a tak dostaly přednost v řešení.
Pracují prostě na nečem jiném ale připomeneme to v dalším reportu ať to tam mají znova.

Možná jsem se do toho zamotal protože to uplně nechápu ale snad jsem to přeložil správně.

z3l1
 
a propo
Událost - Dny mrtvých
Tato událost bude k dispozici i tento rok. Více informací naleznete v samostatném oznámení.

tuhle větu mám chápat jak ? v jakém oznámení ? kde je to oznámení ?

čím dál tím žalostnější práce CZ týmu teda kromě Legata , ten je tam jediný normální bohužel je to málo.

......
 
proč když se dělá aktualizace se neudělá vše co je potřeba ??
Takhle rozkouzkované aktualizace má přímo Inno. My pouze dostaneme raw verzi a přeložíme. Ale to přece víš.

bude další aktualizace kde uvedete do dražby věci s posledního eventu
To nevím ani já ale tipoval bych, že to bude napsáno až v další aktualizaci? Takže 2.162?

tuhle větu mám chápat jak ? v jakém oznámení ? kde je to oznámení ?
Máš to chápat takhle: Ano den mrtvých bude (ano vím jak nečekané). A další informace k eventu budou až v tom oznámení.
 
Mimochodem, ty sety navrhoval jako kdo?
Na globálním mezinárodním interním wiki/foru pro členy TW teamů. Nápady většinou dávají CM potom možná nějací moderátoři z cizojazyčných verzí. Zrovna nápad na grafiku co byl v originále byl fajn, ale Inno si to změnilo na svůj design. Frida měl být Connor Lange (mexikánec s dynamitem a opakovačkou) a Ron měl být Patrick E. Burke (poručík za občanské války, důstojnický oblek, klobouk s chocholem a šavle/revolver)...Vypadalo to fakt cool. O tom Jaguárovi nic nevím.
 
Na globálním mezinárodním interním wiki/foru pro členy TW teamů. Nápady většinou dávají CM potom možná nějací moderátoři z cizojazyčných verzí. Zrovna nápad na grafiku co byl v originále byl fajn, ale Inno si to změnilo na svůj design. Frida měl být Connor Lange (mexikánec s dynamitem a opakovačkou) a Ron měl být Patrick E. Burke (poručík za občanské války, důstojnický oblek, klobouk s chocholem a šavle/revolver)...Vypadalo to fakt cool. O tom Jaguárovi nic nevím.
Takže návrhy dobrý a INNO si tam dá loštomilýho kolouška, leguána a jaguára. Fakt super. Jen další důkaz, že na to kašlou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru