• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj tým The West,
chcel by som sa spýtať ako je to s tou odmenou za účast na akci Classic Event? Písalo sa, že treba požiadať support o odmenu. To som urobil, a dostal som odpoveď, citujem " Odměny budu moct přidat, jakmile obdržím z centrály seznam cz hráčů. Děkuji za pochopení a trpělivost." Tak som bol chápavý a trpezlivý.
Teraz sa zas písalo o odmene v rámci Aktualizace hry na verzi 2.147. Tak som to pochopil, že odmeny budú pridané pri aktualizácii hry, čo evidentne prebehlo, ale odmenu nevidím. Tak ako je to teda? Niečo som nepochopil?
Za rozumnú odpoveď vopred ďakujem.
 
Ahoj tým The West,
chcel by som sa spýtať ako je to s tou odmenou za účast na akci Classic Event? Písalo sa, že treba požiadať support o odmenu. To som urobil, a dostal som odpoveď, citujem " Odměny budu moct přidat, jakmile obdržím z centrály seznam cz hráčů. Děkuji za pochopení a trpělivost." Tak som bol chápavý a trpezlivý.
Teraz sa zas písalo o odmene v rámci Aktualizace hry na verzi 2.147. Tak som to pochopil, že odmeny budú pridané pri aktualizácii hry, čo evidentne prebehlo, ale odmenu nevidím. Tak ako je to teda? Niečo som nepochopil?
Za rozumnú odpoveď vopred ďakujem.
Ahoj,

Zítra Miko obdrží seznam od Eventového supportu. Takže by odměny měli být zanedlouho. Stačí počkat.
Taky jsem psal ticket na ten support, takže mě to taky zajímá.

Legate
 
Já jsem psal přímo na support classic serveru, jak jsem to pochopil a odepsali mi následující:

Thank you for taking part in our International Classic Event! We hope you had fun and we are looking forward to seeing you in our future competitions on the Event server. We will soon start to distribute the rewards to the world and server that you have provided us with. Thank you again and have a great day!

Vzhledem k tomu, jak dlouhé bylo čekání na odměnu za mezinárodní bitevní turnaj, byl bych v klidu, vždyť tahle akce sotva skončila :D.
 
Vzhledem k tomu, jak dlouhé bylo čekání na odměnu za mezinárodní bitevní turnaj, byl bych v klidu, vždyť tahle akce sotva skončila :D.

V pohode, už chápem. Díky za odpovede a vysvetlenie HIV- aj Legate-ovi. Ja to tu hrám len pár mesiacov, po niekoľkoročnej prestávke. Naposledy som to hral v dobe, keď "relatívne najlepšia" súprava bola Gentlemanova súprava a oslík sa nedal upgradovať párením troch oslíkov dokopy :D. Tým chcem povedať, že neviem veľmi ako to tu teraz chodí, veľa sa zmenilo. A tak som nadobudol dojem, že s tým upgradom sa načíta (alebo pripíše) tá odmena - že je to nejak automatizované... A keď som nič nenašiel, tak si vravím, že sa radšej opýtam... pretože ako sa hovorí "líná huba - hotové neštěstí". ;)

Mezinárodní bitevní turnaj - to znie veľmi zaujímavo. :p
 
Mohl bych vědět, proč není možné získat zpět UPD za koupené boty velikonočního kuřátka? Rozumím tomu, že když mám celou sadu, abych si splnil úkol, nemám nárok na vrácení UPD. Na některých světech (Jericho) jsem si je ale koupil jen z důvodu 100% regenerace a nyní jsou mi úplně k ničemu. V ticketu jsem se pouze dozvěděl, že mám smůlu, ale bez odůvodnění.
 
Ahoj,

však to stojí jen 20 UPD, což ti zregenerovalo víc HP a energie od doby co jsi to koupil, než by vyléčil elixír zdraví nebo na energii za stejnou cenu.
Takže se to dost vyplatilo.
Taky byla chyba nahlášena ihned první den a v opravném patchi se objevila ihned pár dní na betě.
Máš prostě smůlu jako většina lidí, co to koupila s myšlenkou, že to zůstane ve hře neopraveno, protože je to dost naivní myšlenka.

Legate
 
Ahoj,

však to stojí jen 20 UPD, což ti zregenerovalo víc HP a energie od doby co jsi to koupil, než by vyléčil elixír zdraví nebo na energii za stejnou cenu.
Takže se to dost vyplatilo.
Taky byla chyba nahlášena ihned první den a v opravném patchi se objevila ihned pár dní na betě.
Máš prostě smůlu jako většina lidí, co to koupila s myšlenkou, že to zůstane ve hře neopraveno, protože je to dost naivní myšlenka.

Legate


na druhou stranu to ,že takovou chybu dokáže někdo vytvořit a pustit jí do hry je známka naprostého amatérismu a diletanství
 
na druhou stranu to ,že takovou chybu dokáže někdo vytvořit a pustit jí do hry je známka naprostého amatérismu a diletanství
To je k zamyšlení. Když koukneš na poslední sety uvidíš proč.

Nevím jak u HP, u regenerace energie ale fungovaly. V kombinaci s jízdou a zbraněmi Santy + sadou Maddisona trval zisk plné energie asi 70 minut (v kasárnách).
Jo bylo to fakt dobrý.
 
Ahoj,

však to stojí jen 20 UPD, což ti zregenerovalo víc HP a energie od doby co jsi to koupil, než by vyléčil elixír zdraví nebo na energii za stejnou cenu.
Takže se to dost vyplatilo.
Taky byla chyba nahlášena ihned první den a v opravném patchi se objevila ihned pár dní na betě.
Máš prostě smůlu jako většina lidí, co to koupila s myšlenkou, že to zůstane ve hře neopraveno, protože je to dost naivní myšlenka.

Legate
Pro tebe je 20 UPD, nebo 10 000$ možná málo, ale nemusí to tak být pro každého.
Věc co dává regeneraci není srovnatelná s jednorázovým doplňovákem. Nevím kde bereš tu jistotu, že jsem to vůbec stihnul použít aspoň jednou.
Chyba byla možná nahlášena na betě, ale o tom, že se to bude opravovat jsem na CZ fóru informoval já a to až po koupi, během které jsem to nevěděl.
Říkat hráčům, že jsou naivní je z pozice člena týmu neprofesionální.

Celkově tak tvoje argumenty považuji za neobhajitelné a stojím si za tím, že bych měl dostat oněch 20 UPD zpět.
 
Pro tebe je 20 UPD, nebo 10 000$ možná málo, ale nemusí to tak být pro každého.
Věc co dává regeneraci není srovnatelná s jednorázovým doplňovákem. Nevím kde bereš tu jistotu, že jsem to vůbec stihnul použít aspoň jednou.
Chyba byla možná nahlášena na betě, ale o tom, že se to bude opravovat jsem na CZ fóru informoval já a to až po koupi, během které jsem to nevěděl.
Říkat hráčům, že jsou naivní je z pozice člena týmu neprofesionální.

Celkově tak tvoje argumenty považuji za neobhajitelné a stojím si za tím, že bych měl dostat oněch 20 UPD zpět.

§ 15 Odpovědnost za vady a omezení odpovědnosti
  1. 15.1 S licenčním ujednáním získáváš jakožto uživatel možnost využívat hry vždy v aktuální verzi. Uvědomuješ si, že námi nabízené hry nebudou – stejně jako každý software – vždy zcela bez chyby.
Pokud se ti nelíbí jak se chovám napiš @Symphie.

Děkuji.
 
Jo, tohle pravidlo jsem četl, ale nevidím v něm, že bych neměl nárok na kompenzaci, pokud se změní některý vlastnosti předmětu k horšímu. Jak jsem již psal, že se jedná o chybu jsem se dozvěděl až po zakoupení. Ve světě, kde item za 1500$ z shopu je nejlepší na mnoho prací bych se nedivil, kdyby se jednalo o úmysl.
 
Jo, tohle pravidlo jsem četl, ale nevidím v něm, že bych neměl nárok na kompenzaci, pokud se změní některý vlastnosti předmětu k horšímu. Jak jsem již psal, že se jedná o chybu jsem se dozvěděl až po zakoupení. Ve světě, kde item za 1500$ z shopu je nejlepší na mnoho prací bych se nedivil, kdyby se jednalo o úmysl.
Trošku jsem hledat v VOP našel jsem pouze tohle.
Ve všeobecných obchodních podmínkách se řeší pouze premiové měny. Jediná zmínka vrácení měny je v paragrafu § 8 Licenční ujednání k prémiovým službám je toto:

8.9 Pokud se ve hře simuluje určitá měna, např. prémiové body, jedná se v takovém případě o prémiovou službu, nikoliv o reálné peníze. Zpětný převod prémiových služeb (mj. herní měny) na reálné peníze je možný pouze v případě kompletního a trvalého odstavení našich webových stránek a mobilních aplikací. V takovém případě bude tebou uhrazená částka vrácena v míře, v jaké prozatím nebyla použita ke zpřístupnění prémiových služeb či nákupu položek.

Ale problém je v tom, že UPD není premiová měna. Takže se na ní žádné obchodní podmínky nevztahují. Zeptám se na to.
 
Jasný, tohle se týká hlavně právní a finanční stránky věci, je mi jasný, že ve VOP se neřeší herní měna, která je na penězích nezávislá. Navíc po týdnu snažení se mi podařilo se dostat ticketem přes Merlina k Miko, tak to snad, budu řešit s ní. Vzhledem k tomu, že za některé chyby se dávalo všem 3 dny vip, nemyslím si, že by byl problém každému připsat obálku s 20upd (pokud neexistuje, tak s 25) přes nějaký odkaz - INNO to nijak nepoškodí a zlepšilo by jim to PR.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru