• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Konečne sa bude dať zoraďovať členov mesta. Myslel som si, že je to nejaká skrytá prémiová funkcia, ale som rád, že to bola len chyba a bude to opravené :) Ďakujeme za update plný dlho očakávaných zmien
 
To možná bylo dřív, teď jsou všechny skripta zakázané, kdybys sledoval moje fórum tak o tom víš.
Ač multiúčet, má pravdu. Přibližně od minulého léta jsou zakázány všechny skripty. Možná narážíš na nástroj, který jsem zmiňoval na vyhledávání měst, které mají konkrétní oblečení. Nejedná se však o skript, nýbrž o stránku tw-db, kde se dají tyto údaje nalézt.
 
Ač multiúčet, má pravdu. Přibližně od minulého léta jsou zakázány všechny skripty. Možná narážíš na nástroj, který jsem zmiňoval na vyhledávání měst, které mají konkrétní oblečení. Nejedná se však o skript, nýbrž o stránku tw-db, kde se dají tyto údaje nalézt.
by měl mít na svědomí tw-db script. ... Nejedná se však o skript, nýbrž o stránku tw-db, kde se dají tyto údaje nalézt. Tak jak je to???
Co jsem zaznamenal,tak tw-db se snad mohlo použít.
No nic...a Miko já čtu tvé forum,bohužel to nebylo jednoznačné :(
 
by měl mít na svědomí tw-db script. ... Nejedná se však o skript, nýbrž o stránku tw-db, kde se dají tyto údaje nalézt. Tak jak je to???
Co jsem zaznamenal,tak tw-db se snad mohlo použít.
No nic...a Miko já čtu tvé forum,bohužel to nebylo jednoznačné :(
Existuje tw-db skript a tw-db.info webová stránka. Já se kdysi zmiňoval o http://tw-db.info/?strana=shops Jedná se však o online nástroj, nikoli o používání skriptu
 

Symphie

Člen týmu
Prosím, držte se tématu vlákna. Scripty můžete probírat ve vláknech tomu určených nebo si založit vlákno v dané sekci. Později bude přesunuto.
 
Podle předposlední aktualizace se zvýšila šance na zisk obou druhů sběratelských karet v cirkusu. Ponechme stranou, že se to zdá nefér vůči těm, kteří už karty nasbírali. Problém vidím hlavně v tom, že se změna dotkla jen tarotových karet, nikoli cirkusových míčků.
 
Tak někdo je předtím zas vykupoval od ostatních hráčů přes support za pár babek. V situaci, kdy jsou "sluzbicky" zrušeny, se zvýšení dropu zdá být spíše jako vyrovnání šance na dosažení úspěchu :)
 

raketak95

Člen týmu
Já bych ten cirkus raděj zasypal, než řešit (pro drtivou většinu uživatelů) takovýhle nesmysly... :D
 
Ahoj,jak zjistím zda to mám splněno??

K novému úkolu budete mít přístup, pokud jste splnili poslední úkol z úkolu Crafting Mini-Event od roku 2020: „Odeslání dortu do soutěže (událost pečení dortu)
 
Podíváš se do knihy úkolů - splněné úkoly a najdeš si úkolovou řadu "Cukrářská událost". Jestli se to fakt má jmenovat jak píšeš (předpokládám, že se jedná o nepřesný překlad), tak netuším. Ve hře se úkol jmenuje "Registrace dortu do cukrářské soutěže".
 
Cukrářskou událost mám splněnou, ale nepochopil jsem, co se pak má stát. Nemám splněnou "Inovaci v každé oblasti", ale to vůbec nevím, kde vezmu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru