• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Vzhledem k tomu, že se tu řeší oznámení z bety, počkal bych si na oznámení tady.

Mimochodem, jednu dobu šlo v mazat vlastní komentáře. Proč to už zase nejde?
 
K poslednímu update bych měl pár dotazů.
Jak prosím bude vypadat slavnostní předávání cen?
Fakt je nutné zmiňovat, že zbraně, které jsou jedny na svět nepůjdou vylepšit?
Jsem rád, že proběhla oprava úkolové řady, která tu byla již dvakrát. Jen jsem doufal, že potřetí už se opakovat nebude.
Jinak kromě vylepšení klobouků, které je pomalé a dost nelogické, naprosto zbytečný update.
 
Naposledy upraveno:
Mohl bych poprosit někoho zodpovědného (@Mikosansobi @Symphie) o odpovědi prosím?
Alespoň informaci o tom, jak bude probíhat ono slavnostní předávání cen.

Předpokládám totiž, že se pouze přidají odměny do inventáře a nic slavnostního na tom nebude. Pokud to tak je (bude), bylo by fajn nepsat kraviny.
 

Pawn

Člen týmu
Je to napsáno mírně s nadsázkou, pokud vím nic speciálního se neplánuje a bude to jak říkáš, kdo si ji vybojoval a napíše si o ni, zkrátka mu bude předána do inventáře.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Mohl bych poprosit někoho zodpovědného (@Mikosansobi @Symphie) o odpovědi prosím?
Alespoň informaci o tom, jak bude probíhat ono slavnostní předávání cen.

Předpokládám totiž, že se pouze přidají odměny do inventáře a nic slavnostního na tom nebude. Pokud to tak je (bude), bylo by fajn nepsat kraviny.


Odměny se přidají přes zvláštní tool, s předem připraveným textem. Přes inventář se tyto odměny nesmí dávat. To je zatím nejčerstvější info. Tímto prosím všechny účastníky, aby si napsali na eventový support o odměnu. Přidají vás do tabulky, kterou je zpracuji. Předem děkuji za spolupráci.
 
Odměny se přidají přes zvláštní tool, s předem připraveným textem. Přes inventář se tyto odměny nesmí dávat. To je zatím nejčerstvější info. Tímto prosím všechny účastníky, aby si napsali na eventový support o odměnu. Přidají vás do tabulky, kterou je zpracuji. Předem děkuji za spolupráci.

A to je nejaká špecialita CZ svetov? Na SK proste pristál v inventári :)
 
Na eventový server jsem psal už kdoví kdy, napsali mi, že ok. Předpokládám tedy, že v seznamu bych měl být, ale v inventáři pořád nic, mám ještě čekat nebo řešit, proč jsem nic nedostal?
 

Symphie

Člen týmu
Pokud vidím správně, tak v seznamu zapsán jsi. V aktualizaci je uvedeno, že ti, kteří napíšou do 26. května, obdrží svůj předmět do 31. května. Podle mého je to včetně dneška. Nicméně více informací nemám, takže bych ještě počkala.
 

EREWAN

Člen týmu
Mě by zajímalo, proč trvá "vylepšení" těch věcí tak dlouho, že vylepší 10 klobouků za měsíc...
 
přesně tak
když odmyslím, že jednají retrospektivně, tedy opravují staty starých věcí

INNO mělo spravit věci v SHOPU, aby hodnotově odpovídaly utraceným nugetům/upd; to bylo myslím původní zadání
pokud chtěli opravit i staré věci z obchodů, maj to udělat jedním updatem
nesouhlasím s ighasem, že by hráč měl být rád za to, že do hry nejdou nové sady. Samozřejmě nesmí to být "sběratelský" odpad, co ho už pár akcí předtím bonusově něco překonalo, ale zavádění nových věcí do hry vyžaduje aspoň nějakou tvořivost (ikdyž poslední tombola tedy ne,-), toto retrospektivní opravování statusů u starých věcí zavání nicneděláním a rezignací na nějaké ubírání hry novým směrem, resp. o pokus korence směru stávajícího/ nebo vytvoření nějakého současného směru

problém hry není že někdo na starém klobouku má místo 100 jen 40 statů
problém hry je že nic není dotaženo a řeší hlouposti
TOTO CHCE řešit:
dobrodružství snažší spuštění spárování týmů
bitvy adekvátnější odměny za účast (pokud budou rozumné pak bude jedno že jeden set předčí ostatní vždy tomu tak bylo)
stavba kostela by mohla být taky ozajímavěna nějakými nálezy odměnami např.
oprava anguse, aby se vrátil k původnímu duchu, likvidace odpadu
ozvláštnit "kupčení", hledání věcí při prácci nějakými jeinečnými věcmi, co by souvisely s nějakými "tajnými" úkoly třeba
prostor pro spoustu oprav, posunů tu skutečně je, ale ne tou formou jak je to zatím INNO předváděno
včetně všech problémů a neochoty spojených s migrací a uzavíráním světů,-)
 

raketak95

Člen týmu
To byl někdo v Německu dlouho na slunci s tím updatem, ne? :D
Kartu můžete použít k získání předmětů potřebných k dokončení úkolů.
Jistě, prst. že padne 1 pastelka je podle calcu 0,02 (jak v modrých, tak červených) > tudíž potřebuju cca 50 karet a ty krámy jsou 4... Z toho mi vychází, že kdo chce dokončit úkol - potřebuje vysolit cca 2 500 UPD (nebo nuggetů :D)... Větší hodnotu než 50 UPD v tom obsahu mají tak dražší obálky, VIPko a reskill, takže cena karty je taky mimo. Ale chápu, dát do SHOPu 5 úkolových krámů místo 2 by zabralo o 150 % víc času.

Na základě požadavku hráčů byl bonus sila úderu změněn na střílení
Super, to mě trápilo už od Velikonoc. Zajímalo by mě, kdo jsou tihle ehm "influenceři"... :D

Jsem rád, že v těch bugfixech sami sebe ještě nabonzují > po nekonečným upgradovaným motivačním pytli s 10 min CD se mi bude moc stýskat. :( Doufám, že aktualizace bude implementována, co nejpozději/klidně nemusí být vůbec.
 
Proč je každá další aktualizace jen bugfixem těch předchozích?
Od čeho je beta.the-west.net když stejně inno vypouští ven něco mezi koněm a osoleným čajem s octem?


1624285721615.png
 
Naposledy upraveno:
"Pokračujeme s vylepšováním starých položek, tentokrát jsou to pokrývky hlavy."
Vzhledem k tomu, že se stále jedná jen o pokrývky hlavy je formulace této věty matoucí, možná až zavádějící.

Jinak děkujeme za další update který hře přináší minimální posun.
 

raketak95

Člen týmu
Jak jsem byl pro, aby proběhl boost itemů z obchodů - tak způsob jakým to příslušná individua provedla by zasloužil facku, odebrání jakékoliv (nedejbože finanční) odměny za vykonanou práci a lekce z matematiky pro 2. stupeň ZŠ - konkrétně oddíl přímá úměrnost... Aby výsledkem bylo, že nejlepší klobouk (na práce) je drahá buřinka, mi nepřijde normální...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru