• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
1.- Náprava jejich chyby hlášena jako "vylepšení". :D
2.- Z nepoužitelné sady uděláme nepoužitelnou sadu

A konečně vrchol aktualizace
3.,4.,5 - Oprava jejich vlastní práce.
--------------
Dotaz na supermarket @Symphie - prosím o prověření, zda za to těm "programátorům" opravdu někdo platí, nebo je to jen školní projekt.
 

Symphie

Člen týmu
Tohle není v mé kompetenci, tudíž tvé žádosti nevyhovím. Podívej se na stránku kariéry IG, třeba tam nalezneš své odpovědi, kolik a jak platí svým zaměstnancům. Nicméně tohle zde nepatří.
 
Já nechci být za válečnýho štváče, ale nejde mi odevzdat úkol u barmana v rámci Oktoberfestu. Přijal jsem ho před aktualizací, po aktualizaci zmizel.

1631719388763.png
 

raketak95

Člen týmu
Naopak geniální tah, jak vydělat... :D Na splnění úkolů nebude dost času, takže pro zisk úžasné zemědělské (nebo jak se to vlastně jmenuje) placky budeš muset zkracovat hodinovky nuggátama.
 
Mě fakt zajímá jak se to vyvine. Mám dojem, že někdo nedává veškeré info, které je dostupné. Ale možná se jen výjimečně mýlím - i král má na to přeci právo. :dastardly:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru