• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2022

Symphie

Člen týmu
Pretože z môjho pohľadu tento update zhorší situáciu na starých svetoch tak sa slušne pýtam: na proces, akým sa takýto super update tvoril, bol do toho zapojený CZ tím a ako na to reagovali (snažili sa niečo zmeniť alebo to len odobrili)? Očividne to poškodí túto hru, tak by sa mohli pochváliť svojou prácou. Špeciálne pani administratorka @Mikosansobi ...
Pokud je mi dobře známo, konkrétně členové našeho týmu se mohli zúčastnit testování atd. Myslím, že ve výsledném týmu bylo cca 60 různých členů. Osobně jsem viděla, že jsme mohli přidat např. návrhy na konkrétní práce. Miko přidávala také své vlastní návrhy. Nicméně to bylo na dobrovolné bázi a pokud se členové účastnit nechtěli, nebylo to povinné.
 
Na Bete je to bez problémov a tu stále je nejaký problém. Tak nech to spustia bez toho aby nás vopred o tom informovali a nič sa nedialo.
 
@Mikosansobi
Vážení hráči,

plánovaná aktualizace se posouvá na středu 12. října. Děkujeme za pochopení.


Chápu že mohlo dojít k nečekaným komplikacím , ale možná omluva a oznámení na kdy se aktualizace přesouvá by nebyla na škodu , je skoro 16 hodin odpoledne a vyjádření nikde.
Pak se divíte že se nadává na práci CZ týmu a že lidi jsou věčně nespokojení !?
 

Symphie

Člen týmu
Oříšku, myslím že víš, že ne vždy máme veškeré informace ihned i my. Již hodiny se s Miko snažím zjistit co a jak, bohužel žádné nemáme. Dívala jsem se i na jiné jazykové mutace, nikde ani slechu. Bohužel momentálně žádné informace nejsou, jakmile je dostanu, budu o tom informovat. Bohužel.
 

EREWAN

Člen týmu
Prijde mi ze trochu zvelicujes hra bezi od 2008 ci kedy a lvl 200 nebude nikto na CZ. Sotva bude par jedincov lvl 190 a to sa iba bavime o jednotkach. Vacsina ludi bude 150-170 lvl a to ak sa bavime iba o starych svetoch. A rozdiely v 20 lvl mas vsade aj na novych svetoch niekto je lvl 130 a niekto 150 a sam vidis ze to nieje az taky rozdiel. Dalej tu mas tu tabulku expov https://wiki.the-west.net/wiki/Experience. Co sa tyka nevyrovnanosti v dueloch a bitvach tak ten efekt je furt rovnaky pretoze vacsina veci je uz ajtak podla lvl. Tento problem "vela bodov schopnosti" pretrvava od pridania urovne 99-120 a 150 cize to ze pridali dalsich 100 urovni je uplne to iste len sa to stupnuje. To by trebalo uplnu upravu duelovych a bitevnych vzorcov, co nieje podstata tohoto updatu.


Toto ani nema zmysel moc komentovat pretoze sam vidis ze ten lvl 250 dali tak, aby ludia co dali lvl 150 nemali pocit ze uz nemaju kam stupat a boli aspon odmenovani + aby to nemuseli riesit niekolko xy rokov. A aj lvl 150 nieje "hned" dosiahnutelny, vacsine ludi to trva rok-2 kym ho daju (22 mil exp), cize co si cakal?

Mně osobně tam chybí nějaké způsoby expení jiné než 15s, daily login a kostel.
Např přes nějaké questování, PvP, PvE...

Levely na 10 let dopředu jsou fajn, otázka co budeme na té cestě dělat
 
kamo tak to jakoby nemusi ani psat, kdyz to kazdy vidi :D
mě to nepřijde zbytečné, na komunikaci cz týmu jsem poukazoval při mém odchodu z pozice moderátora a nepřijde mi že by se situace nějak zlepšila , za mě spíš naopak ?!

Vážení hráči,

Technický problém, který zapříčinil posunutí aktualizace na dnešní den, bohužel ještě není vyřešen.
Průběžně vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.


třeba tohle co vyšlo v 19:00 stačilo napsat už kolem 13-14 hodiny a neřekl bych půl slova a né to psát večer na poslední chvíli !
 

Mikosansobi

Člen týmu
Do hry ještě nebyla implementovaná KKPM, Oříšku! Až bude, tak budu vědět o pár hodin v předstihu, že devs vůbec uvažují o odložení aktualizace. První informaci jsme obdrželi v 17:02, ale jelikož jsem neseděla v té chvíli u počítače, oznámení jsem připravila o dvě hodiny později. To, že den předtím jsem byla možná první admin, který info zpracoval, to už bohužel nevidíš. To by ses totiž musel prolouskat spoustou oznámeních u ostatních jazykových mutací.
Také Ti přeji hezký den.
 
Trable evidentně přetrvávají. Och ano, a opět nemám ani sadu za točení, protože jsem se nudil. Raději jsem tedy hrál Tycoona :D
Aha, a už to běží :D
 
Naposledy upraveno:
Nahoru