• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2022

mě to nepřijde zbytečné, na komunikaci cz týmu jsem poukazoval při mém odchodu z pozice moderátora a nepřijde mi že by se situace nějak zlepšila , za mě spíš naopak ?!

Vážení hráči,

Technický problém, který zapříčinil posunutí aktualizace na dnešní den, bohužel ještě není vyřešen.
Průběžně vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.


třeba tohle co vyšlo v 19:00 stačilo napsat už kolem 13-14 hodiny a neřekl bych půl slova a né to psát večer na poslední chvíli !

A co tebe to ještě trápí? :DNepsal jsi všude jak smažeš všechny účty protože to že teď někteří maj o 20 levelů víc ti zcela zničí hru? :roll:
 
Aha, takže konečná odměna konečně jednou stojí za to :) Nicméně, odměny za jednotlivé dílčí úkoly jsou pořád směšné na to, co to dá práce...
Už jsem to tu ostatně jednou psal, pokud hráč neví, jaká odměna ho čeká na konci, tak ho odměny za jednotlivý podúkoly prostě moc nemotivujou. Ano, za ty nové práce je docela slušná výplata, nicméně ne o moc lepší než za staré.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru