• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2022

V oznámení stojí:
"Předměty - Den nezávislosti
Nyní můžete na městském trhu prodávat z následujících sad tyto předměty:"

Budou opravdu předměty prodejné pouze na městském trhu? Je to nějaká nová cesta jak přinutit hráče být spolu ve městech? Protože budova se jmenuje TRH a městský trh je pouze jedna z jeho částí.. Díky za upřesnění
 
Na trhu ve městě :D

A trh dává možnost selekce: Město, Aliance a Celosvětově. Výraz městský trh jsem nenašel ale chápu ho jako hovorový výraz pro trh obecně.
PS: a chápu Azurite, že je to jasné i tobě :D
 
Jooo super nápad s 24 hod čekáním na obnovu úkolu,jooo to se povedlo,takže já budu čekat cca do 22 - 23 hod abych si to mohl přijmout :D
Zbytek neuslyšíte byl by banán ;) :D

Potvrzuji, že toto je bezkonkurenčně ta nejvíc nejblbější aktualizace v dějinách Westu, kterou pamatuji. Takže sbohem reklamy v kině: dřív jsem využíval kino denně a všechny ty ptákoviny mi tady vyhrávaly ad nauseam, ale pokud si to nemůžu pustit v době, kdy AKTUÁLNĚ potřebuji doplnit zdraví/ene/whatever, nepustím si to vůbec.
Master strategy, to nemohu říci.
 
Tak teď jsem z tabule splnil denní úkol - SŮL V POLÉVCE:Dolovat ledek.A hned se objevil na přijmutí a to tedy jako proč se to tak domršilo u kina?
Je po Covidu :D už se může do kina kdykoli bo v NDR ne?
Takže děkuji za další asi účelné zhoršení této hry a ano už to unavuje a je asi lepší konec,byť pomalý :D
 
Nevím, kam to napsat, tak zkusím sem:


Zobrazit přílohu uživatele 3314

Zdá se, že supermoderátkorka @Symphie je mimo již třetí měsíc, tak prosím ostatní moderátory o odemčení této diskuze.
Hodně dobrý... v kombinaci s tím, že hlavní adminka nezvládla zorganizovat ohlášenou Letní kreativní soutěž (schválená v březnu), která měla běžet 2 měsíce, je to tu dost v rozkladu. Ani se neobtěžovala se aspoň omluvit, když už to teda nedává a fláká. Když nefungují hlavní články týmu, dost to vypovídá o tom, jak to tu vedete...

Zajímalo by mě, jak moc mimo musí člověk být, aby takovou dobu nereagoval a nepracoval...
 
A to tě má pořád někdo tady na foru držet za ručičku, aby jses tady nebál nebo co? :D Odpovídám na co můžu. @Vetešník má plno práce s Yukonem a @AngeCZ dělá reporty a další věci. Jestli ti něco tolik vadí, klidně se vzdám pozice moderátora... přimluvím se za tebe a můžeš to za mě dělat líp.
Jediné co děláš je že si jenom stěžuješ.
 
@Legate: Krásná slohovka, to muselo dát práce - určitě několikrát víc, než jeden klik na unlock jednoho fóra.
A díky, moderátora dělat nechci (z personálních důvodů).
 
Tak v tom případě si nemáš na co stěžovat. Protože to všichni děláme dobrovolně a v našem volném čase.
A víš co klidně ti to otevřu, když na tom tak trváš. Pro mě to jsou 2x kliknutí.
 
@Legate : Hele, pořád to je platné diskuzní vlákno, pro zklidnění se zamklo, po čase mělo následovat slíbené otevření, nějak se na to zapomnělo, někdo to připomněl a měla následovat reakce - ok, pohodě otvíráme, já bych ti lajknul a celé by se klidu uzavřelo. Místo toho se tady zcela zbytečně špičkujem, možná se mi dva tím bavíme (já teda moc ne), ale k dobrému vedení fóra to chce trochu větší nadhled či odstup a nehledat v každém tématu osobní útok.
A dík za ty dva kliky.
 
Nahoru