• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2023

1695823806333.png
Pokud je u úkolu nějaké časové okno, kdy se otevírá a je vidět, mohlo by tohle prosím být nějak naznačeno v tom předchozím kroku? Resp. jak z tohohle zadaní mám pochopit, že zde mám být po 16:00 (nebo tak nějak) ?
 

raketak95

Člen týmu
Zobrazit přílohu uživatele 4187
Pokud je u úkolu nějaké časové okno, kdy se otevírá a je vidět, mohlo by tohle prosím být nějak naznačeno v tom předchozím kroku? Resp. jak z tohohle zadaní mám pochopit, že zde mám být po 16:00 (nebo tak nějak) ?
Díky za upozornění - popravdě je tam podmínka na týdenní časové okno začínající 26. ve 4 odpoledne (nevím proč, asi kvůli předpokládanému nasazení aktualizací na všechny mutace) a další dny už úkol jde plnit kdykoliv během dne - takže nějaké omezení v zadání by nemělo být potřeba, spíš vyhození té podmínky, že úkol začíná od 4. Souhlasím s tím, že je to nešikovné a upozorníme na to v následujícím reportu.
 
1699344193897.png

Vrchní odkaz mě přesměrovává na neexistující vlákno na foru a pak už není žádný odkaz, který by mě odkázal někam, kam se má napsat pro odměnu :/
 

raketak95

Člen týmu
Zobrazit přílohu uživatele 4272

Vrchní odkaz mě přesměrovává na neexistující vlákno na foru a pak už není žádný odkaz, který by mě odkázal někam, kam se má napsat pro odměnu :/
Díky za upozornění, jde o moji chybu - včera jsem hledal, o co vlastně jde, a stvořil jsem nechtěně odkaz na hráčům neveřejnou část fóra (kterou jsem při kontrole jako člen týmu samozřejmě viděl) > opraveno. Na to, koho kontaktovat se pro jistotu zeptám, protože jako neúčastník eventu vůbec nemám tušení, jak to probíhalo.
 
Nahoru