• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2023

K odporu asi takhle:

Snipeři budou způsobovat stejné poškození jako dříve, ale v updatu jde o to, aby tanci způsobovali větší poškození (v podstatě zmizí ty rány za nízké (třeba rána za 1 hp) poškození) -> vylepšení pro tanky, protože odpor dává smysl právě u nich. Navíc teď bude nepoužitelné sektorové poškození pro tanky, pokud střílí na jiného tanka s velkým odporem. Ať už budete mít sektorové poškození 0 nebo 300, poškození bude stejné, protože sekundární odpor sníží sektorové poškození na 0. Způsob upravení vzorce ani raději nebudu komentovat... Jediné, co se vlastně reálně ve hře změní, že se sníží odpor a nepřímo (ne)použitelnost sady Letních duchů. Duelanti na vysokých úrovních stejně dávají takové rány, že odpor je vlastně k ničemu. Proto hrát se sadou duchů proti duelantům je taková vlastní sabotáž, protože ztrácíte hodně HP a bonusu obrany. Doteď se vyplatilo blokovat zásahy od tanků pomocí Letních duchů, ale teď už to vůbec nemá cenu. Letní duchové stejně zeslábli od doby, co se zvýšila maximální úroveň na 250, protože tanci už ani nedělají nulové poškození, ale třeba 100-200. Teď navíc budou dávat mnohem větší poškození, takže už nemá smysl používat sadu Letních duchů.

(A vsadím se o obálku 1000$ dolarů z Awesomie, že teď budou ve výprodeji).
 

raketak95

Člen týmu
K odporu asi takhle:
Snipeři budou způsobovat stejné poškození jako dříve, ale v updatu jde o to, aby tanci způsobovali větší poškození (v podstatě zmizí ty rány za nízké (třeba rána za 1 hp) poškození) -> vylepšení pro tanky, protože odpor dává smysl právě u nich. Navíc teď bude nepoužitelné sektorové poškození pro tanky, pokud střílí na jiného tanka s velkým odporem. Ať už budete mít sektorové poškození 0 nebo 300, poškození bude stejné, protože sekundární odpor sníží sektorové poškození na 0. Způsob upravení vzorce ani raději nebudu komentovat... Jediné, co se vlastně reálně ve hře změní, že se sníží odpor a nepřímo (ne)použitelnost sady Letních duchů. Duelanti na vysokých úrovních stejně dávají takové rány, že odpor je vlastně k ničemu. Proto hrát se sadou duchů proti duelantům je taková vlastní sabotáž, protože ztrácíte hodně HP a bonusu obrany. Doteď se vyplatilo blokovat zásahy od tanků pomocí Letních duchů, ale teď už to vůbec nemá cenu. Letní duchové stejně zeslábli od doby, co se zvýšila maximální úroveň na 250, protože tanci už ani nedělají nulové poškození, ale třeba 100-200. Teď navíc budou dávat mnohem větší poškození, takže už nemá smysl používat sadu Letních duchů.

(A vsadím se o obálku 1000$ dolarů z Awesomie, že teď budou ve výprodeji).
To je otázka, jestli jestli je to useless pro tanky při střelbě na jiného tanka. Zkusil jsem namodelovat situaci střelba Bulla se zbraněmi Cortiny na Cortinu a naopak (při levlu 150, full HP) a vyšlo mi:

Bull + zbraně Cortiny
Zbraň 345 dmg, sektorák 160 (kapitán + jízda Murriety), Skrývat se 853, MaxHP 16 810, Odpor 210, Vést 508
Primární odpor: 15.2
Sekundární odpor: 210
Primární dmg: 345
Sekundární dmg: 175.26

Coritna
Zbraň 345 dmg, sektorák 150 (Murrieta), Pasti 1125, MaxHP 17420, Odpor 190, Vést 517
Primární odpor: 19.4
Sekundární odpor: 190
Primární dmg: 345
Sekundární dmg: 164.69

V zásadě je to tedy jak píšeš, že je jedno, jestli mají tanci u sebe sektorák, jejich sekundární dmg je nedostatečná. Jenže vzhledem k tomu, že dřív nebylo dělení primární/sekundární odpor nebo dmg, budou dávat tanci sami sobě víc dmg než v předchozím stavu proto, že část jejich sekundárního odporu je v podstatě zbytečná, protože nic nekryje. (a tím se stali zbyteční i duchové na krytí tanků, protože mají moc nevyužitelného odporu). Pro interakci střelec x tank se nic nemění, jen to zvýhodňuje lidi, kteří doteď dávali směšné rány v desítkách nebo jejich střela byla za 0, protože měli menší dmg než tanci celkový odpor. Celkově jde za mě o opatření zvýhodňující spíše obránce skrz větší šanci na zásah tanků na bonusech, tak uvidíme, jak to bude vypadat.
 
Naposledy upraveno:
Nevím sice který Einstein přišel s tím "vylepšením" bitev, ale jaksi je to pro tanka vojáka aktuálně nehratelné, už tak jsou ty boje o ničem.. Takže děkuji mnohokrát :D
 

raketak95

Člen týmu
Zdravím , mám problém s některými novými úspěchy , mám je splněné , ale systém mi je neuznal za hotové , může mi to někdo opravit prosím :P
Ahoj, pokud jde o nové tržní úspěchy - pomáhá udělat tržní transakci, která je předmětem úspěchu, pokud o něco jiného, občas pomůže vyrobit řemeslný produkt. Každopádně pokud ani jedna zmíněná věc nejde, kontaktuj support, který by to měl být schopný odemknout. (Možnosti > Nastavení > Support > Vaše tikety > Kontaktujte nás).
 
Pokud tam bude nějaká větší chyba, tak stačí napsat na support a měli by vám je opravit. Pokud by to opravdu nešlo!
 
Karnevalové úkoly dosbíral jsem chybějící peříčka a chci se zeptat jestli tímto způsobem bude umožněno dosbírat i další? Chybí mi např. skleněné trubičky a vločky.
 
Zdravím, už mě to trochu přestává bavit, proto posílám odkaz na nahlášenou chybu ( https://forum.the-west.cz/index.php?threads/trh-zobrazení-množství.31758/ ) z 10. listopad 2020.
Zároveň upomínku ( https://forum.the-west.cz/index.php?threads/aktualizace-2021.31893/post-311061 ) z 15. října 2021.

Nyní je 11.3. 2023 a pomalu se blíží 3. výročí nahlášené chyby se zobrazením počtu věcí na trhu (pokud jich je přes 1000, tak se číslo nezobrazí celé). Pokud bych mohl poprosit o opravu této chyby ideálně ke 3. výročí nahlášení, bylo by to fajn....

Díky Edai
 
Zdravím, už mě to trochu přestává bavit, proto posílám odkaz na nahlášenou chybu ( https://forum.the-west.cz/index.php?threads/trh-zobrazení-množství.31758/ ) z 10. listopad 2020.
Zároveň upomínku ( https://forum.the-west.cz/index.php?threads/aktualizace-2021.31893/post-311061 ) z 15. října 2021.

Nyní je 11.3. 2023 a pomalu se blíží 3. výročí nahlášené chyby se zobrazením počtu věcí na trhu (pokud jich je přes 1000, tak se číslo nezobrazí celé). Pokud bych mohl poprosit o opravu této chyby ideálně ke 3. výročí nahlášení, bylo by to fajn....

Díky Edai


Prosím o odeslání dalšího reportu, že je tam chyba. budu to opakovat po každé aktualizaci, při které to nebude opraveno a prosím o ohlašování při každém reportu, dokud to neopraví. Jinak nevím jak je přinutit tuto chybu upravit.

Děkuji

(pokud Vás to bude štvát, tak se mě zbavíte pouze banem)
 
Prosím úspěch k irské sadě pro ženskou postavu už je také aktivní? Sadu mám sesbíranou, ale úspěch se neobjevil. Děkuji za odpověď.
 
Nahoru